Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] OPENCACHING - przyjemne z pożytecznym  (Przeczytany 7948 razy)

Offline Bast3k

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
[Ogólne] OPENCACHING - przyjemne z pożytecznym
« dnia: Lutego 23, 2011, 13:30:08 »
Witam

Nie zauważyłem, żeby był już taki temat. Wstawiłem to do działu historia
bo poznawanie jej jest jednym z istotnych elementów tej zabawy. Czy ktoś z Was się w to bawi?

z tego co widzę na www.opencaching.pl na naszym terenie nie ma za wielu skrzyneczek. Czyżby tak mało ciekawych miejsc w naszym rejonie było, czy po prostu nikomu się nie chce?

To naprawdę fajna forma aktywnego spędzania czasu nawet z dziećmi, połączona z lekcją historii bądź/i podziwianiem pięknych miejsc danych okolic.

Sam zamierzam się w to pobawić.

jaroslawp

  • Gość
[Ogólne] OPENCACHING - przyjemne z pożytecznym
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 23, 2011, 13:59:48 »
Ja się bawiłem. Ale od dłuższego czasu nie mam na to czasu.
Na szczęście w domu też można się pobawić: http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=6500, a w teren to może w wakacje...

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] OPENCACHING - przyjemne z pożytecznym
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 23, 2011, 16:21:14 »
Ja odwiedziłem kilka skrytek w naszej okolicy :) ogólnie fajna zabawa. Na razie nie ma co się w to bawić-zamarznięta ziemia. Ale już na wiosnę można wznowić zabawę.
Do zobaczenia na szlakach :)

jaroslawp

  • Gość
[Ogólne] OPENCACHING - przyjemne z pożytecznym
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 23, 2011, 16:56:23 »
Cytat: "Piotrek"
Na razie nie ma co się w to bawić-zamarznięta ziemia.
W mieście czy budowlach historycznych wiele skrzynek jest przytwierdzonych na magnesach, schowanych w niszach czy po prostu trzeba odgadnąć jakąś zagadkę.
A tego keszyka http://www.opencaching.pl/viewcache.php?cacheid=9038 szukaliśmy w środku zimy w pół metrowym śniegu :rotfl: Czysta przyjemność.