Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Cisza wyborcza  (Przeczytany 24128 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« dnia: Listopada 13, 2010, 23:59:45 »
Tak jak zapowiedziałem, od niedzieli 14.11 (godz. 00:00) do niedzieli 21.11 (godz 23:59) zamknięty zostaje dział Polityka. Równocześnie obowiązuje zakaz poruszania politycznych tematów w jakiejkolwiek formie w innych działach - za niedostosowanie się do tego zakazu rozdawane będą od razu ostrzeżenia/bany. W ciągu 24 godzin proszę usunąć wszelkie sygnatury i awatary mające polityczny charakter - po tym czasie będą wyciągane konsekwencje.

Pozdrawiam
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 18, 2010, 23:29:13 »
Mała errata: dział Polityka zostanie otwarty w niedzielę (21. listopada) po zamknięciu lokali wyborczych.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 21, 2010, 21:56:24 »
Dział Polityka został odblokowany.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Daurel

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 137
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 21, 2010, 21:57:12 »
Dziekuje...... Czekałem na to ;) Tylko nie strzelaj do mnie ;)

Offline MAGcam

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 21, 2010, 22:04:48 »
Skoro już po ciszy to ciekawi mnie któż to taki wygrał w Policach? :razz:  ;D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 21, 2010, 22:06:47 »
Co do ciszy wyborczej, to chyba była dziś jakaś zadyma w SPPK. Ktoś nie pościągał reklam wyborczych z autobusów i wypuścił je na ulice.  :cool:

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 21, 2010, 22:07:23 »
Niby cisza a u mnie ktos pomiędzy wczorajszym wieczorem a dzisiejszym południem dystrybuował u mnie na ulicy gazetę /śmiało można powiedziec wyborczą/. Wczoraj do 16 jej nie było w skrzynce.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 21, 2010, 22:08:43 »
Cytat: "speedbax"
Co do ciszy wyborczej, to chyba była dziś jakaś zadyma w SPPK. Ktoś nie pościągał reklam wyborczych z autobusów i wypuścił je na ulice.  :cool:


Ale przecież reklamy umieszczone przed ciszą mogą pozostać. Reklamy w sppk zostały umieszczone przed ciszą, więc nie ma przeszkód żeby wsiały dalej - tak samo jak reklamy wykupione na bilbordach czy portalach...

Offline delma

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 21, 2010, 22:10:01 »
na innym portalu polickim już ogłoszono zwycięstwo Gryfa

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #9 dnia: Listopada 21, 2010, 22:10:31 »
Cytat: "Denver"
Ale przecież reklamy umieszczone przed ciszą mogą pozostać. Reklamy w sppk zostały umieszczone przed ciszą, więc nie ma przeszkód żeby wsiały dalej - tak samo jak reklamy wykupione na bilbordach czy portalach...


Mogą pozostać, ale pojazdy nie mogą się poruszać, inaczej jest to uznawane jako agitacja - ruchoma reklama. W Szczecinie też była afera z A-Klasą.

Offline Użytkownik

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 134
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #10 dnia: Listopada 21, 2010, 22:11:07 »
Minęła godzina 22:00 zatem zakończyła się trwająca od piątku od godziny 24:00 cisza wyborcza. W oczekiwaniu na oficjalne wyniki prezentujemy sondaż exit poll wykonany dla portalu powiatpolicki.pl.

450 wyborców przepytali nasi ankieterzy, którzy bezpośrednio pod lokalami wyborczymi zbierali od Państwa informacje do przygotowanego sondażu.

Jeżeli wyniki naszego sondażu się potwierdzą nie będziemy świadkami drugiej tury wyborów. Według sondażu przygotowanego dla portalu powiatpolicki.pl, Władysław Diakun ubiegający się o reelekcję na stanowisko burmistrza Polic uzyskał poparcie na poziomie 76,7% (345 głosów z pośród 450 ankietowanych). Drugi, Krystian Kowalewski cieszy się ponad 16% poparciem (75 głosów z pośród 450 ankietowanych).

Kandydat Gryfa XXI, który zwyciężył w naszym sondażu najwyższe poparcie uzyskał wśród kobiet i mężczyzn pomiędzy 66 a 73 rokiem życia uzyskując 86,8%.

Ankieta przeprowadzona przez ankieterów portalu powiatpolicki.pl polegała na uzyskaniu informacji na temat wieku wyborców oraz preferencji politycznych dotyczących kandydata na burmistrza, w godzinach od 10:00 do 17:00, w dwunastu obwodowych komisjach wyborczych.


powiatpolicki.pl

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #11 dnia: Listopada 21, 2010, 22:11:34 »
Reklamy nie mogą się przemieszczać. Tak więc plakaty na samochodach i autobusach nie mogą wisieć, jeżeli pojazd jest w ruchu. Np. jeśli auto postawiono w pobliżu lokalu wyborczego z plakatami w piątek. To może tam stać.

merchants

  • Gość
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #12 dnia: Listopada 21, 2010, 22:12:02 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "speedbax"
Co do ciszy wyborczej, to chyba była dziś jakaś zadyma w SPPK. Ktoś nie pościągał reklam wyborczych z autobusów i wypuścił je na ulice.  :cool:


Ale przecież reklamy umieszczone przed ciszą mogą pozostać. Reklamy w sppk zostały umieszczone przed ciszą, więc nie ma przeszkód żeby wsiały dalej - tak samo jak reklamy wykupione na bilbordach czy portalach...


Od północy nie można już prowadzić czynnej agitacji wyborczej, tzn. organizować pochodów, manifestacji, rozdawać wyborcom ulotek, rozwieszać plakatów, nawoływać do głosowania na poszczególnych kandydatów. Zabronione jest także prowadzenie agitacji w lokalach wyborczych oraz w budynkach, w których te lokale się znajdują.

W czasie ciszy wyborczej plakaty, billboardy, ulotki wywieszone w trakcie kampanii na słupach ogłoszeniowych czy murach mogą tam pozostać. Natomiast muszą zostać usunięte z samochodów czy autobusów, które będą jeździć w czasie ciszy wyborczej.

źródło www.gazeta.pl

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #13 dnia: Listopada 21, 2010, 23:09:09 »
Cytat: "An_na"
Niby cisza a u mnie ktos pomiędzy wczorajszym wieczorem a dzisiejszym południem dystrybuował u mnie na ulicy gazetę /śmiało można powiedziec wyborczą/. Wczoraj do 16 jej nie było w skrzynce.

Platformówkę? Wyjmowałem w sobotę sporo przed 15, nie sądzę, żeby Tobie przynieśli w innym rzucie ;)
Cytat: "delma"
na innym portalu polickim już ogłoszono zwycięstwo Gryfa

A na jeszcze innym - Krystiana :D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Cisza wyborcza
« Odpowiedź #14 dnia: Listopada 21, 2010, 23:13:03 »
Gdzie znajdę wyniki ze Szczecina?No właśnie o tym mówię Kuba...Gdzie można zobaczyć te cząstkowe wyniki?
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...