Inne tematy > Fotografia

Fotografia ślubna i nie tylko

<< < (2/13) > >>

robert1995:
A ja jednak zwrócę Wam drodzy forumowicze uwagę na to, że w Policach dział pt.: studio fotograficze jest dość skromny i nieco oklepany. A tu proszę - ktoś nowy. A skoro nowy to pewnie i ceny ma zacniejsze skoro chce zaistnieć na rynku. Może to jakiś powiew świeżości w tej branży będzie? A co nam do fotografów ze Szczecina? Może i robią dobre zdjęcia i nieźle za nie kasują. W Warszawie pewnie też ktoś dobry się znajdzie... Ja wolę rozglądać się po własnym "podwórku".

krecik:
Studio na piętrze - genialne jak sobie popatrzyłam. I ślubne i dzieci i przyszłe mamy jak z bajki.
Excellent photo - mimo, że Pani Młoda śliczna i znajoma to powiedziała bym, że sztucznie i kołkowato.
Ale to tylko moja opinia.

robert1995:
No ja na swój ślub wziąłem jeden z polickich zakładów (nie będę robił antyreklamy i nie napiszę który). Ja to dopiero dostałem kołkowatość na zdjęciach :) Świadek się nie poznał na fotkach - fotoszopka maksymalna. Ale uwierz mi że przeciętnego człowieka świeżo po ślubie to cieszy - taki plastik na twarzy, zero syfków, zmarszczek, itd. Wszystko pięknie i glamour. Ma się sprzedać. A dla kogoś kto do tej pory widział odbitki z analogowej małpki to takie zdjęcia są po prostu nie z tej ziemi. Zresztą, teraz jak zamawiasz zdjęcia u fotografa to umawiasz się z nim co do obróbki. Chcesz bardziej naturalne, a może właśnie wygłaskane? Teraz wszystko się robi pod klienta. Widocznie para młoda z Excellent photo wybrała tą drugą wersję. Gdyby wg nich fotki były "sztuczne i kołkowate" to pewnie by ich nie wzięli. Klient płaci - klient wymaga...

NaPowaznie:
Ja fotografem, ni specem od fotografii nie jestem i jako zwykły klient jestem zadowolony ze zdjęć robionych w excellentphoto. No i ceny konkurencyjne.
Poza  excellentphoto polecam też Foto Anro (ale te na "starych" policach)

Storczyk:
Foto Anro w starych Policach extra robiłam i byłam bardzo zadowolona.Robiłam też ze starych zdjęć portrety no wprost rewelacja .Naprawdę warto polecam .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej