Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Pizzeria  (Przeczytany 207005 razy)

pinki

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #30 dnia: Września 02, 2008, 16:23:47 »
Dzisiaj spróbowałem pizzy w ferrari  nr37 zawijaniec pizza bardzo dobra i smaczna zwłaszcza ten ser po bokach.a co do palermo dobra jest taka jedną bardzo ostra z kiełbasa.po spędzonych godzinach w toalecie po pizzy w desperado podziękowałem jej na wieki.

myszkaee

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #31 dnia: Września 02, 2008, 18:05:46 »
w  ferrari jest ohydna  nie polecam ale wiadomo nowa to każdy pójdzie spróbować i niepotrzebnie się nadzieje.najlepsza jest w palermo i tu polecam zawsze tam jadam jest super. i pasieka też ujdzie jeszcze.

Offline Malami

  • Moderator
  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 106
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #32 dnia: Września 02, 2008, 21:35:21 »
W Palermo jest najlepsza. Zawsze biorę z krewetkami, a mąż mafię. Polecam! Tylko Pan co ją wozi mało apetyczny, ale to nie jego mamy jeść :lol2:

kowal

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #33 dnia: Września 02, 2008, 21:44:53 »
polecam palermo- szybko i smacznie, później desperados
średnio jest w kindze, a kompletne dno pasieka

soviet99

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #34 dnia: Września 03, 2008, 12:02:23 »
desperados to masakra, wczoraj zamowilem u nich pizze ktora miala miec 31cm a dostalem cos dziwnego co mialo 25cm, zrobilem zdjecie, wrzuce na net! buhahaha za glupote trzeba placic, pozdrawiam wszystkich desperatow jedzacych pizze w desperado

misiek

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #35 dnia: Września 03, 2008, 12:07:57 »
że Ty dostałeś taką pizze to cale nie oznacza, że ktoś inny taką dostanie (jednak jest prawdopodobieństwo :ble: )... ja na szczeście za każdym razem jak zamawiałam to otrzymałam pizze o normalnych rozmiarach :jupi:  ale z miłą chęcią zobaczę tą pizze ;D  mogłeś ja zwrócić... ja bynajmniej bym tak zrobiła ;D

exstasy

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #36 dnia: Września 03, 2008, 12:22:31 »
1. palermo
2. quatro
3. desperado

pasieka jadłem raz i już dziękuję - za dużo ziół :p

onlyou_111

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #37 dnia: Września 03, 2008, 12:24:52 »
zgadzam się z przedmówca :)

Offline agrawek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 29
    • Zobacz profil
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #38 dnia: Września 04, 2008, 22:49:01 »
1. desperado
2. palermo
3. pasieka

ferrari jeszcze nie przetestowano

pendrajf

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #39 dnia: Września 05, 2008, 07:51:43 »
Widział ktoś "lokal" Ferrari? Jakby ktoś to zobaczył to chyba raczej nie zamówiłby stamtąd pizzy. To sie ludzie za byznesy biorą... Podobnie jak ABC Bobasa w hotelu Dobosz - sklep dla matek z dziećmi na piętrze z wejściem stromymi schodami... Gratulacje dla pomysłodawców - byznesmenów...

Pizza z Quatro ma grube ciasto i można się tym najeść - dlatego dla mnie nr. jeden ;)

soviet99

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #40 dnia: Września 05, 2008, 08:07:08 »
a mnie sie podoba! maly ale przytulny!

pendrajf

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #41 dnia: Września 05, 2008, 09:57:49 »
Hotel Dobosz też pewnie Ci się podoba? ;)

głos rozsądku

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #42 dnia: Września 05, 2008, 10:03:55 »
Cytat: "soviet99"
a mnie sie podoba! maly ale przytulny!

Masz 4 posty na tym forum i w każdym zachwalasz tą pizzerię. Czyżby pracownik bądź właściciel?

pinki

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #43 dnia: Września 05, 2008, 13:35:45 »
Albo posty pracownic też a argumenty ich to miła i szybka obsługa i fajny lokal:]

tustuska

  • Gość
[Police] Pizzeria
« Odpowiedź #44 dnia: Września 06, 2008, 19:23:10 »
Witam wszystkich!
Smiesznie sie czyta ten temacik... kazdy jak zauwazyliscie na pewno ma inne kubki smakowe ;) jednemu smakuje Palermo, drugiemu Pasieka trzeciemu Ferrari a czwartemu jeszcze Desperado.... dobrze ze mamy w Policach taki wybor tylko sie cieszyc:P
Jak dla mnie najlepsze pizze robia Palermo i Ferrari, natomiast z Pasieki i Desperados nie przelke. W Pasiece grube ciasto ktorego nie lubie w pizzy, w Desperados ..., bardzo mi nie smakowalo.
Ale o gustach sie nie dyskutuje wiec... probujmy i cieszmy sie ze Police sie nam rozwijaja :D