Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie wesele w Policach?  (Przeczytany 75404 razy)

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #75 dnia: Maja 09, 2010, 22:13:42 »
Hmm... a moze Elik na Starych Policach? Lokal moze mniej efektowny, ale nadrabiaja jedzeniem i to baaaardzo.

Offline Angelika

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 180
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #76 dnia: Maja 09, 2010, 22:18:06 »
Ludziom dość często zależy na sali z noclegami, zwłaszcza jeśli jest dużo gości przyjezdnych z daleka.
Elik - gdzie to jest, na ile osób, nie słyszałam nawet tej nazwy?

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #77 dnia: Maja 09, 2010, 22:26:18 »
Cytat: "Angelika"
Ludziom dość często zależy na sali z noclegami, zwłaszcza jeśli jest dużo gości przyjezdnych z daleka.
Elik - gdzie to jest, na ile osób, nie słyszałam nawet tej nazwy?

Na Starych Policach jest Grill Bar (kiedys Kebab). Wlasciciel na gorze ma sale. Organizuje tam przyjecia okolicznosciowe. Mysle, ze okolo 50 osob spokojnie wejdzie, moze wiecej. Daja naprawde duzo, duzo dobrego jedzenia.

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #78 dnia: Maja 09, 2010, 22:37:25 »
Elik- minusem jest tylko to że na ok 50 osób, a pozatym wszystko super.

WXXXXX

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #79 dnia: Maja 09, 2010, 23:17:29 »
Ja osobiście polecam mini max w Bartoszewie duża sala i jedzonko bardzo pyszne  :chef:

Offline Magdalena

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #80 dnia: Maja 10, 2010, 01:07:37 »
A w Brzózkach wiecie jak tam jest ?????

Offline Opaler

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 289
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #81 dnia: Maja 10, 2010, 08:15:58 »
Cytat: "Magdalena"
A w Brzózkach wiecie jak tam jest ?????

Znajoma, ktora miala przyjemnosc bawic sie na weselu w Brzozkach uznala, ze nigdy w zyciu nie byla na lepszej imprezie. Ogolnie osrodek fajny, bo nie raz bylem w czasie wakacji. Co do szczegolow to musialbym sie zapytac.

darenka1

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #82 dnia: Maja 23, 2010, 10:43:10 »
Witam wszystkich. Mam zaplanowane wesele na przyszły rok w Brzózkach.Proszę osoby które organizowały tam wesele aby pisały czy są zadowolone z organizacji :jedzenie,przystrojenie sali ,noclegi czy spisywaly umowe itp szczególy-wszystko co by okazało się przydatne. Na co ewentualnie zwrócić uwagę.Z góry dziękuję.

Adam Nowicki

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpnia 05, 2010, 18:39:17 »
ja polecam Dobosza. bawiłem sie tam 2 miesiące temu... jedzenie bardzo dobre, ładnie wystrojona sala, dużo miejsca, obsługa bardzo miła no i co ważne noclegi na miejscu!!!

Offline Pablo

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 34
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpnia 08, 2010, 16:48:19 »
A ktoś z forumowiczów robił może wesele w Podgrodziu?:> Interesowałyby mnie jakieś konkretne informacje. Plotki puki co głoszą że jedzenie jest bardzo dobre sala też ogromna i zadbana. Z narzeczoną chcielibyśmy przygotować uroczystość na około 100osób z tym że dość ważne są dla nas finanse i zanim się tam wybierzemy coś ustalać chciałbym zasięgnąć opinii forumowiczów :)
Pozdrawiam

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpnia 09, 2010, 21:41:49 »
Cytat: "Pablo"
A ktoś z forumowiczów robił może wesele w Podgrodziu?

Wesela tam nie robiłem, ale byłem na takowym. Wspominam miło, sala duża, fajny teren wokół, dla gości były domki z pokojami. Musisz liczyć się z tym, że ciężko tam o miejsce na rok do przodu. Dzwoniłem jakość w maju i większość terminów na 2011 była zarezerwowana.

A teraz z innej beczki: czy ktoś się chajtał w Delfinie w Trzebieży, ew. był na weselu i pamięta jak było?

karolina

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpnia 15, 2010, 15:59:36 »
Cytat: "Angelika"
Cytat: "grubcia1982"
wątpię moja droga, żeby którakolwiek młoda para zamawiała stare mięso albo nie dopieczone

Jeśli tak to przepraszam, o tym nie słyszałam.
Myślę, że najlepiej jednak posiłkować się opiniami tych, którzy korzystali z sal i menu u Dobosza, bo ludzie jak to ludzie jeśli nie ujmą, to na pewno dołożą, a najczęściej w stronę negatywną...
Byłoby fajnie, gdybyś Karolino po weselu napisała tutaj - jak było  :chef:
- Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia !



wszystko było ok. jedzenie wyśmienite, wszystkiego b. dużo. Jedzenie po weselu i poprawinach zabraliśmy do domu, podzieliliśmy pomiedzy nas i rodziców. Obsługa pomimo problemów z pradem ( w całych policach nei było pradu przez ok 2-3 godziny) radziła sobie świetnie. Polecam naprawde to miejsce, czysto, pachnąco, ładnie , smacznie.

TADA

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpnia 15, 2010, 23:34:41 »
w Brzózkach - to zależy na ile gości ma być impreza i o jakiej porze roku - niestety z tego co pamietam sala nie posiada klimy ;/ minus - ale jedzonko było super i atmosfera ogólna również - ceny przystępne :) lecz to najlepiej osobiście pojechać i wszystkich szczegółów się dowiedzieć :)

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpnia 16, 2010, 22:25:15 »
Witam:)
14 sierpnia 2010 roku mieliśmy wesele w Zajeździe Leśnym w Trzebieży:)
Nie ukrywam, kiedy czytaliśmy forum mieliśmy trochę obaw, ale okazały się nieuzasadnione:)
Więc tak - właściciele w porządku, sympatyczna Pani, która pomogła udekorować sale, pyszne jedzenie, ładnie podane, obsługa kelnerska super :) Wszystko dogadane i rozliczone tak jak było wcześniej ustalone!
Czerwony dywan i motyw z toporkiem był super:)
Goście byli bardzo zadowoleni, pokoje gościnne też super, czyste i ładne:)
Naprawdę polecamy - było super!
Pozdrawiamy Karolina i Piotr

agape31

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #89 dnia: Września 23, 2010, 00:41:39 »
A czy ktoś miał lub był na weselu w "delfinie" w Trzebieży?? Z góry dziękuje za opinie.