Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Nowy basen w Policach  (Przeczytany 7056 razy)

kod-88

  • Gość
Nowy basen w Policach
« dnia: Lutego 18, 2010, 00:00:46 »
czy wie ktoś może coś na temat przebudowy basenu polickiego ?? doszły mnie słuchy ,że będą tam budować coś w stylu Laguny w Gryfinie prawda??

Offline Agnes_1976

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
Nowy basen w Policach
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 18, 2010, 08:55:21 »
Szczerze w to wątpię. Niedawno przeprowadzono tam remont a teraz mieli by się znów bawić w przebudowę? Poza tym, na to potrzeba miejsca.
Pisanie nie polega jedynie na wyrażaniu myśli

Gołąb

  • Gość
Nowy basen w Policach
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 15, 2010, 21:07:59 »
Agnes rzuciła dobre hasło, odrestałrowali filtry i takie tam, po to aby znów przebudować, również wątpie choć jestem tu nowy; w chwili obecnej imprezy masowe organizowane są na kretowiskach-tu mają miejsce na popis...

exstasy

  • Gość
Nowy basen w Policach
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 15, 2010, 21:18:15 »

Gołąb

  • Gość
Nowy basen w Policach
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 15, 2010, 21:31:56 »
oby zamiar stał się namacalnym faktem-rekreacji nigdy dość!

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
Re: Nowy basen w Policach
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 15, 2010, 22:00:02 »
Cytat: "kod-88"
czy wie ktoś może coś na temat przebudowy basenu polickiego ?? doszły mnie słuchy ,że będą tam budować coś w stylu Laguny w Gryfinie prawda??


Pomysł istnieje i wisi na gablotkach ZS Police przynajmniej od czasu gdy uczęszczałem tam do gimnazjum, a był to już bardzo dawno temu. Pomysł dość fajny, wizuazliacje są, miejsce też, więc może coś kiedyś powstanie. Tym bardziej, że pdobny pomysł (budowa hali przy ZS) niebawem doczeka się realizacji.