Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cisza wyborcza  (Przeczytany 23320 razy)

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 22, 2010, 09:23:00 »
No to mamy Proroka Politycznego w Policach.....
Prawdę mówiąc ,obstawiałem dokładnie taką sama kolejność.
Na razie nie ma podpisu......

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 22, 2010, 09:36:02 »
Cytat: "BARTEKK83"
nie nie to są ostateczne wyniki ze 100 %% protokołów



chyba nie spałeś cała noc ;)
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

chopin

  • Gość
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 22, 2010, 11:06:30 »
I teraz należałoby zastanowić sie nad organizacją wyborów w naszym mieście.Skoro "przed" już wiemy kto wygra to po co marnotrawić publiczne pieniądze??/ I takie pytanie - czy mieszkańcy będą mieli odwagę skończyć z monopolem władzy? Czasem nieznane nowe jest lepsze od starego znanego. Trzeba iść do przodu,a nie stać w miejscu. "Gratuluję" wyboru. Ciekawa przyszłośc przed nami... :'(

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 22, 2010, 11:14:09 »
W przypadku Kowalewskiego to pewnie jego słaby (nie ukrywajmy) wynik bierze się z jednej ważnej dla policzan kwestii - startował z PO  :devil:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 22, 2010, 11:25:05 »
Cytat: "Kuba"
W przypadku Kowalewskiego to pewnie jego słaby (nie ukrywajmy) wynik bierze się z jednej ważnej dla policzan kwestii - startował z PO  :devil:

Zgadzam się z tym. Swoją drogą władze PO powinny zweryfikowac co jest nie tak, iż kandydat na burmistrza otrzymuje tak słabe poparcie.

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 22, 2010, 11:25:51 »
A mnie się wydaje, że grupa Panów Pachisa i Kardziejonka bardziej zaszkodziła kampani Krystiana Kowalewskiego niż pomogła(może tak miało być?). Ostatnie ataki w stronę burmistrza (sekrety władzy i być może"ośmiorniczka"(choć do niej się nie przyznają) paradoksalnie umocniły pozycję pana Diakuna. Wynik jest miażdżący i wyższy niż cztery lata temu.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 22, 2010, 11:47:26 »
Cytat: "mateusz12"
A mnie się wydaje, że grupa Panów Pachisa i Kardziejonka bardziej zaszkodziła kampani Krystiana Kowalewskiego niż pomogła(może tak miało być?). Ostatnie ataki w stronę burmistrza (sekrety władzy i być może"ośmiorniczka"(choć do niej się nie przyznają) paradoksalnie umocniły pozycję pana Diakuna. Wynik jest miażdżący i wyższy niż cztery lata temu.


Zgadza się, ogólnie wiele komentarzy było takich, iż wyborcy mieli dosyć tej nagonki. Ludzi irytował nakład funduszy na tą nagonkę.A ośmiornica to już ich chyba zadusiła.  Myślę, iż wygrało status quo. Nadal nie moge zrozumieć co sie stało, iz PO nie zrealizowało tego, co podało na swoich stronach: http://www.zachodniopomorski.platforma.org/policki/aktualnosci,,10098,powiatowe.html

W sumie wygladało to jak zabawa w dobrego i złego policjanta  /kosztem Krystiana/.

Batory

  • Gość
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 22, 2010, 12:11:29 »
Macie rację, tylko przez tę nagonkę zagłosowałem na W. Diakuna , a planowałem swój głos oddać na E. Chmielewską.