Inne tematy > Motoryzacja

Lakiernik - ogólnie oraz odszkodowanie z Z.Ch. Police

<< < (2/45) > >>

robert1995:

--- Cytat: "Pieczka00" ---Jedno jest pewne,dostaniesz takie pieniądze ze nawet nikt Ci za nie nie polakieruje auta
--- Koniec cytatu ---

Widzę, że masz blade rozeznanie w temacie kolego. Nikt nikomu nie daje kasy na lakierowanie  :crazy: Poza tym zwróć uwagę na cudzysłów w słowie komisja... I nie uświadamiaj mnie proszę.

--- Cytuj (zaznaczone) ---Nie lepiej gotówkę wziąć?
--- Koniec cytatu ---

Nie - mam auto 1,5 roku i chcę nim jeszcze trochę pojeździć. A lakier w takim stanie, że ani wygląda, ani sprzedać.

TrzebieżCITY:
Robert mój braciak brał gotówkę do ręki od PZU..Dokładnie przelewem na konto...Więc troche mylisz się.Miał do wyboru albo faktury za lakierowanie przedstawić albo pieniądze na konto z góry po wycenie dostanie i dostał.

robert1995:

--- Cytat: "TrzebieżCITY" ---Więc troche mylisz się.
--- Koniec cytatu ---

Nie mylę się a wy mylicie pojęcia.

1. Bierzesz kasę i robisz z nią co chcesz (idziesz na piwo albo lakierujesz u Wieśka w garażu, bo na tyle wystarczy) ale więcej się nie pojawiasz z problemem.
2. Lakierujesz, a WARTA a nie PZU rozlicza się z lakiernikiem a ty kasy na oczy nie widzisz.

Przy opcji 1 dostaniesz o wiele mniej niż wyniesie lakierowanie.

stenia:
no właśnie warta a nie pzu marne grosze dają jak chcesz kase do ręki

TrzebieżCITY:
Mój błąd z ubezpieczycielem.Brat miał wycene na papierze i taką samą kwotę dostał.WARTA ta ze Struga w Szczecinie od likwidacji szkód.Audica a4 rok 95 była do lakierowania w całości.

[ Dodano: 2010-06-03, 21:26 ]
3600 to marne pieniądze?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej