Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Słuchawki. Avans  (Przeczytany 14499 razy)

Wujek Sknerus

  • Gość
Słuchawki. Avans
« Odpowiedź #15 dnia: Stycznia 03, 2011, 21:07:43 »
Cytat: "rbk"
Cytat: "Dr.Kafar"
albo nano

Tego miałem kiedyś, gdzie w Polsce były 128/256MB, chyba max 512MB :P
ja dorwałem okazyjnie 1GB :P
Nano to chyba już nie produkują :(


Produkują, nawet multitouch ma.

Szufli się nie opłaca, nie dość, że nie mają jakiegokolwiek wyświetlacza to jeszcze chyba z innymi słuchawkami nie będzie się dało nimi sterować.

Co do słuchawek na Allegro - swego czasu kupiłem poczciwe Senny HD201 za 69zł, oryginał. W MM za 130zł. :) Ale z kolei kupić na Allegro CX300 oryginalne to tak jak kupić tam oryginalne ostrza Mach3, powodzenia.

Z Creativami nie wiem jak jest, odkąd poznałem Sennheisery to mnie żadna inna marka nie interesuje. ;P

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Słuchawki. Avans
« Odpowiedź #16 dnia: Stycznia 04, 2011, 14:43:31 »
Ktoś tu wspomniał, że słuchanie muzyki z telefonu, jest gorsze niż z mp3-player. W takim razie polecam posłuchanie muzyki z Sony Ericsson serii W.
A co do słuchawek dousznych to nie polecam ich. Znajomy, pracujący w OTICON (firma produkująca aparatu słuchowe) ostatnio namawiał mnie żebym pozbył się wszystkich takich słuchawek z domu, gdyż według statystyk firmy wychodzi że głównymi klientami są młodzi ludzie, którzy uszkodzili sobie słuch o słuchania muzyki z słuchawek dousznych. Dlatego od tamtego czasu słucham muzyki z tego: http://www.sonyericsson.com/cws/products/accessories/overview/hpm-85?lc=pl&cc=pl

Offline pawel10220

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 64
    • Zobacz profil
Słuchawki. Avans
« Odpowiedź #17 dnia: Stycznia 04, 2011, 19:12:40 »
olewam allegro, masa podróbek tam, strach coś kupować
poleci ktoś coś z komputronika tak do 50 zł? douszne
http://www.komputronik.pl/index.php/category/8079/sluchawki_do_odtwarzaczy_mp3.html?sb=&sd=&p=2&sort=0&by=&sa=

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Słuchawki. Avans
« Odpowiedź #18 dnia: Stycznia 04, 2011, 23:03:25 »
Jak już była mowa o Creative, to EP-510.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Słuchawki. Avans
« Odpowiedź #19 dnia: Stycznia 05, 2011, 08:31:57 »
Do mnie Creative w ogóle nie trafia jeśli chodzi o słuchawki. Dźwięk ok, ale jakość tego woła o pomstę do nieba. Co piąte słuchawki wracały do serwisu, a serwis ho ho. Do półtora miesiąca potrafią naprawiać/wymieniać. Polecam tradycyjne marki RTV: Panasonic, Philips, Sony, ew. jakiś tani Sennheiser.

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Słuchawki. Avans
« Odpowiedź #20 dnia: Stycznia 09, 2011, 14:03:19 »
ja kupiłem bardzo fajne douszne TDK, za cenę ok. 50 zł, naprawdę są dobre, dzwięk jest oki, chyba najlepszy jaki osiągnąłem za tą kwotę. i to w całkiem niewyspecjalizowanym sklepie do tego typu akcesorii audio. w empiku w kindzie.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
Słuchawki. Avans
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 25, 2011, 16:49:38 »
Cytat: "parian"
Do mnie Creative w ogóle nie trafia jeśli chodzi o słuchawki. Dźwięk ok, ale jakość tego woła o pomstę do nieba. Co piąte słuchawki wracały do serwisu, a serwis ho ho. Do półtora miesiąca potrafią naprawiać/wymieniać. Polecam tradycyjne marki RTV: Panasonic, Philips, Sony, ew. jakiś tani Sennheiser.


Dlatego nie na gwarancje tylko niezgodnosc towaru z umowa, oczekwanie na odpowiedz skraca sie do 14 dni

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Słuchawki. Avans
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 26, 2011, 19:10:19 »
Cytat: "gzzz"
Cytat: "parian"
Do mnie Creative w ogóle nie trafia jeśli chodzi o słuchawki. Dźwięk ok, ale jakość tego woła o pomstę do nieba. Co piąte słuchawki wracały do serwisu, a serwis ho ho. Do półtora miesiąca potrafią naprawiać/wymieniać. Polecam tradycyjne marki RTV: Panasonic, Philips, Sony, ew. jakiś tani Sennheiser.


Dlatego nie na gwarancje tylko niezgodnosc towaru z umowa, oczekwanie na odpowiedz skraca sie do 14 dni

Tylko, że odpowiedź to nie to samo, co załatwienie sprawy. Sprzedawca ma czas "odpowiedni" na naprawienie szkody, czyli powodzenia życzę (ustawa o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej - art. 8, pkt.4). Poza tym przyjmuje się, że produkt posiadał wady w czasie jego wydania, jeśli ujawniły się w przeciągu pół roku od daty zakupu. Po tym czasie, większość sprzedawców uznaje, że są to wady nabyte. Wtedy albo walczysz w sądzie, albo przychodzisz z kwitkiem od rzeczoznawcy, że wada istniała od początku. A ile osób pójdzie do rzeczoznawcy ze słuchawkami za 50 zł?

Pashiotek

  • Gość
mp3
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 27, 2011, 16:22:30 »
Ja z kolei poleciłbym Cowona e2. Co prawda bez wyświetlacza, ale jakość odtwarzanej muzyki jest znakomita. U mnie grają ze słuchawkami Creative Aurvana Live! i na takim połączeniu słucha się naprawdę przyjemnie.