Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Skate Park chcą zburzyć!!!  (Przeczytany 48834 razy)

Dawid

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:03:02 »
To też prawda, ale skoro nie można tam jeździć rowerami, to nie można. Macie hopki w lesie, kiedyś w lasach się ustawiało deski, żeby trochę poskakać, a teraz wszystko na łatwiznę. Najlepiej desygnować jakichś przedstawicieli, bądź wystosować pismo do osób, które chcą usunięcia SP, aby osiągnąć jakieś porozumienie. Pozdrawiam.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:03:48 »
a co za problem "przypisac" SP gliniarza,straznika miejskiego, ochroniarza? niech siedzi i legitymuje, spisuje pijacych i cpajacych; niech nakłada mandaty. masz deske, rolki, rower- jezdzisz. nie masz? do widzenia...nasza kasa idzie na sluzby mundurowe? to ja tak wykorzystajmy!
a moze warto rozsypujacy sie skatepark tak zmodernizowac. aby wytrzymal BMXy? drodzy radni, przeciez wiemy ze czytacie nasze wypociny...do roboty!  i nie mowcie ze kasy nie ma...wystarczy dobrze napisac wniosek unijny
p.s. widzialem hopki(chyba, mignely mi podczas jazdy samochodem) na kuznickiej, niedaleko od skrzyzowania z tanowska, w lesie po prawej,patrzac w kierunku zakladow...
SPZP "Skarb"

Benek

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:18:06 »
W końcu jakieś ogarnięte wypowiedzi. Co racja to racja ,hajs jest na coś płacony.Nie najlepszym rozwiązaniem jest zamknąć park. Wystarczy zrobić tam porządek. A to nie jest wcale takie trudne.Tylko najlepiej skonsultować się z tymi co tam na codzień przebywają bo oni wiedzą raczej najlepiej czego im potrzeba i co zrobić żeby wszystko wróciło do normy.
Nie podejmujcie pochopnych decyzji,lepiej się pierw skonsultować


http://www.swistakskateboarding.ownlog.com/   pozdrowienia

Vipek007

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:25:44 »
Cytuj (zaznaczone)
a co za problem "przypisac" SP gliniarza,straznika miejskiego, ochroniarza? niech siedzi i legitymuje, spisuje pijacych i cpajacych; niech nakłada mandaty. masz deske, rolki, rower- jezdzisz. nie masz? do widzenia...nasza kasa idzie na sluzby mundurowe? to ja tak wykorzystajmy!

Szkoda, że moje posty nie są zauważalne, bo o tym już wspominałem, że Policja powinna chronić ten obiekt, bo jest własnością państwową.

A teraz pytanie:
Kto chce zburzyć skatepark i skąd o tym się dowiedzieliście? - pytanie do młodszych
Powinniśmy pierw znać źródło informacji, że takie coś zaistnieje albo może zaistnieć, ale jak na razie zero konkretów. Źródło może być niewiarygodne, bo skatepark mogą zamknąć (i tak by ktoś złamał te bariery, nie wiem w jakiej one formie by były), ale nie zburzą po kilkuletnim użytku! Podobnie mógłbym napisać, że burzą C.H.U Kinga ze względu na małe zyski.

Didzejowski

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:29:47 »
Ludzie , blagam ... Najbardziej rozwala mnie stwierdzenie , ze przesiaduja tam same cpuny , pijacy i tego typu ludzie ...
Najlepiej wrzucic wszystkich do jednego worka ... Jako osoba korzystajaca z tego miejsca na codzien , powiem , ze osoby jezdzace na tym obiekcie , nigdy nie korzystaja z niego pod wplywem zadnych srodkow odluzajacych . Okej , czasem jedno piwo z kolegami mozna wypic , tak ? Kto tego nie robi ? Ale zeby od razu wyzywac nas od cpunow ? Nie powiem , poczulem sie obrazony tym stwierdzeniem . Najpierw przejdzcie sie tam , zobaczcie KTO tam cokolwiek bierze , wtedy mozemy porozmawiac na ten temat ...
Czy to nasza wina , ze przychodza tam tacy , a nie inni ludzie ? Tak na prawde , nie mamy na to zadnego wplywu . Uwazam , ze wszyscy skejterzy i rowerzysci wykazuja sie tam na prawde spora kultura , kazdy z nas wie , ze to miejsce zrobione dla nas , szanujemy je .
A z tymi wszystkimi 'cpunami' mamy sobie radzic na wlasna reke ? Powodzenia ...
Nie wyobrazam sobie Polic bez skejtparku . Dopiero po zburzeniu bedzie gadanie , jaka to niedobra mlodziez , halasuja na ulicach . Nie dostrzegam zadnych pozytywow w tym przedsiewzienciu . Ale coz , wiem , ze moja wypowiedz niczego w tej sprawie nie zmieni ... Bynajmniej mialem okazje wytlumaczyc co niektorym , ze jezdzacy na SP widza w tym jakas swoja pasje , mysle ze jest to o wiele lepsze , niz siedzenie calymi dniami pod blokiem ... Wlasnie w takich miejscach zrobcie najpierw porzadek ... zmieniloby to o wiele wiecej , niz burzenie skejtparku ... Pozdrawiam polickie wladze .
PS. A co do zalozyciela tematu , Malwy ... okej , podjela/podjal sie zalozenia takiego tematu , ale poziom Jej/Jego wypowiedzi mnie dobija ... Nie ma sie co dziwic , ze inni maja nas pozniej za ...hm , 'niedoksztalconych ludzi ' . [bez urazy ;] ]

szczupak

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:38:15 »
:lol2:   śmieszne to wszystko jeden mądrzejszy od drugiego. Nie chce mi sie wypowiadać Benek:D za długo by mi to zeszło.

Benek

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:48:49 »
Malwa - ta cała mistrzyni wyleciała tu z jakimś tego typu tematem,a pózniej reszta ludzi zaczeła wypowiadać się zeby park zamknąć bo to menelnia.Ale pomijając to.Dowiedzieliśmy się w OSIRZE    ze bd kontrola  tego skateparku i ze go juz nie dopuszczą do użytku,ponieważ stan jego już nie jest za dobry.Nic jeszcze do końca nie wiadomo ,ale możliwe że skatepark z tego powodu moze byc zamknięty bądź rozebrany.Tego dowiedzielismy się w ośrodku sportu i rekreacji przy skateparku.Prosimy o jakiekolwiek wsparcie ,remont lub coś w tym rodzaju

Dawid

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:50:34 »
Sam sobie przeczysz, ale to nie jest najważniejsze.

Skoro pojawiają się tam takie osoby i Wam też to nie odpowiada to czemu ich po prostu nie przepędzicie? To w końcu "Wasz" drugi dom, powinno Wam też zależeć na porządku w tym miejscu, powinniście jakoś zareagować - pójść choćby do zarządcy OSiR (opiekuna) i zwrócić uwagę, iż dane osoby nie powinny przebywać na tym terenie i tyle ;) Chociaż to pewnie będzie odebrane jako wybryk konfidencki.

Zróbcie coś sami, a później wymagajcie wsparcia, zaapeluję po raz kolejny.

I pytanie znowu powtórzę, kto powiedział, że ma być w ogóle zburzony?

Benek

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpnia 26, 2009, 23:55:30 »
Już pisałem skąd wiemy o tym zamknięciu czy burzeniu skate parku, jeżeli tego nie zauwarzyłeś to patrz w dół i czytaj  

Dowiedzieliśmy się w OSIRZE ze bd kontrola tego skateparku i ze go juz nie dopuszczą do użytku,ponieważ stan jego już nie jest za dobry.Nic jeszcze do końca nie wiadomo ,ale możliwe że skatepark z tego powodu moze byc zamknięty bądź rozebrany.Tego dowiedzielismy się w ośrodku sportu i rekreacji przy skateparku.Pod koniec tygodnia ma być kontrola i pracowniczka ośrodka sportu i rekreacji przy skateparku powiedziała nam że zostanie rozebrany prawdopodobnie

Offline boho

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 74
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #39 dnia: Sierpnia 27, 2009, 00:37:13 »
może mają go rozebrać po to, by postawić lepsze rampy? Myslę ze jakieś kontrole od czasu do czasu  na tym obiekcie to nie jest zly pomysl - rzeczywiscie to nie zalezy od innych ludzi ktorzy uprawiaja tam swoje hobby że przychodza tam róznego pokroju osoby, ale niestety tak jest.  

Mam pytanie - nie pamietam dokladnie calego regulaminu, ale czy jest w nim określony wiek od ktorego mozna korzystać ze SP?

bo jeśli tak, to  młodsze dzieciaki nie powinny tam jezdzcic -  psujac sprzet i przeszkadzajac innym w jezdzcie... to też powinno sie brac pod uwage.

Benek

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #40 dnia: Sierpnia 27, 2009, 00:48:38 »
Niestety nie ma określonego wieku . Ale dzieciaki zrobiły sobie z tego plac zabaw. Dowiedzieliśmy się też od pracownika OSiRu , że nie ma funduszy na budowe czegos nowego,ale tego nie jesteśmy pewni i nie wiemy czy tak jest.Najlepiej byłoby się skontaktować z burmistrzem.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #41 dnia: Sierpnia 27, 2009, 08:53:56 »
Cytat: "Dawid"
Skoro pojawiają się tam takie osoby i Wam też to nie odpowiada to czemu ich po prostu nie przepędzicie

a ty byś przeganiał? przeciez jak by ktorys takiego pijącego przegonił to moglby butelka dostac  :crazy: moze ty pojdziesz na skatepark i bedziesz przeganiał tych co nie jezdzą??

annka

  • Gość
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #42 dnia: Sierpnia 27, 2009, 09:41:08 »
Należy zwrócić tez uwage że nie tylko w tym parku spotyka się młodzież. Wystarczy  zobaczyć te połamane krzesełka przy stadionie i tam spożywających trunki nie tylko młodzież, ponadto  powinno być coś wybudowane do jeżdzenia rowerami a ludzie z małymi dziećmi też mają iść do lasu na "hopki" przecież 4-6 latki tewz chcą jeździć nie tylko po chodniku

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #43 dnia: Sierpnia 27, 2009, 11:22:20 »
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline xP

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 308
    • Zobacz profil
[Police] Skate Park chcą zburzyć!!!
« Odpowiedź #44 dnia: Sierpnia 27, 2009, 11:44:28 »
MalwaBMX, następnym razem sprawdzaj informacje zanim założysz wątek na forum bo wprowadziałaś moim zdaniem niepotrzebny zamęt