Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: ortodonta w Szczecinie lub w Policach  (Przeczytany 6936 razy)

Offline RENÓWKA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
ortodonta w Szczecinie lub w Policach
« dnia: Lutego 18, 2011, 08:01:47 »
witam kochani mam problem szukam dobrego ortodontę może ktoś ma jakieś namiary cena nie jest ważna liczy się fachowość z góry dziękuję

MorSoMeDzEs85

  • Gość
ortodonta w Szczecinie lub w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 18, 2011, 09:40:22 »
Podejrzewam, że w większości gabinetów można liczyć na fachowość, sterylne warunki itd. więc  :google:

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
ortodonta w Szczecinie lub w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 18, 2011, 10:38:37 »
Właśnie, w większości, czyli w prawie wszystkich. A prawie robi dużą różnicę :) Także pytanie moim zdaniem jak najbardziej na miejscu.
Ja polecam:
http://katalog.pf.pl/Szczecin/Doniec-Zawidzka-Izabella-Praktyka-Stomatologiczna-i-Ortodoncja-F9818234G0B370-m19.html
Z Polic stosunkowo blisko, jest to ulica równoległa do Unii Lubelskiej. Wada - mają mocno wypełniony harmonogram - ale to jednocześnie zaleta, bo właśnie świadczy o fachowości.

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
ortodonta w Szczecinie lub w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 18, 2011, 12:51:47 »
A ja tej Pani nie polecam, bo powiedziała mojej żonie, że woli dziesięć łatwiejszych przypadków niż mój jeden, a to chyba nie świadczy o fachowości. Mogę polecić ortodontkę od 'trudnych' przypadków, przyjmuje na ul. Niedziałkowskiego w Sz-nie w Aesthetic Dents.
Więcej szczegółów na priv.

Offline gumastic

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 200
    • Zobacz profil
ortodonta w Szczecinie lub w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 18, 2011, 16:25:45 »
A od kiedy szczerość oznacza brak fachowości? :) No chyba, że faktycznie sobie z tym nie poradziła, ale to powiedz, jak sprawa się skończyła. Czy żona po prostu odpuściła następną wizytę? Po jednych słowach raczej się człowieka nie ocenia, raczej po tym, co robi cały czas.

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
ortodonta w Szczecinie lub w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 18, 2011, 17:40:33 »
U nas w Policach, na przeciwko kościoła , dokładnie za lodziarnią..jest gabinet dentystyczny i tam przyjmuje ortodonta.

Offline mariom122

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
ortodonta w Szczecinie lub w Policach
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 19, 2011, 21:37:58 »
Cytat: "gumastic"
A od kiedy szczerość oznacza brak fachowości? :) No chyba, że faktycznie sobie z tym nie poradziła, ale to powiedz, jak sprawa się skończyła. Czy żona po prostu odpuściła następną wizytę? Po jednych słowach raczej się człowieka nie ocenia, raczej po tym, co robi cały czas.


Akurat szczerości w tym nie było, bo nie powiedziała, że się nie podejmie, tylko ze wolałaby nie mieć takiego pacjenta, a to jest różnica. Sprawa się skończyła tak, że trafiła do innego specjalisty ( po 3-ch wizytach) i nie wdając się w szczegóły prawdziwy specjalista poradził sobie bez problemu. Wszystko zależy czy chcemy wzbogacić ortodontę czy naprawić zgryz, bo zarabiać pieniądze każdy by chciał, ale robić się nie chce :)
Każdy ma prawo wyboru i własnej opinii.