Inne tematy > Komputery, internet, telefonia i inne technologie

Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)

(1/166) > >>

mariusz1602:
Witam

Od 4lat zajmuję się serwisem komputerów (hardware i software). Pomyślałem, że jak ktoś ma jakiś problem nich piszę w tym wątku a ja (i być może inni :) ) pomogę odpisując na forum (oczywiście za darmo, żeby nie było niedomówień).

Dla mnie to będzie kolejne ważne zdobyte doświadczenie a Wam może ciut pomogę :)

zapraszam

tronic1:
To forum nie nadaje się do takiej działalności. Za dużo "mądrych". Jak masz trudny problem to zapraszam na   http://www.elektroda.pl/rtvforum/forum195.html

ayarl:
Witam! Dzięki za miłą inicjatywę. Nie wiem dlaczego, ale ciągle muszę instalować program Flash Player. Tak jakby komp nie zapamietywał instalacji. Po każdym wyłączeniu muszę instalować od nowa:( Z góry dziękuję za pomoc:)

Ważniak:

--- Cytat: "ayarl" ---Witam! Dzięki za miłą inicjatywę. Nie wiem dlaczego, ale ciągle muszę instalować program Flash Player. Tak jakby komp nie zapamietywał instalacji. Po każdym wyłączeniu muszę instalować od nowa:( Z góry dziękuję za pomoc:)
--- Koniec cytatu ---
Jakiej przeglądarki używasz?

ayarl:
Internet Explorer. Był w laptopie od początku i wszystko działało, ale jakiś miesiąc temu tak się porobiło. Chyba samo, ale nie jestem pewny, bo z laptopka korzysta także zona i nastoletni syn:)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej