Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż  (Przeczytany 17578 razy)

joannas84

  • Gość
Irytuje mnie sprawa mojej siostry Natali Silkowskiej, od dawien dawna gra w piłkę nożną zaczynała w KP Police ale ze względu na to ze jest dziewczyną (15 lat) nie mogla grac dłużej z chłopakami. Poszła do szczecina najpierw do OLIMPI SZCZECIN grając w kadrze wojewódzkiej. Obecnie jest zawodniczką pierwszoligowej drużyny TKKF GRYF SZCZECIN oraz nadal gra w kadrze wojewódzkiej a od niedawna została powołana do kadry polski jako jedna zawodniczka województwa zachodniopomorskiego. Dlaczego nikt się nie interesuje takimi sprawami, a jest to wielkie wyróżnienie dla gminy mieć takiego sportowca u siebie. Rozpisuje się o niej Szczecin w Głosie Szczecińskim i Kurierze a Police nie robią zupełnie nic żeby wypromować takiego zawodnika. Na dodatek chciałam się postarać o stypendium sportowe dla niej ale ze względu na to ze nie gra w drużynie polickiej- niema takiej możliwości- stypendium jej się nie należny. Czy nie wystarczy ze jest tak wysoko postawioną piłkarką w tak młodym wieku żeby choć za to dać jej stypendium . Proszę o sugestie i komentarze. Pozdrawiam  Joanna

[ Komentarz dodany przez: Kuba: 2009-02-01, 13:21 ]
Przy zakładaniu nowego wątku w kategorii "Police i okolice" proszę pamiętać o tagu. Pozdrawiam - Kuba

joannas84

  • Gość
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 01, 2009, 13:28:38 »
więcej o niej na stronie www.ligowiec.net - piłka nożna - kobiety oraz www.tkkf.domenomania.pl

Offline milusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 01, 2009, 14:41:43 »
Moim zdaniem to wszystko jest niepoważne :( Znam temat od podszewki i bez sensu jest przyznawanie stypendium tylko zawodnikom klubów polickich. Dlaczego nie ma rejonizacji ze względu na miejsce zamieszkania???? Dziewczyna chce się rozwijać, a nie ma tutaj możliwości, chce iść wyżej. I chwała jej za to! Dobrze że pnie się do góry a nie stacza w dół!! I takie zachowanie należy promować! Myślę, że warto się nad tym zastanowić Panie Burmistrzu! Dziewczyna jest naprawdę dobra! Dlaczego jej nie pomóc?!

zaski

  • Gość
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 01, 2009, 19:15:27 »
nie tylko sportowców mamy takich o których gmina zapomina, naukowcy też są w tym gronie zapomnianych http://www.lorealdlakobietinauki.pl/laureatki_08_4.php

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 01, 2009, 22:17:26 »
Sportowcy, naukowcy, przedsiebiorcy.. czy ktos wie o tym ze jedna z polickich firm zostala wybrana Firma Roku wojewodztwa zachodniopomorskiego roku 2007?

Cudze chwalicie...
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

krzywy

  • Gość
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 01, 2009, 22:40:53 »
Słuchajcie to jest temat sport tak wiec trzymajmy się tematu.

Pozdrawiam

kresowiak

  • Gość
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 03, 2009, 06:50:43 »
Joaśko! Masz utalentowaną siostrę. OK. Obruszasz się, że nikt jej nie zauważa. Myślę, że nie do końca jest to uzasadnione. Po pierwsze- kobiecy futbol jest mało popularny w kraju. Po 2- Polki nie odnoszą sukcesow na arenie międzynarodowej, po 3- w Policach nie ma drużyny żeńskiej. To powoduje, że kibice zajmują się innymi zawodnikami i dyscyplinami sportu.
Zamiast obrażać sie na opinię publiczną, władze, sama zajmij się promocją siostry. Zainteresuj gazety szczecińskie, polickie...jeśli je w ogóle czytasz, lokalną TVKab, wirtualne media. Sam dziennikarz nie pokwapi sie do Twojej siostry piłkarki, bo jej nie zna. Interesuję się sportem, ale ja też jej nie znam . Za to znam wielu innych, mlodych utalentowanych sportowcow z Polic. Stąd zamiast narzekać, zabierz się do roboty i zostań promotorką siostry piłkarki. A co do stypendium, nie jestem do końca przekonany, czy Twoja siostra nie mogłaby go otrzymać. Zainteresuj sie sprawą, przejrzyj listy ostatnio nagrodzonych polickich sportowcow. Powodzenia, dodzieła, a nie do płaczu!

krecik

  • Gość
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 03, 2009, 07:59:09 »
Wygląda na to, że w Policach mamy ludzi wybitnych, nie tylko w skali województwa, ale i kraju. Może warto, żeby zacząć nagłaśniać sukcesy w prasie lokalnej. Bo np. o Asi Matyjasik o Jej osiągnięciu,  gdyby nie link zaskiego to bym nie wiedziała. A trzeba czasem pozbyć się skromności i pochwalić się swoim sukcesem.
W Policach naprawdę jest wielu ludzi którzy odnoszą swoje sukcesy a znamy nazwiska tylko niektórych. Ja pamiętam z tych wszystkich lokalnych talentów tak na gorąco to Lewandowskiego i Landowskiego.
A na pewno jest wielu innych. Może na tej stronie internetowej stworzyć sylwetki zdolnych policzan i firm (sukces z 2007 gratuluję, ale mamy już 2009;).
Cieszę się, że mamy wiele talentów, tylko szkoda, że nic o nich nie słychać.
Pozdrawiam ;D

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #8 dnia: Lutego 03, 2009, 08:23:19 »
Cytat: "krecik"
(sukces z 2007 gratuluję, ale mamy już 2009;)


Nagroda przyznawana w 2008, 2009 dopiero sie zaczal :)
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...

krecik

  • Gość
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #9 dnia: Lutego 03, 2009, 08:47:15 »
Cytat: "caarola"
krecik napisał/a:
(sukces z 2007 gratuluję, ale mamy już 2009;)


Nagroda przyznawana w 2008, 2009 dopiero sie zaczal  


Życzę sukcesów, nagród, pięknego wywiadu w "Dużym Formacie" i  mniej nagrobków do robienia.

Offline jakub_m

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 280
    • Zobacz profil
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 03, 2009, 09:06:00 »
Z zasady nie powinno się liczyć na inicjatywę urzędników, bo to wynika z definicji biurokracji. Niestety trzeba pofatygować się i powalczyć o swoje. Wszelkie wsparcie ze strony nie jest żadnym aktem łaski, bo gmina dysponuje środkami wypracowywanymi przez nas wszystkich. Trzeba jej tylko pomóc mądrze je wydać. Udaj się do odpowiedniego wydziału i sprawdź, jakie są możliwości działania.

Czasami bywa też tak, że pewne osoby są skromne w tym, co robią, i nasz lokalny światek, nie wyściubiający nosa poza granice gminy, nie wie o tym, co się dzieje. Gdy usłyszałem o międzynarodowych patentach Asi Matyjasik, to faktycznie, wgniotło mnie w ziemię, bo osiągnięcie to jest czymś znaczniejszym, jak wybudowanie ścieżki rowerowej czy zakup nowego autobusu, no ale czasami ciężko o rozumowanie w tych kategoriach.

Paweł

  • Gość
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 23, 2009, 21:24:27 »
joannas84
po pierwsze nie miej pretensji do urzedników bo w Polsce jak sam nie wywalczysz pieniedzy to oni ci ich nie dadzą.
Twoja sistra gra w Szczecińskim klubie.
W takim razie musisz udac sie do urzedu miasta w Szczecinie.
Tam od sportu jest Pan Robert Szych  całkiem facet na poziomie.
Napewno doceni talent twojej sieostry.
I nie ważne jest czy to jest kobieta i gar w pilke czy to jest facet i tańczy w balecie.
PAMITAJ.
Dziwi mnie to ze jej klub nie zwrócił sie z taka propozycja do władz Szczecina ale moze taki klub.
A co do Polic to raczej odpusc ponieważ, ona nie dla Polic gra tylko dla Szczecina i niestety takie sa zasady ustalone z Ministerstwa sportu. Moze głupota moze nie ale jest jak jest.

Ja radze udaj sie tam i porozmawiaj jest kilku sportowców którzy mieszkaja w Policach a trenuja w Szczecinie i z tamtat maja stypendia i to wieksze niż daja w Policach.
Pozdrawiam

Offline milusia

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 8
    • Zobacz profil
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #12 dnia: Lutego 25, 2009, 15:14:28 »
Czyli miejsce zamieszkania nic nie znaczy?! :( Przykre!

Paweł

  • Gość
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 25, 2009, 22:56:18 »
Ofszem nic nie znaczy i ja nie widze nic przykrego.
Bo dlaczego ma dostawac pieniadze z gmina jeżeli nie reprezentuje jej na kazdych zawodach reprezentuje Szczecin.
Moze jak by była grupa dziewczat w Policach to by reprezentowała Police ale nie ma takiej grupy ponieważ narazie jest jeszcze mało chętnych na ten sport.
To tak samo jak by Osoba która reprezentuje goleniów na randze krajowej w sporcie ale mieszka w policach dostawała z Polic stypendia i wogule ale za co za to ze mieszka w Policach ale na zawodach nie reprezentuje Polic z róznych powodów to był tylko przykład pozdrwaiam.
Jestem ciekaw czy  cos zalatwiliscie w szczecinie

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Police] NATALIA- reprezentantka polski w damskiej piłce noż
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 25, 2009, 23:43:42 »
Cytat: "Paweł"
Ofszem nic nie znaczy i ja nie widze nic przykrego.
Bo dlaczego ma dostawac pieniadze z gmina jeżeli nie reprezentuje jej na kazdych zawodach reprezentuje Szczecin.
Moze jak by była grupa dziewczat w Policach to by reprezentowała Police ale nie ma takiej grupy ponieważ narazie jest jeszcze mało chętnych na ten sport.
To tak samo jak by Osoba która reprezentuje goleniów na randze krajowej w sporcie ale mieszka w policach dostawała z Polic stypendia i wogule ale za co za to ze mieszka w Policach ale na zawodach nie reprezentuje Polic z róznych powodów to był tylko przykład pozdrwaiam.
Jestem ciekaw czy  cos zalatwiliscie w szczecinie


A ja jestem ciekaw, gdzie podziała się interpunkcja.