Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police  (Przeczytany 8534 razy)

police100

  • Gość
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« dnia: Czerwca 27, 2010, 12:51:16 »
03.07.2010 r. w sobotę w CLUBIE 83 w Policach odbędzie się  szósta edycja TRANS CONNECTION.

Zagra dj Angel oraz Arctic Moon, Apple One, Cairalan, Padu i Mr. White. Niektórzy z nich doceniani przez światowej sławy Armina Van Buurena czy Paula Van Dyka.

Start o godz. 21.00. Wstęp 10 zł. Kontakt:  883 11 49 49

Sagrams

  • Gość
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 27, 2010, 19:51:42 »
Kogo to obchodzi tandetni Dj, nie znasz sie na muzyce to sie nie udzielaj.P.S wiadomo reklama. powinni takich wyrzucac z forum

police100

  • Gość
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 27, 2010, 20:55:24 »
Słuchaj sobie czego chcesz. Każdy ma prawo decydować o swoich preferencjach, muzycznych również. A twój post świadczy tylko o totalnym braku kultury i dobrego wychowania. widać, że Ty nic sobą nie reprezentujesz skoro wydajesz takie sądy na temat innych.
A to nie jest żadna reklama. Wiem,to informuję. Ktoś wcześniej pisał, że Police są taką wiochą, że nie wiadomo co się tutaj dzieje.

Offline Digitsen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • http://www.myspace.com\\tommiedigitsen
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 01, 2010, 14:51:02 »
hmmmm Sagrams spokojnie ...To tylko impreza i ten post tylko uswiadamia ,ze takowa sie odbedzie  :)...hmmm Wiadomo Muzyka to 100 % komercyjny Trance i nic innego,bo przeciez chodzi o publike i z tego co wiem duzo Ludzi plynie w "transie" w Policach wiec wybor chyba najbardziej trafiony ;P..Ty przeciez nie musisz tam byc,ani tego sluchac :)...mam racje ??:)

police100

  • Gość
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 02, 2010, 17:36:24 »
Masz.  W niedzielę w MOKU-u był koncert charytatywny na rzecz niepełnosprawnej Martyny. Grały zespoły rockowe. Żałuję, że nie wiedzałam o nim bo też dałabym znać. Z tego co wiem, to niestety frekwencja była słaba.  I dlatego uważam, że jeżeli ktoś wie o jakimś wydarzeniu, to warto o tym napisać.

sosna123

  • Gość
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« Odpowiedź #5 dnia: Lipca 05, 2010, 16:31:39 »
a ja już do klubu 83 nie pójdę.
zaprosiłem znajomych i wstyd mi teraz.
myślałem że lokal ma jakaś klasę a klientela patologia, szczeniactwo i bóg wie co jeszcze.
toalety całe oszczane po kostki, woda z kranu leci jak by ktoś celowo puścił dwie krople.
a muzyka dla zaćpanej gówniarzerii co latają z wyszczerzonymi oczami. ogólnie tragedia.

zastanawiam się czemu właściciel wpuszcza 16 latków i sprzedaje im alkohol?

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« Odpowiedź #6 dnia: Lipca 05, 2010, 17:13:59 »
Może dlatego że niewielu klubowiczów z prawdziwego zdarzenia przychodzi. Prawda jest taka że w Policach nikt nie ma wizji otwarcia klubu dla ludzi lubiących pobawić się z lepszej atmosferze.Najważniejsze to wyciągnąć więcej niż się włożyło i najlepiej w jak najkrótszym czasie a jeśli nie da się inaczej to właśnie otwierając się na naćpane małolactwo. Krew mnie zalewa.

Offline Digitsen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • http://www.myspace.com\\tommiedigitsen
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« Odpowiedź #7 dnia: Lipca 06, 2010, 15:27:08 »
Ehhhhh :( ...wiec nadal bez zmian...Mialo byc tak pieknie ,ale raczej sie nie udalo.Ja nigdy tam nie bylem i raczej tam nie bede tzno mowie o Clubie 83 ...bo nawet nie mam po co...

Samson masz racje,bo tylko i wylacznie chodzi o kase nie liczy sie reputacja i renoma...tylko kasa,kasa,kasa i jescze raz kasa

Offline noladnie

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 51
    • Zobacz profil
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« Odpowiedź #8 dnia: Lipca 16, 2010, 09:50:21 »
Mysle ze dlugo po tej imprezie niebedzie okazji potanczenia w tych klimatach.I tu apel do wszystkich DJ grajcie jak ludzie a niejakies marionetki radia
ESKA(i szefow lokalu) .Mozna grac nie komercyjne kawalki aby muzyka sie podobala...wystarczy sie postarac :) z calym szacunkiem.
...

Offline Digitsen

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 24
    • Zobacz profil
    • http://www.myspace.com\\tommiedigitsen
[Police] TRANS CONNECTION vol.6 w CLUBIE 83 Police
« Odpowiedź #9 dnia: Lipca 26, 2010, 16:29:51 »
Hmmmmm a byl ktos na tej imprezie ??? Slyszalem...ze porazka...totalna ;/