Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!  (Przeczytany 86289 razy)

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 06, 2013, 23:57:44 »
Cytat: "azi221"
Niech zamykają żadna strata.

A jednak strata :-( Pobliskie sklepy podniosą ceny; jestem pewien na 120%
_

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 07, 2013, 08:54:36 »
Cytat: "KOOWALSKI"
Cytat: "goldinka73"
Planują otworzyć w pierwszej połowie grudnia http://www.strefabiznesu.gp24.pl/artykul/police-bedzie-biedronka-i-jysk

Mam pytanie związane z ruchem drogowym w tym miejscu.Ulica Piłsudskiego jest jedną z głównych tras wlotowych do miasta.Czy wydający pozwolenie na budowę w tym miejscu brali pod uwagę,że spowoduje ten obiekt duże utrudnienia w ruchu?Już dzisiaj w szczycie trudno jest wyjechać z parkingu LiDla w stronę osiedli.Podobnie będzie z włączeniem się do ruchu z nowego LiD.

Popełniłam oczywisty błąd w ostatnim zdaniu.Chodzi oczywiście o nową Biedronkę za wiaduktem.Przepraszam.
jestem gorszego sortu

Offline azi221

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 07, 2013, 08:57:21 »
Cytat: "solar"
Cytat: "azi221"
Niech zamykają żadna strata.

A jednak strata :-( Pobliskie sklepy podniosą ceny; jestem pewien na 120%
_


Niekoniecznie, mogą mieć więcej klientów to nie będą musieli nadrabiać cena.

Offline Młoda2.3

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 07, 2013, 09:41:18 »
Ja jestem za zamknięciem spożywczych wokoło jest sporo, może wtedy otworzyłby się np. rossmann

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 18, 2013, 21:26:24 »
Co tam w Biedronkach - obrociki spadają bo aż pomarańczowo od zniżek? A niby na takich niskich cenach jadą, że aż o 30% spuszczają.
Chyba ludzie przejrzeli na oczy i widzą, że jak coś jest tam tańsze to nie nadaje się do jedzenia. Śmieciowe umowy i śmieciowe jedzenie.
Sery i wędliny w Stokrotce tańsze.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 19, 2013, 16:35:33 »
O śmieciowym jedzeniu wypowiadaj się po przejrzeniu swojej lodówki, bo obrażasz ludzi kupujących w Biedronce. Ja bardzo się cieszę, że otwierają kolejną koło Lidla. Trzeba też wiedzieć co się kupuję, w Biedronce większość produktów robią znane i cenione marki, wystarczy przeczytać na etykiecie i dzięki temu ma się markowy produkt w niskiej cenie.

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 19, 2013, 17:40:45 »
Ja tez lubie robić tam zakupy. Uważam, ze mają spory wybór. są rożne rzeczy dobrej jakości. I jak jestem to zawsze jest sporo ludzi w sklepie. Znam tez kilka osób pracujących w biedronce i nie mają umów smieciowych, tylko o prace, poza tym maja rożne dodatki, wiec bez przesady. Normalny sklep.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #187 dnia: Listopada 20, 2013, 01:47:31 »
planeta, ja też znam osoby, które pracują w Biedronce i mają porządne umowy i warunki socjalne zapewnione. Ten koleś wypowiadający się o niby złej jakości produktów to hejter, który podłapał jakąś tam opinie w necie, albo jego tok myślenia jest, że jak coś taniej to złe, beee. A jestem pewien, że nigdy nie zatruł się czy nie badał jakości artykułów z Biedry.
Mnie osobiście wiele rzeczy smakuje ( jogurty, mięso, owoce morza, itp. ) i nie jest to gorsza jakość, a poza tym więcej się słyszało afer w sklepach" renomowanych ", bo afery odnośnie jakości produktów z Biedronki nie pamiętam.

Offline bzyku

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 175
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #188 dnia: Listopada 20, 2013, 07:50:46 »
Cytat: "Marek4614"
...Ten koleś wypowiadający się o niby złej jakości produktów to hejter, który podłapał jakąś tam opinie w necie, albo jego tok myślenia jest, że jak coś taniej to złe, beee. A jestem pewien, że nigdy nie zatruł się czy nie badał jakości artykułów z Biedry.
...


Albo właściciel mieszkania w budynku, w którym mieści się Biedronka na Przyjaźni. Mi też przeszkadza Pizzeria Palermo i mięsny "U Stokłosy" funkcjonujące w moim budynku ale jakoś trzeba przywyknąć do życia w mieście i hałasu z tym związanego. Też zaopatruję się w Biedronce, czasami w Lidlu i trzeba przyznać, że w ostatnich latach jakość i marki produktów (nie tylko spożywczych) oferowanych w tych dyskontach mocno poszła w górę. A poza tym w tym budynku od samego początku funkcjonowało Berti więc jak to się mówi "widziały gały co brały".

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 20, 2013, 11:24:29 »
Pomyliłeś kierunki nie Przyjaźni tylko Zamena i nie w budynku tylko obok. :devil:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 20, 2013, 19:18:30 »
Cytat: "Gormiti"
Pomyliłeś kierunki nie Przyjaźni tylko Zamena i nie w budynku tylko obok. :devil:
Jesteś niedoinformowany kolego. Biedronka jest na Przyjaźni 2 w budynku mieszkalnym, a na zamena to swoją drogą. http://www.biedronka.pl/sklepy/
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 20, 2013, 20:02:55 »
Jeżeli chodzi o biedronkę to niestety  zdążało mi się  kupić śmierdzące mięso i ryby .W ladzie bardzo  ładnie wygląda gorzej potem . Raz kupiłam pstrąga po przyniesieniu do domu okazało się że to jakaś ryba chińska ,śmierdząca i  z pstrągiem nie ma nic wspólnego .

Offline marmar1610

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 3
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 21, 2013, 21:11:17 »
A moja znajoma kupiła w biedronce ogórki konserwowe z ...... żabą w środku i to nie jest żart :/

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 21, 2013, 23:52:30 »
Może to były ogórki po francusku ;).

Dobra, koniec OT :P.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline planeta

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 258
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Trzecia "Biedronka" w Policach!
« Odpowiedź #194 dnia: Lipca 09, 2014, 08:44:18 »
Ostatnio obilo mi się o uszy, że w Policach ma powstać piąta Biedronka- w Jasienicy tam gdzie budynek z pizzeria. Ponoć mają go rozebrać, bo jest w fatalnym stanie, a na jego miejscu ma powstać właśnie Biedronka. Nie wiem ile w tym prawdy. Słyszeliście coś?