Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Rozliczeń wyborczych czas.  (Przeczytany 22572 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4669
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 08, 2010, 20:58:05 »
Cytat: "jezat"
Panie yntelektualisto!Nie bardzo rozumiem dlaczego Pański światły umysł zniża się do mojego poziomu i odpowiada na głupoty.Ja bym się tak nisko nie schylał.Ale ponieważ lubię pisać głupoty to zadam głupie pytanie -jeśli zagrabione przez PRL, należy wg pana bezmyślnie oddawać, to oznacza,że jak Niemcy poproszą o Ziemie Zachodnie to pan speedbax jako pierwszy, poprosi Krzystka o natychmiastowy zwrot Szczecina prawowitym właścicielom,czyż nie tak?


No teraz to wygrałeś sam ze sobą, gratulacje!!! Widzę, że nie możesz się uporać ze swoimi kompleksami. Nawet nie chce mi się wciągać w takie dyskusje, bo ręce opadają. Przyznam, że twoja nieprzeciętna "ynteligencja" w "ekspresowym" tempie wygenerowała odpowiedź, która mnie całkowicie rozbroiła. Masz rację, niżej nie schodzę, od teraz bastuję. Dobranoc.

sekator

  • Gość
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 08, 2010, 21:35:56 »
Cytuj (zaznaczone)
wygenerowała odpowiedź, która mnie całkowicie rozbroiła. Masz rację, niżej nie schodzę, od teraz bastuję. Dobranoc.
_________________


I tak trzymać. Pozdrawiam
sekator

jezat

  • Gość
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 08, 2010, 21:52:25 »
Cytat: "jezat"
Panie yntelektualisto!Nie bardzo rozumiem dlaczego Pański światły umysł zniża się do mojego poziomu i odpowiada na głupoty.Ja bym się tak nisko nie schylał.Ale ponieważ lubię pisać głupoty to zadam głupie pytanie -jeśli zagrabione przez PRL, należy wg pana bezmyślnie oddawać, to oznacza,że jak Niemcy poproszą o Ziemie Zachodnie to pan speedbax jako pierwszy, poprosi Krzystka o natychmiastowy zwrot Szczecina prawowitym właścicielom,czyż nie tak?


Cytat: "speedbax"
No teraz to wygrałeś sam ze sobą, gratulacje!!! Widzę, że nie możesz się uporać ze swoimi kompleksami. Nawet nie chce mi się wciągać w takie dyskusje, bo ręce opadają. Przyznam, że twoja nieprzeciętna "ynteligencja" w "ekspresowym" tempie wygenerowała odpowiedź, która mnie całkowicie rozbroiła. Masz rację, niżej nie schodzę, od teraz bastuję. Dobranoc.

Brak argumentów też jest argumentem.Śpij spokojnie,PiS jest uzbrojoną, w historyczne argumenty formacją, i na pewno zagrabionego nie pozwoli oddać.

dnfan1

  • Gość
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 09, 2010, 18:09:19 »
SLD natomiast jest uzbrojona w majątek przejęty po PZPR, który to z pewnością komuniści kupili w przetargach bo przecież nie ukradli i nie mają się z czego rozliczać  :rotfl:

jezat

  • Gość
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 09, 2010, 18:36:58 »
Cytat: "dnfan1"
SLD natomiast jest uzbrojona w majątek przejęty po PZPR, który to z pewnością komuniści kupili w przetargach bo przecież nie ukradli i nie mają się z czego rozliczać  :rotfl:

I rozwinęli węże strażackie ,żeby idąc za mądrymi radami dnfan1, kupować na wolnym rynku gaz ziemny,który wg niego jest tani jak barszcz i każdy może go sobie kupić.To przecież prawie jak mleko w hipermarkecie.Ty też możesz sobie kupić ten gaz i sprzedać Tuskowi,udowadniając,że nam gaz rosyjski niepotrzebny jest.

dnfan1

  • Gość
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 09, 2010, 18:49:49 »
nie bierz więcej dopalaczy  :rotfl:

yot1

  • Gość
Re: Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 10, 2010, 14:13:32 »
Cytat: babadraba

Krzystek wygrał. quote]


więc braciszek  Krzystak- ksiądz może spac sokojnie , dalej kaska będzie szła  :money: , o zakonnicach , które łyknęly szpital nie wspomnę

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #22 dnia: Września 23, 2012, 14:02:03 »
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #23 dnia: Września 23, 2012, 16:48:13 »
Żadnych szczegółów, bez przetargu, prawie 100 procent bonifikaty i radni nie pytają. To wszystko prawda? I skąd ten pośpiech? Osiedle - 10 tysięcy mieszkańców - żadnego przedszkola  :<
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
Re: Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #24 dnia: Września 24, 2012, 14:53:49 »
Cytat: "babadraba"
Krzystek wygrał.

Cytat: "wtrych"
Brawa dla Krzystka...

Cytat: "MBtech"
I brawa dla wyborcow...

Był entuzjazm. Nie wiem jak Wasz, ale mój został zweryfikowany przez czas i dokonania pana Krzystka. A fakt przewodniczenia Radzie Nadzorczej spółki prywatnej to przecież konflikt interesów i mniej czasu dla spraw miasta. Spółka staje do przetargu dla miasta. No i... ;)
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Czy policka Platforma znów się dała ograć?
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 12, 2012, 09:53:46 »
Chaos jaki panował na listach PO przy o ostatnich wyborów doprowadził do jej klęski, nauki tworzenia list powinni zapewne pobierać  od Gryfitów, którzy od kilku kadencji robią to w bardzo przemyślany sposób. Bardzo pomaga też  czujne oko Gryfa osób startujących z tych list, które jako mężowie zaufania bacznie spoglądają przez ramię doradzając przy tym co nieco.  Brygada z pod znaku Gryfa już szykuje sobie stołki na przyszłą kadencje dzieląc Gminę na nowe okręgi wyborcze, tworząc przy tym ciekawe hybrydy np. sołectwo między Policami a Tanowem dopisuje się do Pilchowa tam Gryf zawsze miał silną reprezentacje. A żeby pani Zofia Hlek mogła kontynuować swoją karierę dopisano do jej sołectwa część Polic.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 19, 2012, 11:00:11 »
W piątek sesja rady miejskiej, na której będzie głosowany budżet gminy na 2013 rok.

Oto nieco danych o budżecie:

http://grzegorzufniarz.pl/jaki-bedzie-budzet-polic-w-2013-roku/

... i mała ciekawostka:

http://grzegorzufniarz.pl/i-jeszcze-mala-ciekawostka-budzetowa/

Pozdrawiam

PS - sesja budżetowa zbiega się z zapowiadanym koncem świata :D
ciekawe, czy koniec świata nastapi przed, czy po głosowaniu budżetu? :D

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 19, 2012, 11:36:07 »
To jest dla mnie ciekawe :

LP. 15 Budowa sieci wodociągowej do działki nr 3308/12 w Policach -  87 436 zł
LP. 76 Budowa sieci kanalizacji sanitarnej do działki nr 3308/12 w Policach  - 78 306 zł
LP. 77 Budowa sieci kanalizacji deszczowej do działki nr 3308/12 w Policach  - 181 172 zł

mogę gdzieś sprawdzić, co to za działka?

Działki koło ul. Piłsudskiego?



LP. 29 Budowa parkingu przy SP Nr 3 ul. Siedlecka w Policach - 200 000 zł
Budowa będzie tam gdzie jest żużel-koło przychodni, czy tam koło "Papieża" ?

LP. 30 Budowa parkingu przy ul. PCK w Policach  - 200 000 zł
koło któregoś marketu? czy koło budynków, ktoś zna dokładną lokalizacje?

LP. 99 Modernizacja płyty boiska piłkarskiego o nawierzchni ze sztucznej trawy na terenie  Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego przy ul. Piaskowej w Policach - 1 200 000 zł
Wymienią na superhiper murawę jak na narodowym ?:)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 19, 2012, 12:04:08 »
Te trzy pierwsze pozycje, to partycypacja. Własciciele działek wykładają połowe środkow, drugie tyle wykłada budzet gminy. A numery dzialek można rozpoznac w Polickim Portalu Mapowym(odnośnik jest ze strony www.police.pl albo ode mnie ze strony w dziale "polecam" po prawej stronie na marginesie).

Edit: sprawdziłem, to działka przy ul. Kasprowicza.

Parking przy SP 3 - na terenie szkoły, na prawo od wejścia do szkoły jest taki wolny plac - tam ma powstać parking dla tych, co do przychodni przyjeżdżają.
Parking przy PCK - to miedzy bunkrem, a budynkiem komunalnym(tam gdzie często stoją karetki), ma to byc parking publiczny dla mieszkańców i klientów targowiska.

Przypominam, że boisko przy Piaskowej powstało już ponad 10 lat temu. w tej chwili stan sztucznej trawy jest fatalny i zagraża bezpieczeństwu piłkarzy. Ma tez byc chyba częściowa wymiana tartanu na bieżni, bo i bieznia juz bardzo słabo wygląda.
Oczywiście, nadal będzie sztuczna murawa.

Osobiście bardzo się ciesze z punktu 20 - remont ul. Roweckiego. Zabiegałem o to od dawna i wreszcie się udało. Ma być zrobiony kawałek od Rurowej do siedzby spółdzielni(a może wystarczy kasy na więcej? :) ).
Szkoda tylko, że to jedyny mój wniosek, jaki został uwzględniony w budżecie na 2013.

PS - a propos sesji...:


Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
[Police] Rozliczeń wyborczych czas.
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 19, 2012, 17:31:32 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Parking przy SP 3 - na terenie szkoły, na prawo od wejścia do szkoły jest taki wolny plac - tam ma powstać parking dla tych, co do przychodni przyjeżdżają.

a skąd Ci się to wzięło? To jest parking dla rodziców dowożących dzieci do szkoły a nie dla pacjentów przychodni. Oni mają swój parking z którego korzysta Dobosz który bez mózgowo buduje hotel bez parkingu. Powinno się tam wprowadzić zakaz parkowania dla klientów punktów przy hotelowy jak i gości hotelowych, może by w końcu pomyślał.
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Osobiście bardzo się ciesze z punktu 20 - remont ul. Roweckiego. Zabiegałem o to od dawna i wreszcie się udało. Ma być zrobiony kawałek od Rurowej do siedzby spółdzielni(a może wystarczy kasy na więcej?  ).

czyli największy uskok przy kanale zostaje...
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza