Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Orange  (Przeczytany 51995 razy)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Lepszy zasięg Orange
« Odpowiedź #105 dnia: Października 27, 2012, 14:28:45 »
Nie ma mnie chwilowo w Policach, więc proszę osoby, które mają już poprawiony zasięg orange dzięki nowemu nadajnikowi o opinie szczegółowe i jaką macie teraz prędkość neta? może jakieś pomiary speedtest?

CichyJoe

  • Gość
Orange
« Odpowiedź #106 dnia: Października 27, 2012, 15:17:45 »
Mieszkam na starych Policach.
Co do zasięgu, to niestety nie uległ od poprawie, wręcz na odwrót. Internet w telefonie niestety także zamula gorzej niż przedtem. Napisałem już w tej sprawie do orange 2krotnie. Ciekaw jestem czy odpowiedzą.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #107 dnia: Października 27, 2012, 15:29:26 »

CichyJoe

  • Gość
Orange
« Odpowiedź #108 dnia: Października 27, 2012, 15:40:18 »
rbk, wyczytałem, że dostałeś jakąś rekompensatę od orange, jak się o nią wystarałeś?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #109 dnia: Października 27, 2012, 16:03:07 »
Zadzwoniłem do niech i powiedziałem, że zblokowali mi wychodzące i przychodzące połączenia, włącznie z internetem. Dodałem od siebie, że kiedyś mi przez takie coś dali to i to i włączyli.

Pomarudzili, ale 'dali'. Pewnie mają mnie jako marudę klienta, to po co takiemu psuć humor ?:P Niech ma... :)

CichyJoe

  • Gość
Orange
« Odpowiedź #110 dnia: Października 27, 2012, 16:11:32 »
Ja już im wcześniej pisałem, że mam problemy z zasięgiem. Zignorowali.
Myślałem, że to wina telefonu, więc sprzedałem go i kupiłem nowy... Jak widać niepotrzebnie.

Offline MSC

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #111 dnia: Października 27, 2012, 16:45:52 »
A ja potwierdzę jeszcze raz że na Mścięcinie jest super :jupi:
Dlaczego żywi się martwią skoro martwi się nie żywią?

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Lepszy zasięg Orange
« Odpowiedź #112 dnia: Października 28, 2012, 15:01:06 »
CichyJoe, a pamiętasz czy wcześniej działał Twój telefon w technologii 2G, a teraz 3G? jak to było przedtem ?

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
Re: Lepszy zasięg Orange
« Odpowiedź #113 dnia: Października 28, 2012, 19:28:43 »
Cytat: "Marek4614"
Nie ma mnie chwilowo w Policach, więc proszę osoby, które mają już poprawiony zasięg orange dzięki nowemu nadajnikowi o opinie szczegółowe i jaką macie teraz prędkość neta? może jakieś pomiary speedtest?


Według strony http://4g-speed.info/ na zakładach w budynkach Pentagonu i Infraparku wychodzi około 160-200 kB/s i chyba tyle rzeczywiście jest. Na Starych Youtube nieźle śmiga.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Lepszy zasięg Orange
« Odpowiedź #114 dnia: Października 28, 2012, 22:59:26 »
C80, to może wreszcie będziemy mieli stabilny net mobilny ;) ja się cieszę, że wreszcie jest na Starych Policach 3G w całości, a nie tylko czasami pojawiający się.

CichyJoe

  • Gość
Re: Lepszy zasięg Orange
« Odpowiedź #115 dnia: Października 29, 2012, 09:06:17 »
Cytat: "Marek4614"
CichyJoe, a pamiętasz czy wcześniej działał Twój telefon w technologii 2G, a teraz 3G? jak to było przedtem ?


Cały czas miałem włączone 3g, jednak internet w telefonie "fiksował", raz był, raz go nie było.
Teraz jest niestety tak samo, z tym, że dodatkowo nie zawsze łapie zasięg sieci.

Stare Police, okolice SP1.

Edit: wczoraj dzwoniłem do orange, gdyż nie otrzymałem odpowiedzi na żadnego z 3 wysłanych maili. Miła pani na infolinii przyjęła zgłoszenie i zgłosiła je technikom.
Zobaczymy co z tego wyniknie.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Lepszy zasięg Orange
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 02, 2012, 19:47:46 »
Mogę już sam sprawdzić jakość neta orange z nowego nadajnika i ja jestem mega zachwycony. To nie jest to, co było jeszcze miesiąc temu. Na Piłsudskiego parametry są bardzo O.K!

Offline m8z

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 552
    • Zobacz profil
Orange
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 02, 2012, 21:43:58 »
na jasienicy cos sie poprawilo?

CichyJoe

  • Gość
Orange
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 03, 2012, 15:55:57 »
Dzisiaj wymieniałem kartę na microsim w Szczecinie i zapytałem panią, która tam pracuje co się z zasięgiem dzieje. Powiedziała mi, że do końca roku w całej Polsce są problemy z zasięgiem orange, bo orange przechodzi na wspólne nadajniki z t-mobile.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Lepszy zasięg Orange
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 03, 2012, 16:11:39 »
Cytat: "CichyJoe"
Dzisiaj wymieniałem kartę na microsim w Szczecinie i zapytałem panią, która tam pracuje co się z zasięgiem dzieje. Powiedziała mi, że do końca roku w całej Polsce są problemy z zasięgiem orange, bo orange przechodzi na wspólne nadajniki z t-mobile.

Pisałem już o tym dawno na forum, że właśnie w ramach spółki NetWorks Orange będzie współdzieliło nadajniki z T-Mobile, ale w Policach już wdrożyli jak widać ...