Inne tematy > Komputery, internet, telefonia i inne technologie

Pomoc komputerowa - bez płacenia :-)

<< < (2/166) > >>

Ważniak:

--- Cytat: "ayarl" ---Internet Explorer. Był w laptopie od początku i wszystko działało, ale jakiś miesiąc temu tak się porobiło. Chyba samo, ale nie jestem pewny, bo z laptopka korzysta także zona i nastoletni syn:)
--- Koniec cytatu ---
Przede wszystkim zainstaluj Firefoxa (skoro używasz IE to do tej przeglądarki najłatwiej będzie Ci się przyzwyczaić).  Firefox jest bezpieczniejszy i nie powinien mieć problemów z Flashem.

ayarl:
Dzięki:) Zainstaluję. Co szkodzi spróbować? Dodam tylko, że przez półtora roku wszystko działało a ja od zarania dziejów korzystam z IE. A taki był ładny! Amerykański! Szkoda:(

cierpliwy:
Witam  :) czy może mi ktoś podpowiedzieć jak się przesyła zdjęcia z N95 8GB na komputer ? chodzi mi o przesyłanie przez kabel (USB) zaznaczm że mam wgrane na kompie oprogramowanie Noki N95 8GB....a więc właczam kompa i co ? proszę tak krok po kroku.........najlepiej przez  GG-3300487

strzelec:
po podłączeniu kabla USB podpiętego do komputera - NOKIA pyta się w jaki tryb połączenia ma wejść. Wystarczy wybrać transfer danych - po czym np. w eksploatorze windows przejrzeć zawartość telefonu - który będzie widoczny podobnie jak pendrive. Zdjęcia są w katalogu Images, domyślnie w folderach z nazwą miesiąca w którym były robione.

pozdrawiam.

sidthar:

--- Cytat: "kubapolice" ---]Przede wszystkim zainstaluj Firefoxa (skoro używasz IE to do tej przeglądarki najłatwiej będzie Ci się przyzwyczaić).  Firefox jest bezpieczniejszy i nie powinien mieć problemów z Flashem.
--- Koniec cytatu ---


Przede wszystkim to nie powinno się wierzyć w nic bez możliwości tego zbadania osobiście ;) Wiec nie wierzcie w nic (nawet w to co teraz piszę ;) )...
A tak poważnie to proponuję zajrzeć tutaj zanim powieli się mit, ze"Firefox jest bezpieczniejszy"...

Co do flasha to proponuję zrestartować ustawienia przeglądarki klikając w tools/internet options/advanced (Narzedzia/opcje internetowe/zaawansowane (jak dobrze pamietam). Możnaby także odinstalować Flasha z pozycji "dodaj/usun programy" i zainstalowac na nowo...

Pozdrawiam i zycze powodzenia!
Tomek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej