Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Dobry klub w Policach?  (Przeczytany 56934 razy)

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Dobry klub w Policach?
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 10, 2010, 22:18:25 »
Ja mam zamiar zawitać do klubu 83 mimo tego incydentu. Myślę, że limit nieszczęśliwych wypadów na ten klub już jest wyczerpany :) szkoda by troche było gdyby i ten klub zamknęli. Pozostałby tylko policki monopolista klub nauczyciela. Mam nadzieje że właściciel pociągnie lokal mimo problemów.

PS. police100 daj na luz trochę :) chyba wszyscy forumowicze zauważyli, że jesteś blisko związany z klubem 83 i próbujesz podtrzymywać jego reputację

police100

  • Gość
[Police] Dobry klub w Policach?
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 10, 2010, 23:28:42 »
Ale ja tego wcale nie ukrywam. Wcześniej wspomniałam, że znam właściciela. Uważałam za niesprawiedliwe niektóre osądy. A już obwinianie klubu za nieszczęście które sie stało to trochę za dużo.  Osobiście uważam, że zawinił ktoś inny, ale kozła ofiarnego zawsze trzeba znaleźć.Wiadomość z ostatniej chwili: z powodu tragicznego zajścia policja już wystąpiła z wnioskiem o odebranie koncesji na alkohol. Mniej lokali, mniej pracy.

Sagrams

  • Gość
[Police] Dobry klub w Policach?
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 18, 2010, 03:10:48 »
Witam. Po dzisiejszych baletach mam dosyć klubu 83 ;/ Na dworze temperatura nie do wytrzymania ale w lokalu jeszcze cieplej. Chyba komuś się lato z zimą pomieszały.Temperatura nie do wytrzymania ;/ a szkoda fajna impreza, dużo ludzi, fajny klimat, ale jak tu się czuć komfortowo skoro siedząc leje się z Ciebie pot? Może warto było by zainwestować w klime :). Na pewno goście bardziej lepiej by się poczuli. Druga sprawa to DJ, porażka totalna, chyba jakiś człowiek z łapanki, amatora.... Fajny lokal, pełny możliwości a tak się marnuje, chyba jakaś klątwa :P

wtrych

  • Gość
[Police] Dobry klub w Policach?
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 18, 2010, 12:51:31 »
nie ma niestety u nas lokalu godnego polecenia :(

megi39

  • Gość
[Police] Dobry klub w Policach?
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 20, 2010, 21:50:30 »
A wie ktoś co się dzieje z Klubem Nauczyciela? Czemu tam teraz takie pustki???

Offline JedynyTomek

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 111
    • Zobacz profil
[Police] Dobry klub w Policach?
« Odpowiedź #125 dnia: Sierpnia 23, 2010, 14:54:27 »
Jak dla mnie najlepszym klubem w Policach jest klub Baila w Szczecinie :)

Offline caarola

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
[Police] Dobry klub w Policach?
« Odpowiedź #126 dnia: Sierpnia 23, 2010, 16:13:53 »
Dziękujemy za tę cenną uwagę, wnoszącą tak wiele do tematu.
Pozbawione interpunkcji i pełne błędów posty to tak, jakbyś postawił piwo w brudnym kuflu z pływającą muchą i mówił, że masz problemy z myciem...