Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Koronawirus  (Przeczytany 726328 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #225 dnia: Kwietnia 23, 2020, 09:30:22 »
Moim zdaniem Szwecja, ale to ciężko oceniać teraz, trzeba spojrzeć długoterminowo.

Ale ja generalnie i tak mam zdanie w opozycji do większości. Tak jak na początku uważałem to wszystko za zagrożenie, tak teraz, patrząc racjonalnie na liczby to to jest jakaś pizdeczka, a nie POTĘŻNY wirus. xD A przynajmniej środki jakie zastosowano do jego nie rozprzestrzeniania się są zdecydowanie zbyt radykalne (a w naszym kraju większość jest, nie oszukujmy się, czysto polityczna by karakan mógł władzę zachować).
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Tyler

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #226 dnia: Kwietnia 23, 2020, 18:18:09 »
Sprawdziłem trasę nad morze. Zero policji a pogoda bajka.

Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka


Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #227 dnia: Kwietnia 23, 2020, 20:41:04 »
No, ale jak to? Przecież nie można!

XD
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #228 dnia: Kwietnia 25, 2020, 08:34:46 »
Dziwię się, że pojechał. Ja odkąd przeczytałem post RPzpl cały czas siedzę w domu. To antypisowiec, więc wiarygodne źródło.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #229 dnia: Kwietnia 25, 2020, 10:18:36 »
Woli wyjaśnienia, nie jestem fanem i wielbicielem jakiej kolejek partii, na politykę potrze obiektywnie a że PiS popełnia błędy i gafy jedna za drugą, no to trudno. Co do przemieszczaniu się, oparłem to na wypowiedzi prawnika w tv Polsat.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #230 dnia: Kwietnia 25, 2020, 11:40:57 »
Woli wyjaśnienia, nie jestem fanem i wielbicielem jakiej kolejek partii, na politykę potrze obiektywnie a że PiS popełnia błędy i gafy jedna za drugą, no to trudno. Co do przemieszczaniu się, oparłem to na wypowiedzi prawnika w tv Polsat.

To chyba musiała być naprawdę stara wypowiedź dlatego wszyscy tutaj próbowali ci przekazać (dając nawet info do odpowiednich stron rządowych!), że tego ograniczenia już nie ma.

Anyway, wczoraj markety budowlane przeżywały jakiś blitzkrieg chyba. xD Ogółem widzę, że w sklepach już jest totalna wyjebka, nikt raczej nie liczy ile ludzi wchodzi. I wiecie co?

Bardzo dobrze.

Już pojawiają się (nieśmiało bo wiadomo, narracja świata jest inna) opinie, że ten wirus to pizduś, a nie wirus: https://nczas.com/2020/04/24/ordynator-oddzialu-zakaznego-beszta-rzad-za-obostrzenia-koronawirus-to-nie-pandemia/?fbclid=IwAR34XPAGpY4eo3iRFEF2Fj9uJkqX2NLCdzuO2OPLN8FuUWQimsC4qfJDsD8

Skoro jest taki groźny to po spuszczeniu Polaków z łańcucha za tydzień dwa powinniśmy mieć totalny wystrzał zachorowań. Czy tak będzie? Stawiam dobre piwo, że nie.

Post Merge: Kwietnia 25, 2020, 15:46:31
Fun fact.

W USA jeśli przypadki śmiertelne mają objawy podobne do covid-19, ale nie ma pewności czy to aby na 100% był covid-19 sugeruje się by jako przyczynę śmierci w akcie wpisać... tak, covid-19. ( ͡° ͜ʖ ͡°)



Seems legit for me.

To wszystko zaczyna mi naprawdę mocno śmierdzieć. Polecam też ciekawe zagadnienie, o którym do tej pory nie miałem pojęcia tzw. "zarządzanie strachem": https://pl.wikipedia.org/wiki/Zarz%C4%85dzanie_strachem

« Ostatnia zmiana: Kwietnia 25, 2020, 15:46:31 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #231 dnia: Kwietnia 27, 2020, 17:27:02 »


Post Merge: Kwietnia 27, 2020, 18:44:50
Leroy Merlin Golisza dzisiaj.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2020, 18:44:51 wysłana przez pol »

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4654
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #232 dnia: Kwietnia 27, 2020, 20:05:41 »
Więc po co wybory korespondencyjne? W lokalach wyborczych nie ma takich skupisk ludzi. To są jakieś jaja normalnie.

Post Merge: Kwietnia 29, 2020, 08:37:37
A Szwedzi powoli się budzą z ręką w nocniku.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 29, 2020, 08:37:37 wysłana przez DEtonator »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #233 dnia: Kwietnia 28, 2020, 11:38:46 »
... Żeby ilość głosów zgadzała się z już opracowanymi wynikami głosowania.
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #234 dnia: Kwietnia 28, 2020, 11:38:56 »
(do usunięcia)
Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #235 dnia: Czerwca 08, 2020, 18:32:58 »
I mamy wielki problem : 8 czerwca - 599 nowych zachorowań na koronawirusa w ciągu ostatniej doby - czyli najwięcej w Polsce od początku pandemii.


Za szybko obostrzenia zdjęto. Ludzie mądrzy w maskach po dworze chodzą.


Co z maturami i innymi egzaminami?
Dominik Dolnoślązak

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #236 dnia: Czerwca 08, 2020, 20:18:16 »
W którym konkretnie miejscu widzisz ten "wielki problem"?


Ludzie mądrzy w maskach po dworze chodzą.


XD

Na plażę nie zapomnij założyć.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 08, 2020, 20:23:43 wysłana przez KrP »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 360
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #237 dnia: Czerwca 09, 2020, 06:23:54 »
Maska ma jakiś jeszcze sens w sklepie, a nie na ulicy. Poza tym maskę można nosić z 10minut i należałoby ją później wyrzucić, starsi ludzie chodzą w jednej masce cały dzień, a nie rzadko później tą samą maskę zakładają na drugi dzień. Myślę, że za jakiś czas zobaczymy efekty na zdrowiu przez noszenie tych masek.

Offline RPzpl

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 741
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #238 dnia: Czerwca 20, 2020, 12:52:58 »
Ja badania wszelkie przeszedłem, zostało mi tylko wizyta u pani doktor. Ponoć mieliśmy dostawać informacje indywidualne, o terminie badań.
Mózg posiadają wszyscy, rozum nieliczni.

Offline Jan bez nerki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 212
    • Zobacz profil
Odp: Koronawirus
« Odpowiedź #239 dnia: Lipca 21, 2020, 21:34:35 »
To prawda, że Hosso zamknięte bo jakiś Ukariniec z koronką biegał po Stokrotce i pluł na wszystkich?