Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Ginekolog w medice  (Przeczytany 16979 razy)

Offline masima

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Ginekolog w medice
« dnia: Kwietnia 07, 2010, 19:05:23 »
Którego ginekloga przyjmującego w medice polecacie ?

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2010, 21:55:25 »
Dr Banach - chłodna, małomówna. Jak nie wypytasz to nie dowiesz się nic o niczym.
Dr Pawlik - dużo milsza i sama z siebie powie wszystko co chcesz wiedzieć.
Wybieraj :>
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 07, 2010, 22:08:06 »
ja chodzę od 6 lat- ponad do dr Pałasza Grzegorza. Świetny facet, miły, szanujący cudzą godność i ogólnie uważam, że jest naj naj ;D

tu są opinie o doktorze: http://www.znanylekarz.pl/27648/grzegorz-palasz/ginekolog/szczecin-police
a co do pani Banach to nie polecam w ogóle. Nie wiem, jaka jest w obyciu. Jednak z wielu opinii osób mi znanych- jest do kitu specjalistką, nawet mięśniaków nie potrafi zdiagnozować. Szczerze odradzam!
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

dziewczyna

  • Gość
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 08, 2010, 10:08:45 »
Dr Pawlik ;) Miła, pyta, rozmawia, interesuję się ;)

Offline caarola

  • Moderator
  • Gaduła
  • *****
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #4 dnia: Kwietnia 08, 2010, 10:34:02 »
Zgadzam się z Wami dziewczyny. U dr Pałasza byłam tylko raz, ale - miły, rzeczowy i chętny do pomocy.
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

ozuzka2008

  • Gość
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #5 dnia: Kwietnia 08, 2010, 11:14:21 »
Poszłam do dr Pawlik i moja reakcja - nigdy więcej do niej nie pójdę! Buczała coś od nosem, poprosiłam o usg piersi i brzucha zwłaszcza że przed ciążą miałam problemy to tekst pani doktor:" a po co" to ja jej na to że po to i tu jej wytłumaczyłam o co chodzi. Z wielką łachą zrobiła mi usg brzucha, piersi już nie no bo po co młoda jestem raka nie będę mieć. Po co stosować profilaktykę u młodych kobiet. Nie powiedziała co jest nei tak przepisała jakieś leki, pytam się co mi jest a ona że nic hehehe to po co mi te leki skoro nic mi nie jest. Na forum o lekarzach ma bardzo złe opinie że zależy jej tylko na pieniążkach a jak przyjmuje na NFZ jest niemiła i szybko zbywa pacjentkę. Ja tego doświadczyłam i więcej do niej nie pójdę. Porażka.

Martek

  • Gość
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #6 dnia: Kwietnia 08, 2010, 13:14:45 »
Nie wiem czy w/w opini koleżanak nie pomyliła Pani Pawlik z Pania Banach, ja osobiście bardzo długo korzystam z wizyt u Pani Pawlik zawsze robi mi usg, i inne istotne badaniaj jest szczerz i bardzo sympatyczna, zawszę wychodzę mile obsłużona, kiegdyś nawet pytalam o adres jej gabinetu prywatnego, a ona powiedziała że nie ma takiej potrzeby szkoda pln, skoro tutaj można na kasę chorych, mi chodziło tylko o to abym mogła przychodzic na wizyty po pracy, a tak się składa że w każdy pon. jest do 17.30 nie ma problemu! polecam szczerze to dobry lekarz, a do Pani Banach stanowczo odradzam to istna sadystka:)

ozuzka2008

  • Gość
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #7 dnia: Kwietnia 08, 2010, 13:31:59 »
Chodziło mi dokładnie o dr Pawlik. U dr Banach nigdy nie byłam bo słyszałam że jest tragiczna.

Offline masima

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 15
    • Zobacz profil
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #8 dnia: Kwietnia 08, 2010, 13:57:15 »
Dziękuję za odpowiedzi i rady.

karolina

  • Gość
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #9 dnia: Kwietnia 17, 2010, 14:01:27 »
dr. Pałasz może jest i miły , uśmiechniety ale po pierwsze spóźnia sie jak diabli :P po drugie leczyłam się u niego x czasu i rezultatu dalej nie widać. teraz zaczynam wizyty u dr.Pawlik. Zobaczymy :)

kinia

  • Gość
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #10 dnia: Kwietnia 17, 2010, 16:17:52 »
Dr.Banach raczej nie będę  tej wizyty u niej, bo przez nią jako młoda dziewczyna dłuugo nie chciałam słyszeć o jakimkolwiek ginekologu przez co najmniej 3 lata.Dr Pawlik hmm... długo by tu opowiadać ale w skrócie, jeśli chcesz iść zrobić cytologie albo dostać tabletki antykoncepcyjne to jak najbardziej się nadaje,do spraw bardziej skomplikowanych stanowczo odradzam.Stwierdziła u mnie coś czego ja  po skonsultowaniu z dwoma innymi specjalistami nie było.

WXXXXX

  • Gość
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 17, 2010, 18:39:38 »
Dr Banach polecam dla mnie O.K

avemeduza

  • Gość
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 13, 2010, 18:50:32 »
Dr Pawlik jest bardzo sympatyczna:) miła, uśmiechnięta, z chęcią rozmawia, doradza...ale zdarzają się jej humorki, jak przecież każdemu z nas:) za każdym razem pyta się o samopoczucie, o troski. ozuzka2008 zaskoczyłaś mnie jej odpowiedzią na pytanie o prywatny gabinet. To tym bardziej świadczy o jej życzliwości:)

Offline NIKA

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 421
    • Zobacz profil
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #13 dnia: Maja 13, 2010, 19:49:52 »
dr Banach to nie najlepszy wybór.
Podobnie zresztą jak jej mąż (były), który przyjmował ( bo nie wiem, czy nadal tam przyjmuje) w polickim szpitalu. Ten to dopiero kawał chama.
Im bardziej chore jest państwo, tym więcej w nim ustaw i rozporządzeń.

                           Tacyt

gryzon

  • Gość
Ginekolog w medice
« Odpowiedź #14 dnia: Maja 15, 2010, 18:38:03 »
od ładnych kilku lat chodzę do dr Banach. Przyznaję jest chłodna, nie należy do osób "lukrowanych", uśmiechniętych od ucha do ucha, "anielicy" kochającej cały świat, ale jest rzeczowa, konkretna. Mi nie zapisała niepotrzebnych leków. Sądzę, że gdybym chodziła do innego lekarza zaliczyłabym hormony (taki wiek :rotfl: ). Od niej dostałam na próbę plastry i wyszło, że nie będę brała. Zdrowie pod stałą kontrolą. Bez trucia organizmu.