Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Remont drogi.  (Przeczytany 5209 razy)

Offline Żaba

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 112
    • Zobacz profil
Remont drogi.
« dnia: Lipca 18, 2019, 15:49:21 »
Czy ktoś wie dlaczego została zepsuta nawierzchnia drogi z Polic w kierunku Trzeszczyna? Nie widziałam tam potrzeby remontu a po tej "naprawie" jest wg mnie gorzej niż było, jedzie się jak po szutrze. Ciekawe, że nie są naprawiane inne drogi które mają o wiele gorszą nawierzchnię.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 820
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 18, 2019, 19:51:43 »
Kiedyś się interesowałem, bo co rok-dwa wymieniali tam nawierzchnie. Jest to droga testowa i testują na niej nowe technologie, dlatego jest robiona co rok-dwa

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Remont drogi.
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 18, 2019, 22:16:53 »
Ciekawe ilu dostało odbryzgiem po szybie, część pewnie nawet nie wie, jadąc tamtędy zauważyłem, że mimo, że jest znak do 40 to jadą tam 100. Obecnie już wszystko wystrzelalo, pozostała tylko gorsza droga niż była. Brawo.

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Remont drogi.
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 19, 2019, 09:18:09 »
Kiedyś się interesowałem, bo co rok-dwa wymieniali tam nawierzchnie. Jest to droga testowa i testują na niej nowe technologie, dlatego jest robiona co rok-dwa
Ty tak na poważnie? Bo ja sobie o tym pomyślałem w ramach żartu. Faktycznie co rok - dwa psują nową nawierzchnię. Obecną kładzie chyba Trans Net, to już w ogóle będzie jeden wielki eksperyment :>
Poza tym to droga wojewódzka, ich stać, w razie czego rząd dołoży...