Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Gdzie wesele w Policach?  (Przeczytany 76044 razy)

Offline Katarzyna.J

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 114
    • Zobacz profil
    • http://www.knfoto.pl
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #90 dnia: Września 23, 2010, 09:30:27 »
ja osobiście tam nie byłam (Delfin) ale z tego co wiem chwalą sobie ten lokal, nie wiem czy czasem już nie ruszyli z pokojami gościnnymi bo wiem, że nosili się z takim zamiarem. Sama rozważałam to miejsce jakiś czas temu ;] Co do zajazdu leśnego to naprawdę fajne i przytulne miejsce, kilkukrotnie obsługiwałam wesele w tym miejscu, fajne ustawione stoły jedzenie dobre, jest gdzie potańczyć i ustawić DJ`a lub orkiestrę i co też jest dobrą ciekawostką fajnie witają Młodą Parę ;)

Meren_Re

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #91 dnia: Października 04, 2010, 20:39:46 »
Tak czytam Wasze opinie i na pewno mogą być bardzo pomocne. A gdzie polecilibyście wesele na mniejszą liczbę gości? Tak ok 50. Będę wdzięczna za każdą podpowiedź i opinię :)

Offline piotrch

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 160
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #92 dnia: Października 04, 2010, 21:48:14 »
Jeśli chodzi o ośrodek Delfin to słyszeliśmy od orkiestry, która czasem tam grywa same  dobre opinie:)
14.08.2010 mieliśmy wesele w Zajeździe Leśnym  - wszystko było w jak najlepszym porządku, fajny lokal, dobre jedzenie, obsługa kelnerska bez zarzutu, ale wracając do Delfina to część gości miała tam zarezerwowany nocleg z tego względu, że w Zajeździe Leśnym nie było miejsca dla wszystkich.
Z noclegu w Delfinie goście zadowoleni, ładne czyste pokoje, miły właściciel z którym można bez problemu się dogadać:) Gorąco polecam

aurelka

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #93 dnia: Października 09, 2010, 20:51:26 »
mozecie powiedziec cos wiecej na temat restauracji <Mini Max>, i Dobosza...dzieki:)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #94 dnia: Października 10, 2010, 10:17:05 »
My z żoną organizowaliśmy wesele w hotelu Zbyszko w Szczecinie na Rydla.Imprezka kameralna na 23 osoby,bo wiadomo pieniążki,ale goście byli zdecydowanie zadowoleni!Jedzonko pierwsza klasa,obsługa tak samo.Bawiliśmy się przy zespole ,który tam gra w soboty.Dorzuciliśmy pare groszy i poprowadzili zabawę jak ta lalaZdecdowanie polecam tą lokalizację.Z właścicielką bez problemu można się dogadać,a i ceny przystępne.Pozdrawiam.Acha,impreza odbyła się w sierpniu tego roku.Lokalizacja mimo wszystko warta rozważenia.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

WXXXXX

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #95 dnia: Października 10, 2010, 21:11:46 »
A ja osobiście polecam Mini Max byłam tam na weselu rok temu i byłam bardzo zadowolona jaki i wszyscy goście jedzenie bardzo dobre i dużo sala bardzo ładnie urządzona Polecam

agape31

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #96 dnia: Października 10, 2010, 23:32:29 »
piotrch,  bardzo dziękuję za Twoją wypowiedź i bardzo się ciesze bo jeszcze nie słyszałam żadnej negatywnej opinii na temat Delfina. A myślałam że trzeba będzie zwrócić na coś uwagę ale jak słyszę jest wszystko ok jeszcze raz dziękuję.

Meren_Re

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #97 dnia: Października 20, 2010, 10:22:39 »
Kochani, czy może ktoś z Was organizował lub był na weselu w Mirage?  Będę wdzięczna za wszelkie informacje, przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę, aby uniknąć jakichkolwiek "wpadek" ;)

I jeszcze jeden problem - noclegi. Czy w samych Policach pozostaje nam tylko Dobosz ? W roku szkolnym nie mogą zakwaterować w internacie przy "białej" (dowiadywałam się), a nic innego nie przychodzi mi do głowy... Może ktoś ma jakiś pomysł?

Pozdrawiam :)

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #98 dnia: Października 20, 2010, 11:02:46 »
Nie jestem pewna czy już jest otwarty Gościniec na Kresach.... Widziałam reklamę i wiem tylko, że chodzi o ul Kresową. Tam jast mały sklep spożywczy, ogród z parasolkami i właśnie budynek przypominający taki troche hotel.... Ale czy to jest czynne to nie wiem.
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #99 dnia: Października 20, 2010, 11:11:00 »
Meren_Re - ja miałem wesele w Mirage. I szczerze polecam. Krótko napiszę plusy i minusy jak coś więcej to na PW pytaj.


+
bogate menu - naprawdę można dostosować do upodobań gości
smaczne jedzenie - podane w porach które się ustali
do 50 osób uważam, że sala ok - powyżej mniej miejsca do tańczenia
stosunek ceny do jakości obsługi / ilości jedzenia/ picia uważam za dobry
możliwość otwarcia baru dla gości np. z limitem ilości np 30 piw z naszej kieszeni reszta goście płacą
-
filar na środku sali - troszkę może przeszkodzić przy szybkich tańcach ;P

Meren_Re

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #100 dnia: Października 21, 2010, 11:01:30 »
Byłam wczoraj w Gościńcu na Kresach. Sala już  funkcjonuje, prawdopodobnie były już tam 2 wesela i organizują "potańcówki" w weekendy.  Na chwilę obecną nie ma jeszcze możliwości wynajmu pokoi. Możliwe, że remont zostanie zakończony do wiosny, ale głowy nie dają - zwłaszcza, że dużo zależy od pogody.

Niemniej jednak Gościniec trochę nie w moim guście... A o gustach się nie dyskutuje... ;)

Offline palana

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 95
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #101 dnia: Października 21, 2010, 11:24:00 »
No ja nie wiem jak tam jest więc i o guście nie moge nic powiedzieć. Ja tylko widziałam zimą budynek w surowym stanie otoczony drzewami a potem tylko reklamę Gościńca. Nic innego prócz tego oraz Dobosza nie mamy.... A wesele chcesz mieć napewno w Mirage? A może lepiej coś w Szczecinie? I wtedy tam o nocleg łatwiej....
Doświadczenie to dobra szkoła, ale czesne jest bardzo wysokie - Heirich Heine

Meren_Re

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #102 dnia: Października 22, 2010, 14:33:59 »
Niestety Szczecin w naszym przypadku nie wchodzi w grę, dlatego chyba pozostaniemy przy Mirage - wg mnie mają najlepszą ofertę organizacji wesela w Policach. Chodziliśmy, porównywaliśmy i  wypadają zdecydowanie najlepiej. A pokoje najprawdopodobniej wynajmiemy w Doboszu...

Będę wdzięczna za kolejne opinie i wskazówki o Mirage.

Pozdrawiam  :)

MłodyS53

  • Gość
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #103 dnia: Sierpnia 09, 2011, 18:20:23 »
Ja polecam "Gościniec na Kresach", znajdujący się na ulicy Kresowej.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Gdzie wesele w Policach?
« Odpowiedź #104 dnia: Sierpnia 09, 2011, 20:42:38 »
to dowcip?!
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza