Inne tematy > Fotografia

Fotografia ślubna i nie tylko

(1/13) > >>

Arfa:
Lubię oglądać fotki. Te makro także, ale najbardziej roztkliwiają mnie fotografie ślubne, szkoda, że rzadko są one oryginalne. Na te natknęłam się przypadkiem. Jeśli macie takie samo podejście do fotek, to zerknijcie w wolnej chwili - mam nadzieję że Wam też się spodobają. http://www.excellentphoto.pl/mm.htm a co najciekawsze, są one zrobione przez Policzanina.
Może macie inne fajne fotki z tego tematu, podzielcie się nimi. Pozdrawiam

ona:
Przepraszam, ze zapytam ale co z tych fotkach jest takiego oryginalnego??Dla mnie ta sesja jest fatalna. Photoshop jak dla mnie za bardzo wyrazny, niektore fotki krzywe, wiekszosc jakies takie sztuczne, zle ponaswietlane. Parka tez na kilku fotkach jakas taka zestresowana. Rozumiem chcialaś zareklamowac kogos?

Arfa:
Być może znasz się lepiej na fotografii, ale mnie się te zdjęcia bardzo podobają. Nie przedstawiła/eś żadnych innych czy to znaczy, że krytykujesz dla samego faktu krytykowania, czy masz lepiej zrobione fotki? Jeśli tak, to się nimi pochwal. Przecież w takim celu wysłałam ten link. Pozdrawiam.

palana:
Przyznam, że zdjęcia faktycznie mają coś w sobie szczególnego.... Ale przepiekne zdjęcia robi Pan Darek Stawski ze Szczecina, Który obecnie robi karierę w Warszawie i fotografuje polskie gwiazdy. Ja robiłam zdjęcia ślubne w Studiu na piętrze w Szczecinie i jestem bardzo, bardzo zadowolona. jak również bardzo polecam Studio Este.
http://www.studionapietrze.pl/
http://www.este.w7.pl/

sz:
studio na pietrze rowniez polecam.robia piekne zdjecia ale sa drodzy. ladne zdjecia roniez robia w budynku telewizji

[ Dodano: 2008-11-16, 13:19 ]
w budynku telewizji www.s4.szczecin.pl

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej