Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Skate Park chcą zburzyć!!!  (Przeczytany 47723 razy)

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Sierpnia 26, 2009, 12:22:23 »
http://www.techramps.com/skatepark_w_twoim_miescie.html prosze bardzo kto chtny niech głosuje zaznaczajcie dyscyplina bmx

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Sierpnia 26, 2009, 13:50:02 »
Swego czasu pewna pani walczyla o zamkniecie silowni znajdujacej sie w jednym z blokow na Wrobla. Wtedy uslyszalem piekne stwierdzenie: 'Prosze bardzo niech ja zamkna a bedziemy chodzic pic, cpac, mordowac i gwalcic' Wiekszosc ludzi wypowiadajaca sie w tematach mlodziezy robi to w taki sposob jakby nigdy nie miala nastu lat lub spedzila jej przed ksiazkami w okularkach  :devil:  :devil:
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Sierpnia 26, 2009, 13:52:45 »
Cytat: "Piotrek"
Widać przecież że taki obiekt jest potrzebny w Policach.


Zgadzam się jest, ale coraz czesciej nie sluzy on do tego, do czego jest przeznaczony....chodzi mi własnie o picie, palenie, niekiedy ćpanie.  Naprawde to dobrze na młodszych nie wpływa a i oni odwiedzaja Skate Park...
Szkoda by bylo go burzyć, bo rzecziwiscie  wszystko przeniesie sie na place zabaw , bod bloki .


Dorga MalwoBMX, myślę, ze nie wiele się wiekiem róznimy. a jednak ja mam inne spostrzeżenia. :)

Pozdrawiam ;P

Offline piplo

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 61
    • Zobacz profil
    • http://www.skarb.police.pl
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpnia 26, 2009, 14:51:50 »
Nie muszą burzyć skateparku to by było nie na miejscu... Wystarczy, że znalazłby się sponsor który sfinansuje budowę Dirt Parku np. obok Osiru na polu między wodociągami, a działkami :)



Kwestia usypania parunastu górek z piachu
FREESTYLE MUSIC FOREVER ~_~


damian12331

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpnia 26, 2009, 14:54:01 »
Według mnie ten skatepark powinni na jakiś czas zamknąć i naprawić (zniszczone rampy itp.) chociaż na to raczej nie będzie pieniędzy. Wtedy można będzie ponownie otworzyć i wynająć jakiś 2-3 ochroniarzy co będą pilnować przez kilka miesięcy tego Skateparku by nikt nie łamał zakazów. Po tym czasie ochroniarze przychodzili by coraz rzadziej by "podglądać" młodzież. Po złamaniu zakazu byłby jakiś mandat lub coś w tym stylu.
Cytat: "MalwaBMX"
które przyjeżdżają góralami i te dzieci, które nie umieją jeździć na BMX i jeżdżą z pegami i w ten sposób jak się przewalają robią dziury

Wszyscy zaczynają od zera.
Cytat: "MalwaBMX"
mogą wybudować z betonu na ulicy wróblewskiego

A kto za to zapłaci?
Cytat: "Dawid"
Sama dzieciarnia, klną, plują, bluzgają, 14-latki wytapetowane i ubrane niczym panie do towarzystwa... W tym wątku pasuje określenie "BURDEL NA KÓŁKACH".

Codziennie chodziłem tam z kolegami na boisko w piłkę pograć i to co widziałem na Skateparku aż mnie przeraziło. Muszę się z tobą zgodzić że "Burdel na kółkach" to poprawne określenie. Nikt nie przestrzega tam zakazów a ludzie boją się tam do nich podchodzić.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpnia 26, 2009, 14:54:09 »
Pomyśli się, może się zrobi.

Offline samtron8787

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 130
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #21 dnia: Sierpnia 26, 2009, 16:22:09 »
zal mi was ludzie, dzieciaki maja gdzie spedzac czas i uprawiac sport ale oczywiscie tez wam cos nie pasuje, pozniej sie dziwicie ze nie szanuja starszych. DO D... Z TAKIMI STARSZYMY!!! Najlepiej to niech dzieci tylko ucza sie i nie wychodza nawet z domu wedlug was??? :ass:  :ass:  :ass:  :ass:  :ass:  :ass:

Dawid

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #22 dnia: Sierpnia 26, 2009, 16:32:52 »
Niech rozwijają swoje zainteresowania, bez udziału alkoholu i innych środków odurzających (NA WIDOKU), czy to takie trudne do pojęcia? Jak chcą pić i uważają, że to odpowiedni wiek to niech to robią, ale niech nie zachowują się jak bydło, obrażając innych, wydzierając się itp.  :crazy:

Vipek007

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #23 dnia: Sierpnia 26, 2009, 18:13:45 »
Nie powinniśmy osądzać autora tematu, bo on chce jedynie dobra. Burząc skatepark (w co naprawdę nie wierzę) urząd wykazałby się głupotą i nierozsądkiem - skatepark ma dopiero parę lat. A Malwę podziwiam ze względu na zabranie głosu wśród forum polickiego, a poza tym nie przejmuj się tym, że zburzą skatepark, bo byłoby to kompletną głupotą, nie po to to budowali i wydali takie budżety.

Są dwa duże minusy, gdy będziemy pisać/mówić/rozgłaszać tak, jak większość powyżej:
 - może doprowadzić to do buntu młodzieży, szczególnie tych "skate'ów" itp.
 - więcej to wniesie złego niż dobrego - młodzież przeniesie się do innych lokacji.

Jeśli chodzi o tą OCHRONĘ, o której ktoś tu wspomniał parę postów wyżej: ochrona jest przecież niepotrzebna - skatepark jest własnością państwową, także tą ochroną jest POLICJA. W sumie mogliby popatrolować w tym rejonie. To, co zobaczyłem wczoraj naprawdę mnie zaskoczyło. Wieczorem policja do 107 weszła do autobusu (chyba 4 Panów) i uspokajała kibiców. Przed wejściem były krzyki i "śpiewy klubowe", a po wejściu cisza. Później dołączył się radiowóz eskortujący autobus. Kolejny wielki plus dla policji. Spisują się w sprawach ochrony podczas meczów (widziałem podobną akcję w pociągu, wtedy eskortowali pociąg śmigłowcem! W pociągu też chyba byli). Może to popis, ale skuteczny i na pewno skutkuje zmianą bezpieczeństwa. Pamiętam jak kiedyś w Internecie była ankieta gdzieś nt. bezpieczeństwa i były pytania dot. bezpieczeństwa w państwie (pytania ze szczegółami - np. "jak się czujesz na ulicy, gdy jest ciemno"). Dawno było, ale pamiętam to.

Cytat: "samtron8787"
zal mi was ludzie, dzieciaki maja gdzie spedzac czas i uprawiac sport ale oczywiscie tez wam cos nie pasuje, pozniej sie dziwicie ze nie szanuja starszych. DO D... Z TAKIMI STARSZYMY!!! Najlepiej to niech dzieci tylko ucza sie i nie wychodza nawet z domu wedlug was??? :ass: :ass: :ass: :ass: :ass: :ass:

Takim językiem do starszych nie przemówisz, a wręcz ich nastawisz negatywnie. :) Napisz podobny wątek do mojego - są dwie opcje: albo do nikogo nie przemówisz albo uda Ci się przedstawić w jasny sposób prawdę i kogoś przekonasz do własnych racji.

MalwaBMX

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #24 dnia: Sierpnia 26, 2009, 20:02:52 »
zaczne od tego chodze do gim nr 3 i ide do 2gim
thx za wsparcie mnie tez wkurzaja ludzie ktorzy przychodza tam pala i pija bo ja nie lubie pic ani palic! i w regulaminie nie pisze nic o bmx ze nie wolno jezdzic!! dzis czytalam z kolegami
THx
pozdro

[ Dodano: 2009-08-26, 20:16 ]
hopki mamy za sp8 ale przychodza tam dzieci z zemena i niszcza a nam sie nie chce ciagle ich poprawiac

Offline Nataleczka

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 488
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #25 dnia: Sierpnia 26, 2009, 21:11:55 »
a ja się ciesze , że jeździsz na  tym BMX bo w końcu jest trochę spokoju na podwórku xd  aaa i jak już będziecie malować te swoje Bmx to raczej nie powinniście  je malować na podwórku gdzie ludzie sobie chodzą! no to czołgiem
Bo wolność krzyżami się mierzy,
Historia ten jeden ma błąd!!!
   Ja mówię Hifi Wy mówicie Banda !

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpnia 26, 2009, 21:32:04 »
Cytat: "MalwaBMX"
w regulaminie nie pisze nic o bmx ze nie wolno jezdzic!!

a bmx to rower no nie? a w regulaminie pisze ze jest zakaz jazdy rowerami?

Offline R1cz4rdz00n3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Przeprowadzki Szczecin R1 Trans
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpnia 26, 2009, 21:58:22 »
Nie wiem czemu, ale w jakiś specyficzny sposób bawi mnie ten temat :) Ktoś ma podobne odczucia ? :batman:

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpnia 26, 2009, 22:01:44 »
Ja np. nie mowie wcale zeby wszyscy nagle zaczeli siedziecec nad ksiazkami, sama jestem w podobnym  wieku (17 lat) i wcale nie ciagna mnie ksiazki a opanowac się umiem a nawet powiem, że regulaminów też umiem przestrzegać ;] Nie mozna to trudno i juz ;p niech jezdza, ale w miejscu do tego przeznaczonym...a BMX to rodzaj roweru. Jezdzenie rowerami po rampie jest zabronione. i chyba tyle na ten temat. Lepiej napisz posta wychodząc z propozycją wybudowania parku specjalnie dla Twojego typu rowera gdzie będziecie się mogli wyszaleć, będziecie to robić legalnie i nikomu nie przeszkadzac - nie psując tym samym ramp przeznaczonych wyłacznie do jazdy na rolkach i deskorolkach...

Benek

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #29 dnia: Sierpnia 26, 2009, 22:53:28 »
Pomyślcie tylko co będzie z tymi ludzi co walczyli przez tyle czasu żeby powstał ten skatepark, cała ekipa deskorolkarzy trzyma sie od zawsze,jeździmy, i przychodzimy na ten park od samego początku i wiemy jak wygląda sytuacja tam. Ci co jeżdżą zachowują sie normalnie,ponieważ przychodzą tam dobrze sie bawić poprzez to co lubią. I to nie nasza wina ze jakaś menelnia sie tam zbiera zeby usiąść i sie napić. Jeżeli skatepark ten zostanie zamknięty nie będziemy mieli co zrobić ze sobą tak na prawde,zapewne przeniesiemy się na ulice oraz podwórka  i tam będziemy jeździć.Wątpię, że mieszkańcy bedą zadowoleni, ale nie będzie już miejsca gdzie     można w spokoju pojeździć  . żeby zobaczyć co się tam dzieje trzeba przyjść i tam pobyć ,a nie się wymądrzać  tak naprawde nic nie wiedząc na ten temat. W stargardzie szczecińskim była podobna sytuacja skatepark sie sypał,mimo to go nie zamknięto ,ale wybudowano nowy.Nie trzeba budować niewiadomo jakiego nowego skateparku,żeby powstało dobre miejsce do jazdy wystarczą naprawde małe fundusze i konsultacja z tymi co jeżdzą i ogarniają troche czego im potrzeba.

[ Dodano: 2009-08-26, 23:01 ]
Malwa czy jak ty tam masz nie wypowiadaj sie lepiej na ten temat bo zbyt krótko przebywasz tam i taka twoja jazda na tym bmx może niszczyć park, ponieważ zbyt dobrze nie umiesz jezdzić jeszcze, najpierw naucz sie porządnie jeździć na podwórku a później wykorzystuj umiejętności na skateparku. Są bmxsiarze,którzy długo jeżdżą i potrafia to robić ci akurat sie nie przyczyniaja do niszczenia skate parku.Najbardziej skateparkowi szkodzi banda dzieciaków,którzy uważają to miejsce za plac zabaw oraz nieliczna menelnia,która się tam pojawia. Zróbcie z tym porządek i bedzie wszystko dobrze,a nie odrazu przekreślacie młodzież ,która przywykła do tego miejsca przez te lata