Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: CZARNY AMSTAFF - Stare Police  (Przeczytany 7791 razy)

Offline Enigma79

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
CZARNY AMSTAFF - Stare Police
« dnia: Września 11, 2014, 14:51:47 »
Dzień dobry wszystkim. Czy ktoś zna może czarnego psa z zamieszczonego zdjęcia ? Psiak to najprawdopodobniej amstaff. Błąka się od kilku dni między ulicami Wojska Polskiego a Kołłątaja (również po parku), nie ma obroży i wygląda raczaj na to, że został porzucony (leżał skulony na chodniku za bunkrem).
W dniu dzisiejszym został przeze mnie nakarmiony (później przez młodego mężczyznę), nie wykazuje agresji wobec ludzi, pozwala się pogłaskać, także dzieciom. Na uchu widać ślady po pogryzieniu.
Może jednak komuś uciekł ?
Niestety nie potrafię tutaj wkleić zdjęcia psa... (zrobiłam mu dzisiaj kilka z okna).


Offline Enigma79

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: CZARNY AMSTAFF - Stare Police
« Odpowiedź #2 dnia: Września 11, 2014, 16:22:21 »
Tak, to ten piesek... Mam nadzieję, że mimo uprzeń wielu osób wobec tej rasy, szybko znajdzie dom,
w którym stanie się pełnoprawnym członkiem rodziny a nie tylko zabawką na kilka dni.
Dziękuję za informację o tym, iż trafił do schroniska.

Offline Enigma79

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: CZARNY AMSTAFF - Stare Police
« Odpowiedź #3 dnia: Września 14, 2014, 14:19:39 »
Otrzymałam informację ze schroniska, iż dnia 12.09.2014 pies został odebrany przez właściciela. Może warto pomyśleć o obroży (z numerem telefonu do właściciela) / czipie.

Offline Enigma79

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: CZARNY AMSTAFF - Stare Police
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 02, 2015, 18:43:55 »
Psiak nadal biega (ma obrożę) po Starych Policach - jest łagodny ale wielkość może wywoływać strach.
Właścicielowi chyba nie zależy na psie, widzę jak przebiega przez ruchliwe ulice...

Offline Enigma79

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 9
    • Zobacz profil
Odp: CZARNY AMSTAFF - Stare Police
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 28, 2016, 18:53:12 »
Pies po raz kolejny trafił do schroniska - jednak tym razem właściciel nie kwapi się z jego odbiorem. Psiak jest tam już prawie 3 miesiące.

W dniu 10.09.2016 trafił do naszego schroniska  duży pies o numerze 220/16. Mieszaniec o umaszczeniu czarnym, krótka sierść. Został dowieziony z Polic. Czeka w schronisku na odbiór przez swojego właściciela