Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Vectra  (Przeczytany 295932 razy)

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #30 dnia: Lutego 28, 2010, 11:33:09 »
postaram się, ale teraz akurat nie mam czasu... wieczorem

[ Dodano: 2010-02-28, 23:36 ]
nie wiem, czy wszystkie mi się udało zapisać:
TVP1, TVP2, TVP Info, TVN7, (normalnego TVN nie ma), Polsat, Polsat2, TV4, TV puls, TVP kultura, TVP polonia, Tele5, aleKINO, Disney XD, JETIX play, TVP historia, MTV POLSKA, VIVA polska, Fashion TV, Mango, Super stacja, RTL... pewnie coś tam pominęłam, ale większość chyba zapisałam. Pozdrawiam!

[ Dodano: 2010-03-01, 13:26 ]
TV Patio, Pro7, 4funTV, BBCworld, TVBiznes, Ale kino! TELE5, TV5monde, do tego dwie polickie i wsio!
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #31 dnia: Kwietnia 01, 2010, 21:42:35 »

Offline beerman

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 118
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 01, 2010, 22:56:59 »
Cytat: "grubcia1982"

[ Dodano: 2010-02-28, 23:36 ]
nie wiem, czy wszystkie mi się udało zapisać:
TVP1, TVP2, TVP Info, TVN7, (normalnego TVN nie ma), Polsat, Polsat2, TV4, TV puls, TVP kultura, TVP polonia, Tele5, aleKINO, Disney XD, JETIX play, TVP historia, MTV POLSKA, VIVA polska, Fashion TV, Mango, Super stacja, RTL... pewnie coś tam pominęłam, ale większość chyba zapisałam. Pozdrawiam!


Też nie mam TVNu ;/ - pakiet srebrny

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Router wifi
« Odpowiedź #33 dnia: Kwietnia 29, 2010, 00:37:30 »
Witam, zakupiłem ROUTER TP-Link Router WiFi DSL TL-WR340G do podłączenia z modemem MOTOROLA SBV5121E z Vectry. Czy ktoś mi powie czy to proste? Jutro powinien router dojść i zacznę podłączać, aby swobodnie korzystać z internetu w komputerze stacjonarnym oraz korzystać z wifi na komórce i laptopie :)

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Re: Router wifi
« Odpowiedź #34 dnia: Kwietnia 29, 2010, 05:15:46 »
Cytat: "Marek4614"
Witam, zakupiłem ROUTER TP-Link Router WiFi DSL TL-WR340G do podłączenia z modemem MOTOROLA SBV5121E z Vectry. Czy ktoś mi powie czy to proste? Jutro powinien router dojść i zacznę podłączać, aby swobodnie korzystać z internetu w komputerze stacjonarnym oraz korzystać z wifi na komórce i laptopie :)

Jest to banalnie proste, choc na poczatku moze sprawic male problemy. Nalezy pamietac o:
- zabezpieczeniu sieci protokolem WPA2 TKIP, badz AES (zalezy czy router obsluguje AES) uzywajac stosunkowo skomplikowanego hasla,
- ustawieniu filtrowania MAC dla sieci bezprzewodowej dla zwiekszenia bezpieczenstwa sieci,
- ustawieniu DHCP z przypisaniem konkretnego adresu do danej karty sieciowej po MAC (jezeli jest taka opcja), aby uniknac problemow z odwolywaniem sie do jednego adresu IP,
- ustawieniu dyndns.org, badz no-ip.org (opcjonalnie) jezeli masz zew. IP i chcesz miec dostep do zasobow swojej sieci z internetu,
- ustawieniu filtrowania stron w przypadku gdy masz dzieci,
- kilku mniej waznych opcjach.

Jezeli chcesz, to sciagne instrukcje obslugi do tego routera i chetnie Ci pomoge ;)

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 15, 2010, 21:36:55 »
a czy mamy możliwość zamówić w Vectrze w Policach tv cyfrową?

Offline arturrop1

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 195
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 16, 2010, 17:20:09 »
to w takim razie na ich stronie internetowej oszukują, bo w zakładce "telewizja cyfrowa" jest opcja "zamów usługę", wpisuje się adres budynku i ok. i mój bloczek tam był :( czyli wygląda jakby usługa dla Polic była dostępna

[ Dodano: 2010-05-17, 19:02 ]
byłem dziś w biurze Vectry i faktycznie, nie ma cyfrówki i nie wiadomo kiedy będzie, czyli pozostało mi wypowiedzieć umowę (czas wypowiedzenia to 1 msc), bo jakość sygnału analogowego jest poprostu tragiczna! oj Vectra szybko potraci klientów, przecież coraz więcej ludzi kupuje telewizory Lcd czy plazmy, a w nich nie da się oglądać naszej polickiej kablówki! Espol proponuje fajne pakiety, jeden problem, że trzeba czekać w kolejce na dekoder, bo w chwili obecnej nie mają.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Vectra
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 22, 2010, 11:16:36 »
Witam, wszystkich. Zastanawiam się nad zmianą internetu z Espola na Vectrę. Czy któryś z obecnych użytkowników Vectry może mnie oświecić jak internet działa? Czy nie ma problemów z utrzymaniem prędkości, czy ten szybszy przesył między 0:00 a 12:00 jest faktycznie dotrzymywany? Z góry dziękuję za opinie.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 22, 2010, 11:39:25 »
Jeśli jesteś graczem to vectra w porównaniu do espola ma zdecydowanie wyższe pingi więc komfort giercowania w sieci jest niższy. Z utrzymaniem deklarowanych prędkości też jest różnie, czasami nawet tragicznie... a czasami bardzo fajnie, zwłaszcza w godzinach nocnych i rannych. Zastanów się czy warto, ja na przykład niedługo rezygnuje z internetu zaraz jak mi się skończy umowa bo jakoś mnie nie przekonali. Jak są problemy z telewizją to internetu też nie będziesz miał, ostatnio tak mnie załatwili...

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Vectra
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 25, 2010, 11:23:02 »
Dzięki  za info xxpirat, a tak na marginesie to widzę, że wśród osób czytających forum jest tylko jeden użytkownik Vectry. A może jednak nie?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 25, 2010, 16:41:37 »
Problem jest taki, że możesz trafić na "strefę", w której będzie 100% usługi (prędkości), nawet pingi ujrzysz małe, ale może być też tak, że trafisz na 50% usługi (prędkości) no i pingi wysokie w kosmos. Niestety najlepszym sposobem by sprawdzić jest podpytanie sąsiada, jak używa to poleci albo odradzi :) i wtedy będziesz wiedział czy warto :)

Offline agrawek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #41 dnia: Maja 28, 2010, 00:08:21 »
ja mam vectre i jest ok przez ostatnie 2 tyg wymieniali urzadzania i transfery nie powalaly na dzien dzisiajeszy jest spoko

Offline kokos126

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 285
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #42 dnia: Maja 29, 2010, 23:39:07 »
hejka,ja zwrócę uwagę na ofertę programową,a mianowicie od jakiegoś czasu nie mam jednej ze stacji a mianowicie "patio tv" .napisałem w tej sprawie że jestem mieszkańcem Polic i abonuję tv kab vectra złoty pakiet i czy w te miejsce wejdzie jakiś inny kanał.odpowiedz przyszła lekka ręką po jakiś dobrych 2-3 tygodniach i cytuję mniej więcej: z przykrością informujemy że edycja kanału" Patio tv" została zaprzestana nie z naszej winy .Niniejszym informujemy że odnośnie zastąpienia tego kanału według pana sugestii innym kanałem płatnym lub kanałem FTA jest nie możliwe ze względu na to że telewizja kablowa Police jest odbierana i nadawana w sygnale analogowy.

to tyle na temat cytatu,teraz reasumując ,jakimś dziwnym trafem nie jestem pewien czy mamy analogowa telewizje ,znaczy może przesył tak ale nie odbiór tam u nich,bo dlaczego tak sie dzieje ze jak oglądam nie które kanały to robią się piksele??obraz się "zamraża" itp ?? z tego co się orientuję to dzieje się tak na platformach cyfrowych nie analogowych (mam w pracy cyfrę plus do testów i zwykła satkę analogowa) i na jednej jest pikseloza a na drugiej nie pamiętam żeby tak było.

proszę o uświadomienie mnie w tej kwestii bo jak nic jest to dla mnie zdzieranie kasy w sumie za kilka kanalików które w podstawowej ofercie któregokolwiek dostawcy cyfrowego są tańsze niż nasza "wielka" pseudo policka kablówka oferująca raptem z 60 kanałów(tak w przybliżeniu) z czego ponad połowa to tzw: FTA czyli dostępne za darmo.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #43 dnia: Czerwca 03, 2010, 20:34:50 »
Czy ktos wie co sie dzieje od wczoraj z naszą "kochaną" kablówką?
Okresowo lub całkowicie nie ma niektorych programów... takich jak :
Hallmark, AXN, Movies24, a teraz nawet nie ma Polsatu...

Zaczęłam sprawdzać programy i właściwie to wiekszości nie ma ....
tylko TVP1,2 i TVN

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Vectra
« Odpowiedź #44 dnia: Czerwca 03, 2010, 20:40:45 »
Na Espolu mam to samo... Z tym, że u mnie i TVP1 i TVP2 giną.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy