Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy Informacja Turystyczna w Policach jest potrzebna ?

Zdecydowanie tak !
4 (66.7%)
Pewnie by się przydała.
1 (16.7%)
Nie mam zadania.
0 (0%)
Jest zbędna !
1 (16.7%)

Głosów w sumie: 3

Głosowanie skończone: Listopada 25, 2009, 07:11:01

Autor Wątek: Informacja Turystyczna  (Przeczytany 9908 razy)

Mariusz1989

  • Gość
Informacja Turystyczna
« dnia: Listopada 25, 2009, 07:11:01 »
Chciałbym zadać proste pytania. Czy Informacja Turystyczna w Policach jest potrzebna ? W jakiej formie ? W którym miejscu ? W jakim celu ?

Wg. mnie jest potrzebna w gminie, która stawia na rozwój w kierunku turystyki. Każde idące w kierunku turystyki w Polsce miasto, porównywalne liczbą mieszkańców do Polic podobny organ ma. W moim mniemaniu idealnym miejscem była by kruchta ze Starych Polic, której remont mamy już na ukończeniu. Administratorem owej kruchty a więc i przełożonym w rezultacie takiej IT byłby Miejski Ośrodek Kultury, któremu ma zostać przekazana przez Gminę kapliczka po skończonym remoncie.

Czekam na Wasze opinie i sugestie. Pozdrawiam: Mariusz Niedźwiecki - Polickie Centrum Turystyki

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Informacja Turystyczna
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 25, 2009, 07:15:07 »
uważam że jest zbędna, bo Police są za małe i komu by miała służyć?

Mariusz1989

  • Gość
Informacja Turystyczna
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 25, 2009, 08:41:32 »
Podejmowała by wiele działań. Nie tylko informowanie. Budowę bazy informacyjnej z noclegami i punktami gastronomicznymi w całym regionie. Aktualizację i odświeżenie szlaków turystycznych. Organizacją konkursów, rajdów itp. Jej działania były by ściśle związane z działalnością Polickiego Centrum Turystyki. Przeprowadzono by inwentaryzację krajoznawczą Powiatu lub na początek tylko poszczególnych Gmin. Starą Fabrykę odwiedza dużo przyjezdnych, więc m.in. dla nich służyła by ale i dla mieszkańców. W gminie i powiecie jest więcej unikatów turystycznych m.in. Rezerwat Świdwie. O wiele mniejszy Czaplinek posiada informację turystyczną, jak i Gryfino czy Goleniów.

[ Dodano: 2009-11-25, 08:43 ]
Dodatkowo na 750-lecie Polic będzie podejmowanych wiele działań ze strony innych organizacji i władz. Kolportaż ulotek, materiałów, pocztówek czy pamiątek związanych z tym wydarzeniem mógłby się tam odbywać.

Róża

  • Gość
Informacja Turystyczna
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 25, 2009, 16:38:43 »
Miejsce na IT jest świetne, kiedyś był taki zamysł i dobrze jeśli będzie zrealizowany.Grup turystycznych w Policach formalnych i nieformalnych jest wiele,dużo indywidualnych wędrowców i bardzo wielu turystów z Polski i zagranicy/do Skarbu, rowerzyści, nad Świdwie itd./.Kruchtę można też wykorzystać/MOK/ wystawiając  prace plastyczne i inne promujace gminę. Oczywiście ważne kto będzie informacji turystycznych udzielał.Znam osobę, która zrobi to świetnie, bo nie chodzi tylko o sprzedaż przewodników i pocztówek ale o znajomość tematu.

Mariusz1989

  • Gość
Informacja Turystyczna
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 25, 2009, 16:56:10 »
Oczywiście że tak. Osoba ta powinna posiadać odpowiednie kwalifikacje i rozeznanie w temacie. Nie powinna to być osoba "zielona" jak to bywa w wielu niestety dużych miastach, osoba z przypadku, która zapytana odsyła do darmowej mapki lub folderu.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
Informacja Turystyczna
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 25, 2009, 17:34:02 »
a no chyba ze tak to jestem za ;) zmienilem zdanie

Offline darunia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 20
    • Zobacz profil
    • http://www.skarb.police.pl
Informacja Turystyczna
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 25, 2009, 18:06:32 »
Pani Różo Stowarzyszenie Skarb również typuje osobę do IT być może jest to ta sama osoba, którą Pani typuje. Tylko ciekaw jestem czy wyraziłaby chęć zajęcia się tym tematem. Przecież ta osoba nadal zajmuje się turystyką wręcz żyje turystyką, obawiam się, że przywiązanie tej osoby do IT może w pewnym stopniu ograniczyć uczestnictwo w cyklicznych rajdach turystycznych, które odbywają się w Policach.

Mariusz1989

  • Gość
Informacja Turystyczna
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 25, 2009, 18:13:31 »
Pewnie mamy tą samą osobę wszyscy na myśli :) Chociaż mogę oczywiście się mylić :)

kraku

  • Gość
Informacja Turystyczna
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 25, 2009, 18:35:55 »
moim zdaniem jest potrzebna! ja sam teraz szukam osrodka aby spedzic dlugi weekend i niestety info w necie jest skromne nic nie mozna sie dowiedziec.