Police i okolice > Trudne tematy

Program wymiany piecy na przyłącze do sieci miejskiej

(1/2) > >>

FOTOCOM:
Witam. Mam pytanie czy ktoś orientuje się, czy w Policach będzie wprowadzany program Kawka dot. Ochrony środowiska i finansowania przyłączenia do sieci miejskiego ogrzewania? Czy w ogóle są jakieś szanse aby na starych Policach zniknęły piece? Czy są jakieś dofinansowania żeby przejść na ogrzewanie np. GAZOWE?

FOTOCOM:
Odswiezam temat. Niestety wciąż aktualny... Ale może wiedza większa ?

dapol:
W urzędzie marszałkowskim w Szczecinie masz program "świeże powietrze" czy coś w tym stylu, na woj. Zachodniopomorskie. Co ciekawe, o dofinansowanie mogą się starać zarówno właściciele już wybudowanych domów z piecami oraz właściciele nowobudowanych domów - dopłata do termoizolacji.
Tak było w listopadzie 2018. Czy jest dalej - sprawdź.

FOTOCOM:
Niestety z tego co widzę to tylko domy jednorodzinne... Co do mieszkań komunalnych raczej nie wchodzi w grę.
Post Merge: Lutego 14, 2019, 22:52:48 Kolejna tragedia... Ile jeszcze musi się wydarzyć zatruć czadem w Policach żeby gmina podłączyła ludzi do PEC-u. Zginęła 11 letnia dziewczynka przy ul. Robotniczej...

dapol:
Myślę że koszty takiej instalacji C.o. przekraczają możliwości finansowe gminy.
Co do tej tragedii - głupi czujnik za kilkadziesiąt złotych, uratowałby życie tej dziewczynki. Z jednej strony ogromnie współczuję rodzicom, z drugiej zaś - nie jestem w stanie zrozumieć tak nieodpowiedzialnego zachowania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej