Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)  (Przeczytany 280657 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #45 dnia: Lipca 19, 2010, 13:15:03 »
Podpowie ktoś jak usunąć Kasperskiego? Skończyła mi się licencja, odinstalowałem, póki co wrzuciłem Avasta a ten krzyczy że Kaspersky ciągle działa i z nim się gryzie ;/ Znane mi metody zawiodły. JV16 coś znalazł, wywalił - i dalej to samo. Czyszczenie rejestru i jego ręczne przeczesanie - brak skutków. Brutalne usunięcie katalogu z byłym programem - bronił się, bo niby winda go używa - wywaliłem spod Linuxa. Wszystko to niestety nie przyniosło zamierzonego efektu...  Jak ktoś może pomóc - będę wdzięczny :bounce:
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #46 dnia: Lipca 19, 2010, 13:42:53 »
Sprawdź tym programem, tylko wczytaj się uważnie co klikasz - daj znać czy pomogło.

http://www.dobreprogramy.pl/Revo-Uninstaller,Program,Windows,12741.html

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #47 dnia: Lipca 19, 2010, 13:44:36 »
Na razie porażka - ale program dużo lepszy od tego co miałem poprzednio.
Zainstaluję raz jeszcze felerne oprogramowanie i usunę tym - może zda egzamin, bo czyści ładnie razem z syfem z rejestru.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #48 dnia: Lipca 19, 2010, 13:49:37 »
Cytat: "robert1995"
Próbowałem już total uninstall czy coś takiego - ale spróbuję i ten.


Totala znam, ale wydaje mi się, że revo da sobie radę, przynajmniej z antywirusami, które tak dziwnie zostają w systemie dawał radę, z pandą, kasperskym, nodem, powodzenia ;)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #49 dnia: Lipca 19, 2010, 13:51:21 »
Sorki - edytowałem poprzedni post, usuwając go :( Myślałem, że nie zdążysz odpisać ;)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #50 dnia: Lipca 19, 2010, 17:01:12 »
http://support.kaspersky.com/pl/faq/?qid=208281072

Spróbuj może tym narzędziem. Ja kiedyś Nortona też nie mogłem odinstalować i dopiero jak użyłem ich narzędzia do usunięcia to pomogło. Myślę, że z Kaspersky'm będzie podobnie.

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #51 dnia: Lipca 19, 2010, 20:35:25 »
speedbax, to narzędzie nie dało rady :(
Sprawa nie jest tak prosta jak napisałem na początku. Używałem programu The Shield Deluxe na bazie Kasperskiego. Pewnie dlatego Twoja solucja nie zdała egzaminu. Ale dzięki za zainteresowanie.
rbk, Twój program dał radę ale nie tak "hop siup". Poczyścił jakieś graty ale nie do końca i inne programy nadal się gryzły. Poczytałem inne fora i zrobiłem co następuje: raz jeszcze zainstalowałem The Shield Deluxe a następnie odinstalowałem go programem sugerowanym przez Ciebie. Na razie wygląda, że pomogło. Avast nie krzyczy już, że nie może współpracować z Kasperskim.
Tak więc pozostaje mi podziękować za pomoc.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #52 dnia: Lipca 19, 2010, 23:58:32 »
Fakt, jak się zainstaluje od nowa i usunie to na 100% będzie dobrze, gorzej jak się czasami usunie partycję, wtedy trzeba więcej pogmerać, ale działa.. to najważniejsze!
 Polecam się na przyszłość ;)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #53 dnia: Lipca 20, 2010, 20:30:47 »
Właśnie kuzyn zgłosił się z identycznym problemem co u mnie. Od razu zadziałałem Revo Uninstallerem i klasa światowa - nowy antywirus odpalił bez żadnego "ale".
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

przemek0505

  • Gość
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #54 dnia: Sierpnia 24, 2010, 11:30:29 »
ja mam problem z tym ze gdy odpale ff lub internet explorer wszystko jest powiększone efekt jest taki ze wyglśda to tak jakby ekran był za mały próbowałem z wszystkim i nic nie pomaga lecz ostatnio znalazłem ze jest jakiś problem z biosem ze nie_ma niektórych sterowników czy to może być z tym coś związane  

sorki za błędy :ble:

Ort. Proszę poprawić pisownię. Pozdrawiam - Kuba

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpnia 24, 2010, 13:54:56 »
Cytat: "przemek0505"
ja mam problem z tym ze gdy odpale ff lub internet explorer wszystko jest powiększone efekt jest taki ze wyglśda to tak jakby ekran był za mały próbowałem z wszystkim i nic nie pomaga lecz ostatnio znalazłem ze jest jakiś problem z biosem ze niema niektórych sterowników czy to może być z tym coś związane  

sorki za błędy :ble:


Ekran powiekszony? Tzn masz na mysli chyba zawartosc okna w przegladarce. Wcisnij "ctrl+0" lub poszukaj opcji powiekszania tresci w przegladarce jesli ten skrót nie zadziala.

To nie moze byc bios jesli to sie dzieje tylko w pewnych warunkach (odpalenie przegladarki) to kwestia softwarowa tych przegladarek.

Ort. Pozdrawiam - Kuba

przemek0505

  • Gość
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpnia 24, 2010, 20:18:37 »
właśnie o to chodzi ze jak dam na większą rozdzielczość ekranu to obraz się przycina gdy suwakiem zjeżdżam na dół strony internetowej chyba oddam komputer do serwisu to bedzie najlepszym rozwiązaniem ale dziękuje za dobre chęci

Offline Ekturiel

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpnia 24, 2010, 20:37:23 »
Nom to ewidentnie sterowniki... lub wlasciwie ich brak do odpowiedniej karty graficznej.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpnia 24, 2010, 20:53:09 »
pobierz ten program
http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Home-Edition,Program,Windows,11558.html
w zakładce 'ekran' -> 'karta wideo windows' będziesz miał podaną jakąś kartę graficzną,
napisz mi co tam jest dokładnie, a powiemy jakie pobrać sterowniki :)

przemek0505

  • Gość
Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpnia 24, 2010, 21:05:42 »
odrazu pojawił sie pierwszy problem jak klikam na karta wide windows nic nie wyskakuje czy wystarczy jak podam nazwe karty graficznej

[ Dodano: 2010-08-24, 21:07 ]
Karta wideo   nVIDIA GeForce2 MX/MX400