Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji  (Przeczytany 22046 razy)

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #15 dnia: Września 01, 2010, 21:40:58 »
Chrzanicie - Bracia i Siostry. Czy nie lepiej rozważyć jakie pożytki może przynieść Policom fakt, że eks-policzanin został generałem?

sekator

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #16 dnia: Września 01, 2010, 23:19:42 »
Cytat: "yak"
Chrzanicie - Bracia i Siostry. Czy nie lepiej rozważyć jakie pożytki może przynieść Policom fakt, że eks-policzanin został generałem


Pożytki to ja już widzę na swojej ulicy....takiego bydła nocnego i braku patroli to od lat 90 tych w Policach nie widziałem. Odnoszę wrażenie, że nasi stróże porządku publicznego w ostanim czasie się chyba troche pogubili....a może to wpływ oszczędności Tuskowych (obcięte 800 mln na policję)....

Offline babadraba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 183
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #17 dnia: Września 02, 2010, 20:57:55 »
Cytat: "sekator"
a może to wpływ oszczędności Tuskowych (obcięte 800 mln na policję)....

To efekt między innymi "racjonalizatorskich koncepcji" naszego generała, które to wyniosły go do awansów.

"Samorządy, a zwłaszcza powiaty i miasta na prawach powiatu coraz częściej wspierają Policję, m.in. poprzez:
zakup paliwa, zakup wyposażenia dla poszczególnych komisariatów, opłacanie dodatkowych patroli, fundowanie nagród funkcjonariuszom (np. z okazji Święta Policji).
Praktyka ta budzi coraz więcej wątpliwości.

http://samorzad.infor.pl/temat_dnia/artykuly/387668,jak_samorzady_moga_wspierac_policje.html

Jednym słowem bida z nędzą.
"Nie usną snem sprawiedliwych
Ukołysani legendą
I z mogił powstaną - żywi,
I oni sądzić nas będą"

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #18 dnia: Września 02, 2010, 21:05:42 »
Co te uwagi mają wspólnego z A. Trelą? Cieszmy się, że eks-policzanin osiągnął sukces i spróbujmy go zdyskontować na naszą korzyść. Proste? Proste!

PS LUDZIE! Więcej przebiegłości lub wytrawności w myśleniu.

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #19 dnia: Września 28, 2010, 01:12:57 »
Widać, że yak musi być porządnie umoczony i ktoś ma jego papiery w gotowości. Broni każdego sku...na.
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #20 dnia: Września 28, 2010, 12:06:48 »
Cytat: "zenon"
ktoś ma jego papiery w gotowości.

Ja bym zaczął od tej instytucji
http://listaipn.100free.com/k00/kl_1.html  :lol2:
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #21 dnia: Września 28, 2010, 14:00:17 »
No tak,ale tam nie ma Jana Antoniego tylko Jan Stanisław  :<
Na razie nie ma podpisu......

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #22 dnia: Września 28, 2010, 14:43:06 »
Cytat: "zenon"
Widać, że yak musi być porządnie umoczony i ktoś ma jego papiery w gotowości. Broni każdego sku...na.

O, kolejny rycerz z krzaków. Idź, błoto, do błota.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #23 dnia: Września 28, 2010, 14:57:37 »
Cytat: "Ciekawy"
No tak,ale tam nie ma Jana Antoniego tylko Jan Stanisław :<

Nie zrozumieliśmy się ;-) Rebus>generał>środowisko>inwigilacja>rachunek sumienia= ?
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #24 dnia: Września 28, 2010, 16:58:16 »
Niestety - strzał w płot. Był czas, że funkcjonowałem w peerelowskiej opozycji. I to bardzo zwartej, bo kościelnej. Jakieś dziś ujawniane słabości tego środowiska to prawdziwe "odpryski". Większość stanowili "ludzie niezłomni".
Czy nie miałem propozycji współpracy? Miałem, oczywiście, kto ich nie miał. Mogłem dostać trzykrotną moją pensję. Propozycja uczciwa. Proponowano godnie. Nie skorzystałem.
Wiecie, że G. P. zamordował ks. J. Popiełuszko. Nie wiecie, że nim to uczynił - był oficerem SB w Łodzi. Znam go osobiście (powiedzmy - znałem). Od niego otrzymywałem paszport (drugi) na ulicy pod Kurią Biskupią, w której pracowałem. Potem jemu oddawałem - bo paszport był jednorazowy. A ja miałem dwa. Jeden oficjalny, zawsze odmowa przyznania i drugi- esbecki - na który wyjeżdżałem. Kościół miał swoje prawa, a ja byłem pracownikiem Kościoła.
Nigdy Kościoła (i Polski) nie zdradziłem, w tamtych czasach szybciej popełniłbym samobójstwo niż zdradę. Dziś - już bym pograł. Młodość, gorliwość ma swoje prawa.
Dlatego nie ma mnie na różnych "listach". Prokuratorzy IPN mogą się onanizować spisami - Jana Antoniego nie znajdą. Nigdy SIEBIE (bo siebie) nie zdradziłem. Choć musiałem sprzedać obrączki i latami zbierane znaczki oraz książkowe albumy, aby wyżywić dzieci. Bo miałem wilczy bilet na wszelką pracę cywilną. Coś o tym wiecie? Nie sądzę.
Dlatego - proponuję - poczekajcie z sądami. Dziś je ferować warto, wtedy - trzeba było wybierać.
Tylko proszę zrozumieć jedno. Jestem czysty "jak łza". I mogę sobie dobierać w dalszym życiu ludzi, którzy mi się podobają. Lewica, prawica, środek. Ja swoje już zapłaciłem - wiecie co to ten "wilczy bilet"?    
Dlatego pozwalam sobie na własne rozeznanie i własne kryteria oceny. Jestem czysty. Mogę np. uznać za przyjaciela Jacka Piechotę (fakt, uznaję), albo dowolnego "lewicowca", którego uznam za godnego. W Policach znam przede wszystkim Kazimierza Wirkijowskiego. I darzę Go szacunkiem. Wolno mi. Swoje zrobiłem!
Sumując - nie oceniajcie pochopnie. Życie jest bardziej skomplikowane.

PS Jeśli ktoś chce odpowiedzieć - niech będzie to godny człowiek...

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #25 dnia: Września 28, 2010, 18:00:53 »
ojjj Yak-u Yaku.......jaki Ty jesteś naiwny,że aż..................... zaślepiony w "prawdzie" którą tak bardzo chcesz uznać.............za swoją,ta jednak jak bańka mydlana może prysnąć i odkryć mroczne karty tej zależności.Nie wszyscy mogą i nie wszystko można jeszcze mówić,zobaczyć-historia kołem się toczy i oby się długo toczyła bo Nam się naród w pień wybije i nie będzie to miało znaczenia czy ktoś tylko "odbierał paszport" czy znał się "z widzenia" z oficerem prowadzącym.....Studio Bałtyk prawdę mówię Yak (u) ;-)

Po co tyle kropek w Twojej wypowiedzi? Pozdrawiam - Kuba
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline zenon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 154
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #26 dnia: Września 28, 2010, 19:50:22 »
Cytat: "yak"
Niestety - strzał w płot. Był czas, że funkcjonowałem w peerelowskiej opozycji. I to bardzo zwartej, bo kościelnej.


Razem z Bol... tfu! Wałęsą!
Milton Friedman - 4 sposoby wydawania pieniędzy

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #27 dnia: Września 29, 2010, 03:59:23 »
Już raz Wam napisałem, że w wielu wypadkach jesteście mało warci moralnie. Niczego nie dokonaliście, niczym się nie zasłużyliście, nie macie żadnych sukcesów. Siedzicie ukryci za ekranem pod jakąś ksywką i "robicie za Katonów". Osądzając, pomawiając, rzucając obelgi, odsądzając innych od czci i wiary. W oparciu o domniemania i widzenie świata przez swoją osobę. Wszak każdy sądzi według siebie. Co warte są wasze sądy i poglądy nie poparte przeżyciami?  
Co wy wiecie o latach 70. czy 80. tamtego wieku. O PRL, o życiu, o indoktrynacji, o realnych niebezpieczeństwach, o stanie wojennym? W większości wiecie, że wam zabrano "Teleranek". O czym tu dyskutować z takimi dzieciakami?
Mnie już wiele rzeczy - jak napisałem w innym wątku - dynda. Oceny mi stawiane - również. Prawda jednak pozostaje prawdą i prędzej czy później broni się sama.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #28 dnia: Września 29, 2010, 08:20:09 »
Cytat: "yak"
Niczego nie dokonaliście, niczym się nie zasłużyliście, nie macie żadnych sukcesów.

Może dlatego wymiana pokoleniowa by się przydała?
millena

yak

  • Gość
[Ogólne] policzanin generałem ( nadinspekotr) Policji
« Odpowiedź #29 dnia: Września 29, 2010, 08:29:43 »
Jasne, zamiast pokolenia doświadczonych i pracowitych - pokolenie "wdrażających się" poszukiwaczy profitów. Widome efekty takiej podmiany: Infrapark i zakupy w Zakładach. W jednym miejscu bodaj pan Kowalewski, w drugim pan Winiarski. W Infraparku niezdolność do podjęcia nawet pieniędzy "leżących" u marszałka, w Zakładach - rujnujące zakupy oraz wysokie odprawy panów: Winiarskiego, Pawlaka, odchodzącego jutro pana Zielińskiego i paru jeszcze innych, nazwisk już nie pamiętam, bo tak krótko byli. Wymieniajmy! Tylko kto będzie pracował i zarabiał?