Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] biegi za 8ką  (Przeczytany 8294 razy)

iwona8313

  • Gość
[Police] biegi za 8ką
« dnia: Września 16, 2009, 10:13:39 »
wydaje mi sie że biegi za sp 8 to poraszka trasy są zadługie dzieci biegaj a po błocie i dziurach a obok jest świetne boisko z bierznią poraszka dla organizatorów

Brak tagu. Proszę o tym na przyszłość pamiętać - szczegóły w Regulaminie. Pozdrawiam - Kuba

zaski

  • Gość
[Police] biegi za 8ką
« Odpowiedź #1 dnia: Września 16, 2009, 10:44:46 »
jaka porażka. Przecież to są biegi przełajowe a nie lekkoatletyczne i tam biega się po blocie i po dziurach. Trasa jest akurat i wcale nie jest wyczerpująca. No ale jeżeżeli ktoś nie daje rady wcale nie musi startować.

Offline mat_tk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
    • http://www.chemik.zafriko.pl
[Police] biegi za 8ką
« Odpowiedź #2 dnia: Września 16, 2009, 13:56:33 »
U nas jest bardzo dobra i spokojna trasa, dziury dziurami, w końcu to przełaj. Kiedy 2 lata temu byłem na finałach woj. zachodniopomorskiego, jako repr. Powiatu Polickiego, wtedy dopiero był "hardkor". Błoto na wysokość kostek, podbiegi błotne (wiele wywrotek wszyscy zaliczali), zbieganie po śliskiej nawierzchni (również zakończone lądowaniem na 4 literach), nie byliśmy na takie coś przygotowani i zajęliśmy niechlubne ostatnie miejsce... więc jak chcą nasi mali sportowcy uprawiać tą dyscypilnę sportu, niech ćwiczą w trudnych warunkach, to im wyjdzie na zdrowie.

Cytat: "iwona8313"
wydaje mi sie że biegi za sp 8 to poraszka trasy są zadługie dzieci biegaj a po błocie i dziurach


to tak jakby czepiać się rowerzystów, którzy jeżdżą po lasach, żeby pokonywać kolejne trudności, bo przecież mają tor kolarski, albo ulice! "Poraszka" to to co napisałaś...

PS. Dla tych co niekoniecznie lubią biegi przełajowe, a chcą biegać są organizowane CZWARTKI LEKKOATLETYCZNE, tutaj biega się na bieżni... :)
KP Chemik Police - Prawdziwa Duma Pomorza!

Offline Welma

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 45
    • Zobacz profil
Re: biegi za 8ką
« Odpowiedź #3 dnia: Września 16, 2009, 14:54:47 »
Cytat: "iwona8313"
wydaje mi sie że biegi za sp 8 to poraszka trasy są zadługie dzieci biegaj a po błocie i dziurach a obok jest świetne boisko z bierznią poraszka dla organizatorów

Brak tagu. Proszę o tym na przyszłość pamiętać - szczegóły w Regulaminie. Pozdrawiam - Kuba


Porażką jest twoja ortografia   :study:  i dotyczy nie tylko tego postu , hehe

A odnośnie biegów za ósemką - tak właśnie wyglądają biegi przełajowe (moje dzieci nigdy nie narzekały ) ;D

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] biegi za 8ką
« Odpowiedź #4 dnia: Września 16, 2009, 21:02:03 »
nie podoba sie? to nie wysyłaj tam dzieci proste i trasa wcale nie jest taka długa

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] biegi za 8ką
« Odpowiedź #5 dnia: Września 16, 2009, 21:20:17 »
Myślę, że trasa wcale nie jest zła. To są biegi przełajowe i wszędzie tak będą wyglądać. Mateusz napisał, że są organizowane Czwartki Lekkoatletyczne - tam poślij swoje dzieci - będą czyste i może mniej zmęczone? A  "poraszką"  jest akurat Twoja ortografia.

ale co ja będę powtarzać po innych.. wszystko już powiedziane.

Offline au81

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
    • Zobacz profil
[Police] biegi za 8ką
« Odpowiedź #6 dnia: Października 09, 2009, 21:00:09 »
Wiem, że "przełaje" są w soboty np. jutro za 8-mką. O której godzinie trzeba się stawić, żeby pobiec?

iwona8313

  • Gość
[Police] biegi za 8ką
« Odpowiedź #7 dnia: Października 12, 2009, 13:17:31 »
Cytat: "au81"
Wiem, że "przełaje" są w soboty np. jutro za 8-mką. O której godzinie trzeba się stawić, żeby pobiec?
o godz 10