Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska  (Przeczytany 7551 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« dnia: Października 10, 2009, 22:26:59 »
W rozegranym w Pradze meczu eliminacji MŚ 2010 piłkarska reprezentacja Polski przegrała z Czechami 0:2 (0:0). Biało-Czerwoni stracili już nawet matematyczne szanse na udział w barażach. Polacy w selekcjonerskim debiucie Stefana Majewskiego zagrali w podobnym stylu, jak w ostatnich spotkaniach pod wodzą Leo Beenhakkera. Może tylko nieco bardziej ambitnie. W Pradze zabrakło umiejętności. Nadzieja wraz z porażką umarła.

p.s. obstawiałem 3:0

link

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #1 dnia: Października 10, 2009, 22:29:05 »
Czyli moje przypuszczenia się sprawdziły - jedyną moją nadzieją była aneksja Słowacji przez Czechy :P
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #2 dnia: Października 10, 2009, 22:29:06 »
co z ciebie za patriota...ok, żartowałem. słucham teraz pomeczowych wypowiedzi...hmmm chyba każdy z nas byłby lepszym selekcjonerem
SPZP "Skarb"

Dawid

  • Gość
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #3 dnia: Października 10, 2009, 22:59:22 »
Ważne, że kursy u bukmacherów na co najmniej dwubramkowe zwycięstwo Czechów były spore i można było parę złociaków zarobić ;)

A to, że dzisiaj przegramy, było prawie pewne, mało kto pozostał "patriotą idiotą".

Kulturalnie, ale głośno:
PZPN PZPN J***Ć J***Ć PZPN!

azbestpolice

  • Gość
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #4 dnia: Października 11, 2009, 08:27:15 »
no znowu nasze orly sie nie popisaly...

Offline jojo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 305
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #5 dnia: Października 11, 2009, 09:15:08 »
Mecz i wymik obalił wiele stereotypów głoszonych przez wszechwiedzących dziennikarzy. A mianowicie:
1. Jeleń nie jest i nie będzie zbawcą kadry.
2. Gra z dwoma napastnikami nie spowoduje od razu, że przed meczem możemy zapisać na swoim konice dwie bramki, a o resztę niech martwią się przeciwnicy.
3. Powoływanie do kadry i gra w niej zawodników na codzień występujących w swoich klubach nie spowoduje bojaźni bramkarza przeciwników.
4. Powoływanie do gry Polczaka, Gancarczyka i Jodłowca nie zmieni nagle linii obrony w monolit.
5. Zwolnienie Leo polepszy automatycznie jakość gry.
Powyższe racje były wałkowane przez wiele dzienników sportowych jak Przegląd Sportowy lub tygodników typu Piłka Nożna.
NIestety nasza pozycja w grupie w pełni odzwierciedla poziom naszej piłki. Szkoda.
Wymina Leo w trakcie rozgrywek jak widać nie przyniosła efektu i myślę że trzeba było dziadka zaostawić na stanowisku do końca a nie powoływć MAjewskiego. NA stanowsiko selekcjonera trzeba sobie zasłużyć a myślę że pan Stefan jeszcze tego nie zrobił. Ale to tylko moje zdanie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #6 dnia: Października 11, 2009, 10:00:15 »
Dobrze napisałeś, po prostu nasi są drętwi. Pamiętam jak Petrescu mówił o piłkarzach, że Ci nie chcą biegać trzy razy dziennie, że niby jak? mają biegać? oni? przecież oni zarabiają kasę, a nie biegają?! No i to właśnie tyczy się też reprezentacji, nawet najlepszy trener tego nie zmieni, bo cały PZPN wie lepiej jak się trenuje.
Nie wiem czy ktoś oglądał, ale wczoraj Szczęsny przywalił tekstami Engelowi, aż go ZATKAŁO !
Postaram się odszukać materiał i podzielić się z Wami ;>
Tak czy siak, chciałem by został Leo, bo jeżeli on z nich już nie wyciągnie to Majewski na pewno tego nie zrobi - "teraz możemy budować" powiedział Stefan, chyba domki..

Offline C80

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 408
    • Zobacz profil
    • http://www.foto.cichomski.eu
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #7 dnia: Października 11, 2009, 16:34:53 »
Cytat: "Kuba"
Czyli moje przypuszczenia się sprawdziły - jedyną moją nadzieją była aneksja Słowacji przez Czechy


A nie lepiej przez Polskę? I najlepiej obu krajów. Graliby dla nas Rosicky, Plasil, Czech i inni.  ;D

Offline ArieL

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 233
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.police.pl
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #8 dnia: Października 11, 2009, 17:32:55 »
No zapomniałeś tylko o Baros-u :D
\"Futbol to nie sprawa życia i śmierci. To rzecz dużo poważniejsza\"

Bamba

  • Gość
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #9 dnia: Października 11, 2009, 19:37:42 »
"zapomniales" haha przeciez tez zaliczyl Baros ;s :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Ogólne] Czechy 2 do 0 Polska
« Odpowiedź #10 dnia: Października 13, 2009, 15:13:04 »
kolejny mecz przed nami..

ktoś opisał przyszły mecz na onecie, zryty beret (pozytywnie zakręcony) :P