Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat  (Przeczytany 14829 razy)

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #15 dnia: Września 20, 2009, 11:05:59 »
w trzebieży basen troche za mały za plytki woda mętna dna nie widać i wkurza mnie ta trawa dookoła basenu jest jak na łące niestety ;/ ale to i głębokie jest jedynym możliwym kąpieliskiem bo na mijance albo w zalewi to brzydze sie kąpac bo co chwile jakies bakterie coli itp. a basen w Policach to ciągle jakieś szkoły treningi itp. przydało by sie cos jak w gryfinie ale o tym niestety możemy pomarzyć :crazy:

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #16 dnia: Września 20, 2009, 11:36:50 »
Cytat: "xP"
w trzebieży basen troche za mały za plytki woda mętna dna nie widać i wkurza mnie ta trawa dookoła basenu jest jak na łące niestety ;/ ale to i głębokie jest jedynym możliwym kąpieliskiem bo na mijance albo w zalewi to brzydze sie kąpac bo co chwile jakies bakterie coli itp. a basen w Policach to ciągle jakieś szkoły treningi itp. przydało by sie cos jak w gryfinie ale o tym niestety możemy pomarzyć :crazy:



No niestety tylko marzyć nam zostało albo przeprowadzka :) ale raczej to drugie nie wchodzi w grę. Tutaj niby robią wielkie remonty zmieniają coś tam  tylko po co ? niech to zburzą w cholerę i zaczną w końcu robić tak jak jest na planie w Białej  :compress:  szkoda że tak plan wisi latami.... i nic poza tym... :crazy:

Nataleczka  w takim razie zapraszam Cię do mnie do domu mam sporą wannę może tam  popływasz... albo przynajmniej ponurkujesz ?:)

  :shaking:

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #17 dnia: Września 20, 2009, 11:45:57 »
Byłam na basenie tuż przed wakacjami i powiem tak: Mam długie włosy i czepek musiałam mieć, raz zapomniałam to na miejscu jest jeden lub dwa do wypożyczenia za darmo. Wielu mężczyzn widziałam, że pływa bez czepków. A kobiety różnie. Większość jest w czepkach, ale zdarzają się i bez- mają tylko wysoko i mocno spięte włosy. I ratownik nie zwracał uwagi.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #18 dnia: Września 20, 2009, 11:57:23 »
Cytat: "palana"
Byłam na basenie tuż przed wakacjami i powiem tak: Mam długie włosy i czepek musiałam mieć, raz zapomniałam to na miejscu jest jeden lub dwa do wypożyczenia za darmo. Wielu mężczyzn widziałam, że pływa bez czepków. A kobiety różnie. Większość jest w czepkach, ale zdarzają się i bez- mają tylko wysoko i mocno spięte włosy. I ratownik nie zwracał uwagi.


No chociaż tyle dobrego chociaż wiem że można było pływać bez ale po tym nieszczęsnym remoncie ? nic nie wiadomo

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #19 dnia: Września 20, 2009, 12:26:01 »
Cytat: "xP"
ale to i głębokie jest jedynym możliwym kąpieliskiem bo na mijance albo w zalewi to brzydze sie kąpac bo co chwile jakies bakterie coli itp.


Jednak chyba z powodu bakterii E. Coli częściej zamykane jest Głębokie - głównie dzięki okalającym je domostwom z dziurawymi szambami itp ;). Nad Zalewem zaś problemem są kwitnące sinice, a na to się niestety obecnie nic nie poradzi...
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #20 dnia: Września 20, 2009, 22:19:57 »
Byłam dziś na zalewem szczecińskim powiem tak syf jak nic ;/ woda zielona jak żaba
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #21 dnia: Września 20, 2009, 22:25:50 »
Cytat: "Nataleczka"
Byłam dziś na zalewem szczecińskim powiem tak syf jak nic ;/ woda zielona jak żaba


Hmm ja jestem tam prawie codziennie i jakoś tego aż tak bardzo nie dostrzegłam ... ? może  trzeba było zdjąć okulary przeciwsłoneczne ?

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #22 dnia: Września 20, 2009, 23:03:40 »
Cytat: "ewelina124"

Hmm ja jestem tam prawie codziennie i jakoś tego aż tak bardzo nie dostrzegłam ...
Może dlatego do tego przywykłaś. Tez bywam prawie codziennie na Zalewie Szcz. i potwierdzam, woda jest zielona.
<*)))))>{

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #23 dnia: Września 20, 2009, 23:25:38 »
ak,  No nie przesadzajmy aż tak to nie jest  woda zakwita przekwita a do tego syfią ludzie ale nie jest gorzej jak na głębokim. Tam byłam raz w życiu i mi wystarczyło

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #24 dnia: Września 20, 2009, 23:29:27 »
Ja akurat byłam na porcie to było strasznie bo to woda stojąca żadnych fal ale jak nie dawno byłam na Popielewie  w przed Brzózkami to woda byla czyściutka i nawet rybki widziałam jak sobie pływały xd
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #25 dnia: Września 20, 2009, 23:31:52 »
Nataleczka,  a więc dokładnie fakt są miejsca tragiczne a są miejsca gdzie jest ładna woda. Wszystko zależy od tego gdzie kto i z której strony był :)

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #26 dnia: Września 21, 2009, 00:01:20 »
Pamiętajcie że laguna to basen rekreacyjny i rządzi się innymi prawami. W naszym regionie pływałem w Policach i na Akademii Morskiej i na obydwu basenach czepki były potrzebne. Poza tym na basenie sportowym czepek służy przede wszystkim wygodzie samego użytkownika bo nie zastanawia się nad włosami które zasłaniają opływają i co tam jeszcze potrafią zrobić.

Offline ewelina124

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #27 dnia: Września 21, 2009, 22:16:51 »
No i czepki muszą być  pytałyśmy odpowiedzi były różne więc z Nataleczką poszłyśmy to sprawdzić osobiście :)

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Czepki na głowe na basenie? dylemat
« Odpowiedź #28 dnia: Września 21, 2009, 22:23:03 »
Tak u nas są potrzebna potwierdzamy może i tak chociaż włosy nie pływają w rózne strony :)
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !