Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach  (Przeczytany 8956 razy)

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« dnia: Listopada 16, 2010, 19:24:24 »
Cytuj (zaznaczone)
Już 28 listopada w MOK-u obędzie się koncert słynnego Czesława Mozila. Wyjątkowy i oryginalny artysta uznawany za twórcę alternatywnego popu, podbił nasz kraj swoją muzyką i urokiem osobistym... Teraz odwiedzi Police.

Czesław Mozil - wykształcony muzyk (absolwent Royal Danish Music Academy), zawodowy akordeonista, ale przede wszystkim niezwykle charyzmatyczne indywiduum zaserwuje swoją mieszankę kabaretu, punku, alternatywy, miejskiego folku oraz tango. Jego gra na akordeonie oraz eksperymentalne, zwariowane i intrygujące teksty piosenek dodają jedynego i niepowtarzalnego smaku twórczości Czesława.

Czesław Mozil to duński Polak o niewyparzonym języku. W 2008 roku ukazał się pierwszy album artysty "Debiut". Czesław skomponował muzykę i zaśpiewał teksty napisane przez internautów i Michała Zabłockiego. Przebojem albumu stała się "Maszynka do świerkania". "Debiut" pokrył się dwukrotnie platyną, a Czesław został nagrodzony trzema Fryderykami. 12 kwietnia to dzień premiery POP i urodzin Czesława. Nowy album to teatr współczesnej Polski, w którym sztuka i kicz występują na jednej scenie. Akordeon kontra orkiestra symfoniczna. Piosenki opowiadają o Polsce, klasie średniej zachłyśniętej zmianami, muzycznym szufladkowaniu, zanikającej miłości i nadziei.

Czesław Mozil, urodzony 12 kwietnia 1979 roku w Zabrzu. Wokalista, kompozytor, producent i akordeonista. Absolwent Królewskiej Akademii Muzycznej w Kopenhadze. Założyciel Tesco Value i Czesław Śpiewa. Mieszkający w Danii, obecnie w Krakowie.
                                                                                 źródło: MOK Police

Koncert odbędzie się 28.11.2010r. w sali widowiskowej MOKu w Policach.
Bilety w cenie: 35zł oraz 30zł (ulgowe - uczniowie, studenci, słuchacze PUTWu).
Bilety do nabycia w Centrum Informacji Turystycznej i Kulturalnej w Policach.
CITiK mieści się w zabytkowej kruchcie na pl. Chrobrego 2 w Starych Policach.
Czynne jest od wtorku do piątku w godz. od 10 do 18 oraz w sobotę i niedzielę od 10 do 14.

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2010, 12:52:48 »
Ja na pewno będę. Czesław jest mistrzem.
http://www.czeslawspiewa.com/#/news

Offline lepka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 299
    • Zobacz profil
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2010, 21:41:38 »
super, już nie mogę się doczekać! :)
“imperfections make you more beautiful”

jolziomku

  • Gość
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 27, 2010, 22:56:15 »
ma ktoś może na owy koncert bilety i chciałby sprzedać? :)

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 29, 2010, 09:16:25 »
I jak wrażenia po koncercie??

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 29, 2010, 14:14:11 »
Super,bardzo fajny koncert

b.b.

  • Gość
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 29, 2010, 15:16:36 »
Cytat: "lupka"
I jak wrażenia po koncercie??


W moim odczuciu jak najbardziej pozytywne. Za 35 zł dostałem coś, za co spokojnie byłbym w stanie zapłacić 100zł a nawet i więcej. Nie dziwię się,  że sala była pełna i krzesełka trzeba było dokładać.
Oprócz samego Czesława w koncercie brało udział 5 innych muzyków, wszyscy moim zdaniem na wysokim poziomie.
Sam Czesław piosenki przeplatał zabawnymi komentarzami - można było przy okazji uśmiać się jak na kabarecie :)
Ostatnią piosenkę (na dodatek moją ulubioną) zaśpiewał siadając wraz z resztą zespołu na skraju sceny - jakiś metr od pierwszego rzędu :)
W tym miejscu składam serdeczne podziękowania pracownikom MOKu za ściągnięcie go do Polic.
Pozdrawiam

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 29, 2010, 18:29:40 »
Czesław nigdy nie zawodzi i tym razem było tak samo. Niesamowita ekspresywność, charyzma, bardzo ciekawy, trochę "dziecinny" głos, no i niezwykłe umiejętności instrumentalne jego i całego zespołu. Do tego masa humoru w wypowiedziach Czesława - więcej niż w niejednym kabarecie ;D Te jego pozornie poważne monologi, np. o komercji, polskim popie, różnych stereotypach, po których cała sala wybucha śmiechem - bezcenne.
Ogólnie Czesław to fantastyczna, żywa, nieprzewidywalna muzyka, tak bardzo różniąca się od dzisiejszej radiowej sieczki. Ma facet swój styl. Fajnie, że udało się go ściągnąć do Polic.

Zafrina

  • Gość
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 30, 2010, 07:10:25 »
Mi niestety nie udało się zdobyć biletów. Za późno się wybrałam i biletów już nie było. Piszecie, że były dostawiane krzesełka?? Czy to znaczy, że można było się później załapać na koncert, czy było więcej biletów niż miejsc siedzących? Bardzo żałuję, że mnie tam nie było - następnym razem trzeba pomyśleć wcześniej.
Ale jak pech to pech. Podobno był konkurs, w którym można było wygrać podwójne bilety i tym razem mi się nie udało. Była awaria internetu (Ampionet) do godz. 15-tej a konkurs trwał do 14-tej, więc znowu nie zdążyłam :(
Czy można obejrzeć gdzieś koncert?

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 30, 2010, 10:57:19 »
Wszystkie bilety (dostawki również) na koncert zostały sprzedane już w czwartek.

2OO

  • Gość
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 30, 2010, 11:04:41 »
Mi udało się wygrać te z konkursu.  :)
Pierwszy raz wygrałem coś poważniejszego :D
Koncert Rewelacja!! Sam też siedziałem na dostawianych krzesełkach.

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 30, 2010, 18:43:49 »
potwierdzam opinie wcześniejszych przedmówców. To najlepszy występ ,poza kabaretem Hrabi, na którym byłem w MOK-u. Nawet była namiastka legendarnego dywanu z czasów świetności Klubu Nauczyciela  :)

Offline lupka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 02, 2010, 10:36:00 »
Ale faktycznie brak na internecie kawałków z koncertu w Policach. Na facebooku, tez Police mało się udzieliły w profilu Czesia. No i nasze miejscowe media słabiutko. Co do koncertu to oczywiście pierwsza klasa. Szkoda tylko że after party nie było. Czesław jeszcze siedział sporo czasu w hotelowej restauracji w naszym mieście. A fanów jak na lekarstwo, a można było rozbujać towarzystwo jakby więcej osób było :)

b.b.

  • Gość
[Police] Czesław Śpiewa 28 listopada w Policach
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 02, 2010, 10:49:56 »
Cytat: "lupka"
Szkoda tylko że after party nie było. Czesław jeszcze siedział sporo czasu w hotelowej restauracji w naszym mieście. A fanów jak na lekarstwo, a można było rozbujać towarzystwo jakby więcej osób było :)


no kurczę, gdyby tylko było info o takiej możliwości :)