Inne tematy > Strefa kobiet

babski wieczór

(1/3) > >>

karolina:
urządzam babski wieczór, Macie moze jakieś propozycje co do menu na taką okoliczność??
kucharka ze mnei raczej średnia a i pomysłu jakoś mi brak. Chciałabym by było smacznie prosto i efektownie:)
dziekuję za pomoc
:)

koko:
Od lat robię w domu pieczarki faszerowane. Nie lubię gotować i nie mam talentu w tym kierunku, ale to danie rodzina chwali i się zajada.
Kup duże pieczarki. Na jedną osobę potrzeba powiedzmy po 4-6 pieczarek. Urwij nóżki, pokrój jej w drobną kostkę, cebulę też w kostkę. Podsmaż na patelni cebulę z kostką pieczarkową, dodaj sól i pieprz, jajko lub dwa, a na koniec pokrojoną natkę pietruszki. Surowe kapelusze pieczarek posyp solą i pieprzem. Nakładaj na nie podsmażoną masę z patelni. Na koniec posyp tartym żółtym serem. Zapiekaj w gorącym piekarniku przez 15-20 minut. Podawaj z chlebem posmarowanym masłem. Danie pychota! Polecam leniwym i bez talentu. Możesz przygotować szybciej, a wieczorem tylko włożyć do piekarnika.  

Właściwie nie wiem, czy o takie danie Ci chodziło, ale moze ktoś inny zechce skorzystać.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2010-09-10, 00:36 ]
Zapomniałam tylko napisać, że trzeba pieczarki stawiać na blaszce polanej olejem.

NIKA:
Pieczarki są ok. Tak na prawdę można je podać na ciepło i na zimno.
Zależy od gustu.
Osobiście polecam coś szybkiego, prostego, moim zdaniem dobrego i coś co spokojnie może dość długo postać na stole.

Pomidory pokroić w dość grube plastry.
Do słoika majonezu wcisnąć sporo czosnku i dobrze wymieszać.
Żółty ser zetrzeć na tarce na drobnych oczkach lub średnich.
Plastry pomidorów posmarować przygotowanym wcześniej majonezem i posypać go obficie serem, ser docisnąć do pomidora tak by się na nim utrzymał.
Dla mnie bomba!
Smacznego.

pazurkowa90:
hej dziewczyny,  może trochę nie w temacie jedzenia , ale wiecie czy w POlicach dostane jakiś upominek na wieczór panieński :) nie chodzi mi o sexshop  ale coś zabawnego:)

iwonawa:

--- Cytat: "pazurkowa90" ---hej dziewczyny,  może trochę nie w temacie jedzenia , ale wiecie czy w POlicach dostane jakiś upominek na wieczór panieński :) nie chodzi mi o sexshop  ale coś zabawnego:)
--- Koniec cytatu ---

mnie też pierwsze co to sexshop przyszedł do głowy, ewentualnie na ryneczku jest jeden sklepik z takimi śmiesznymi gadżetami...może tam coś znajdziesz
ps. opcja z doktorkiem też całkiem spoko  :rotfl:

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej