Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Retoryka Pana Premiera  (Przeczytany 3452 razy)

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Retoryka Pana Premiera
« dnia: Października 08, 2018, 15:49:19 »
Obserwując w mediach zaangaźowanie premiera M. Morawieckiego w samorządową kampanie wyborczą wyciągam wniosek źe prawie cała Polska jest krajem biednych ludzi, poniewaź prawie wszyscy mają otrzymywać wsparcie od państwa.
Premier obiecuje pieniądze wspierające róźne grupy społeczne i organizacje, a takźe środki na konkretne cele w gminach.


Jest to bardzo dobra rzecz, opiekuńcze państwo wspiera najsłabszych czy seniorów, - ale zamiast przyzwyczajać wygodnych rozczeniowych obywateli do wyciągania niepracującej ręki po państwowe pieniądze - dajmy wędkę: uczmy najmłodszych w szkole podstawowej - jak załoźyć własną firmę, jak napisać pismo do komornika by odzyskał nasze pieniądze, jak rozliczyć PiTa, jak napisać podanie do starosty powiatowego, jak uzyskać fundusze z UE, jak dostać dopłate unijną, jak napisać pismo do sądu i prokuratury itp.


Moźna to zrobić likwidując jedną z dwóch godzin religi w szkole a zamiast tego uczyć uczniów jak zarabiać własne pieniądze - za kilkanaście lat Polska była by bogatym państwem.
Taki mam pomysł, myślę źe nie jest taki zły: Polska to kraj kapitalistyczny,  a nie socjalistyczny.
Szczególnie osoby długotrwale bezrobotne, odmawiające podjecia pracy powinny być emilinowane z państwowej pomocy i dzieci nie powinny utrzymywać niepracujacych rodziców (500 +).

« Ostatnia zmiana: Października 08, 2018, 15:54:21 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Retoryka Pana Premiera
« Odpowiedź #1 dnia: Października 14, 2018, 19:11:47 »
Spokojnie Dominik dzięki  jarozbawcy będziemy mieli niedługo Bawarię vel Szwajcarię a z Warszawy zrobi Budapeszt.Pieniędzy jest tyle,ze stać nas na pomniki "wielkiego" prezydenta w każdej gminie.A od 1 stycznia kasy będzie jeszcze więcej bo pracodawcy i pracobiorcy będą "dobrowolnie"pożyczać krzywoustemu kasę w ramach tzw PPK czyli Pracowniczego Planu Kapitałowego czyli jeszcze lepszego skoku jak OFE.
Dobrowolność polega na tym,że pracodawca wrzuci nas do jakiegoś tam prywatnego biznesu zwanego np funduszem emerytalnym a pracobiorca będzie mógł się na to nie zgodzić pod warunkiem ,że nie będzie przez pisiewiczów aktualnie rządzących w narodowych firmach szantażowany utratą pracy.Korzyści gwarantowane tak jak słynna  miska ryżu Morawieckiego.
jestem gorszego sortu

Offline DominikDolnoślązak

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 426
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Retoryka Pana Premiera
« Odpowiedź #2 dnia: Października 16, 2018, 16:07:57 »
Masz racje KOOWALSKI. Teź nie ufam rządowi - jeśli chodzi o emerytury. Kolejne wyciąganie naszej kasy.
A z innej beczki:
Co wogóle robił przyszły premier Morawiecki w restauracji Sowa & Przyjaciele?
Dlaczego wszyscy waźni ludzie związani z PO stołowali się tam?
Czy są jeszcze inne taśmy z obecnym Panem Premierem. Czy tylko mówił o ryżu i Kubicy?
Jako wyborcę  - interesuje mnie to bardzo.
Czemu Olgierd Geblewicz - szef Sejmiku naszego województwa - takźe jeździł do Sowy i Przyjaciół?


Jestem ciekawy tego wszystkiego.
Dlaczego nigdy u Sowy i Przyjaciół nie stołowali ówcześni politycy PiS? Czyli moźna nie spotykać się w "knajpie". ?
Kim są "Przyjaciele" Sowy?

« Ostatnia zmiana: Października 16, 2018, 16:28:13 wysłana przez DominikDolnoślązak »
Dominik Dolnoślązak

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: Retoryka Pana Premiera
« Odpowiedź #3 dnia: Października 17, 2018, 21:20:47 »
Co wogóle robił przyszły premier Morawiecki w restauracji Sowa & Przyjaciele?
Dlaczego wszyscy waźni ludzie związani z PO stołowali się tam?
Prawdopodobnie mieli zapewnienie odpowiednich służb,że lokal jest "czysty".W służbach pozostali ludzie Kamińskiego,tego skazanego i ułaskawionego wbrew prawu przez Dudę.
Dlaczego pisiewicze nie korzystali z restauracji"Sowa i Przyjaciele".Odpowiedz jest prosta,wiedzieli ze lokal jest trefny.Od kogo mogła pochodzić informacja? - tylko od ludzi ze służb
jestem gorszego sortu