Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Dlaczego w 2019 roku nie mam w domu telewizji.  (Przeczytany 3291 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Dlaczego w 2019 roku nie mam w domu telewizji.
« dnia: Września 02, 2019, 16:28:59 »
Koniec: miarka się przebrała -
mimo opłacenia w styczniu abonamentu RTV (około 250 zł za rok cały)  rozwiązałem umowe z operatorem cyfrowym i teraz 2 telewizory w domu są nieużywanymi meblami.


Zrobiłem tak dlatego źe nie mogę oglądać państwowej telewizji, nie pozwole by dziennikarze TVP 1 , 2 i 3 pluli mi w twarz i śmiali się jeszcze z tego.


Miarka przebrała się gdy prezydent objął swoim patronatem uroczyste obchody rocznicy związanej z Brygadą Świętokrzyską (jawny kolaborant)  a tv zrobiła z tego patriotyczne święro.
Gdy dziennikarz TVP 3 powiedział źe Holendrzy zazdroszczą nam dobrobytu i źe za 5 lat Polska dogoni gospodarczo Szwajcarie.


Koniec.
Tak jak za komuny  - wystawiałem telewizor na balkon w porze Dziennika Telewizyjnego, tak teraz likwiduje całkiem telewizje by nie widzieć poniżającej odbiorców tv jawnej agresywnej propagandy.


Nie mogę słuchać, źe Wojska Obrony Terytorialnej są naszą chlubą w siłach zbrojnych (po 16 dniach szkilenia składa się przysię w nich, za komuny po 6 miesiącach - gdy tymczasem amerykańskie super bombowce są sterowane myślą pilota, a Putin ma wojska internetowe i kosmiczne).


Przez brak informacji , mam teraz spokój, docierają do mnie strzępki - celebryta utopił się w jeziorze, piorun uderzył w ludzi w górach , nie przyjechał do Polski prezydent USA (moim zdaniem Putin i Angela nie pozwolili i mieli racje).


To jest moja forma protestu, szczególnie w TVP 3 jest uprawiana propaganda _ będąc u brata zobaczyłem ostatnio taki napis na czerwonym pasku TVP INFO:
"Prezydent Warszawy chcę ukryć informacje o awari oczyszczalni". I na końcu malutki znak zapytania. "?"
Czyli nic nie chce ukryć - ale taki przekaz idzie w świat.


Za te wszystkie kłamstwa, manipulacje i obrażanie i pogarde - obecna władza zostanie rozliczona.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2019, 16:36:14 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego w 2019 roku nie mam w domu telewizji.
« Odpowiedź #1 dnia: Września 02, 2019, 19:18:10 »
Buhahaha. Szybko się obudziłaś. A przez 4 lata pokornie na ten ściek płaciłeś abonament
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 422
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Dlaczego w 2019 roku nie mam w domu telewizji.
« Odpowiedź #2 dnia: Września 02, 2019, 22:08:04 »
Abonament płacę - poniewaź jest obowiązkowy a ja przestrzegam przepisów prawa.
Czego nie moźna powiedzieć o rządzących. Chcesz dapol,  to podam Ci przykłady.


Natomiast Cyceron twierdził, źe największą chwałe przynosi zdobycie umysłów ludzi orężem słowa i zmuszenie ich do podporządkowania się naszej woli.


Ten "ściek" jak trafnie dapol określiłeś to jest czarna propaganda.
« Ostatnia zmiana: Września 02, 2019, 22:32:54 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak