Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 868635 razy)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #495 dnia: Marca 21, 2016, 18:16:10 »
Ale to miała być przecież zmiana na lepsze :) A tymczasem jest lepiej o tyle, że zamordyzm i kolesiostwo wprowadzili jeszcze szybciej niż poprzednicy. No chyba, że to miała na myśli Partia mówiąc o dobrej zmianie :)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #496 dnia: Marca 21, 2016, 18:34:27 »
Wcześniej było "by żyło się lepiej", a teraz jest "dobra zmiana", w sumie założenia podobne, do tych dwóch stwierdzeń nasuwają się jednak pytania: komu i dla kogo? Trzeba być ślepym, by nie widzieć, że cały czas chodzi o koryto i władzę. Polacy dostają jedynie ochłapy, a kłócą się między sobą jakby chodziło co najmniej o wygraną w totka :) Trzeba mieć nadzieję, że kiedyś się obudzą i pogonią to całe towarzystwo w siną dal. ;)


Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #498 dnia: Marca 21, 2016, 19:52:13 »
Oj żal wam dupę ściska ;-) Zły ten PiS bo przyjął 200 osób na stanowiska :-)
Nawet jakby przyjął 1000, to i co z tego.
Oczywiście wy będąc u władzy pozostawilibyście poprzedników :-)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #499 dnia: Marca 21, 2016, 20:03:22 »
Oczywiście wy będąc u władzy pozostawilibyście poprzedników :-)

Oczywiście, że nie. Stanowiska dostałyby osoby, których kwalifikacje najbardziej odpowiadałyby założonym profilom. Niezależne konkursy, prowadzone przez zewnętrzne firmy. Państwo powinno się traktować jak wspólną firmę, która ma wszystkim przynosić korzyści, a nie jak prywatny folwark, który przez "wybranych" może być dojony bez końca. 

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #500 dnia: Marca 21, 2016, 20:07:47 »
Oczywiście, że nie. Stanowiska dostałyby osoby, których kwalifikacje najbardziej odpowiadałyby założonym profilom. Niezależne konkursy, prowadzone przez zewnętrzne firmy.

Aha ;-) Oczywiście :-)

prywatny folwark, który przez "wybranych" może być dojony bez końca

Tak właśnie było przez ostatnich 8 lat rządów bandziorów z PO-PSL :-)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #501 dnia: Marca 21, 2016, 20:09:08 »
Oczywiście wy będąc u władzy pozostawilibyście poprzedników :-)

no ja bym zostawił a nie wymieniał na tych co lubią  (wymiana w stadninach) albo

http://www.fakt.pl/politycy/pielegniarka-w-radzie-nadzorczej-firmy-energa-operator,artykuly,619444.html

no nie wiem co ona ma wspólnego z energią, no chyba ze będziemy to tłumaczyć jak tłumaczyli niektórzy politycy pis ze ma w sobie masę energii i jest bardzo energetyczna,,,

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #502 dnia: Marca 21, 2016, 20:11:09 »
Aha ;-) Oczywiście :-)

No tak, w Polsce to niemożliwe. Zapomniałem. Narazie. Kiedyś to się zmieni.

Tak właśnie było przez ostatnich 8 lat rządów bandziorów z PO-PSL :-)

I tak dalej będzie za rządów PiS. Tutaj niczym się nie różnią od "specjalistów" z PO.

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #503 dnia: Marca 21, 2016, 20:27:00 »
Jeżeli tak łatwo przychodzi ci przyrównywanie PiS do PO-PSL, stawiasz ich na równi to pokaż mi chociaż (teraz przez ostatnie pół roku) wywołaną przez nich aferę :-)
Nie znajdziesz takowej :-) No ale przecież wsadzili na stanowiska 200 osób, postawili się TK, robią porządek mimo również ataków donosicieli i konfidentów jeżdżących do Brukseli skarżyć na swój kraj. Gratuluję :-)

Poczytaj i przypomnij sobie afery BANDZIORÓW z PO-PSL, miłej lektury :-)

http://markd.pl/afery-po-0-748-i-kadencja-rzadow/

http://markd.pl/afery-po-cz-1-ii-kadencji-7491499/

http://markd.pl/afery-po-ii-kadencja-cz-ii-od-1500-do-1799/

http://markd.pl/afery-po-od-1800/



Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #504 dnia: Marca 21, 2016, 20:32:25 »
Bo PiS co wybory nie latał do Brukseli jak kot z pęcherzem robiąc dramę pt. "Oszukali/sfałszowali/my nie wygraliśmy"? "Postawienia się TK" nawet nie ma co komentować bo to bzdura i olewanie prawa po całości. Afera wywołana przez PiS w ostatnim pół roku? Całe ich dotychczasowe rządy to jedna wielka afera :)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #505 dnia: Marca 21, 2016, 20:35:08 »
PO / PSL  a zwłaszcza PSL wstawiało  swoich,  ale  robiło to za pomocą konkursów no i przede wszystkim trza było mieć jakieś pojęcie o tym co będzie się robiło, no i robiło się to powoli i w rękawiczkach, pis robi to na siłę żeby nie powiedzieć po chamsku i na wydrę, i strasznie szybko,,, moim zdaniem po poł roku  cos się wydarzy wielkiego w naszej polityce,  wnioskuje to po propozycjach jakie składają pisoodnowicielepolski aby dać 5 tygodni spokoju na rozwiązanie problemów, no i dlatego opinie komisji weneckiej dali do sejmu,,, właśnie w tvn 24 leci ciekawy program CZARNO NA BIAŁYM, o pracy SB proponuje obejrzeć
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2016, 20:39:11 wysłana przez piotrzpl »

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #506 dnia: Marca 21, 2016, 20:40:51 »
Bo PiS co wybory nie latał do Brukseli jak kot z pęcherzem robiąc dramę pt. "Oszukali/sfałszowali/my nie wygraliśmy"? "Postawienia się TK" nawet nie ma co komentować bo to bzdura i olewanie prawa po całości. Afera wywołana przez PiS w ostatnim pół roku? Całe ich dotychczasowe rządy to jedna wielka afera :)

Oczywiście ;-)
To z jakiej tam opcji jesteś Kilofownikownia? :-) Tak bruździsz temu PiSowi, to chyba jakaś krucjata? ;-) hahaha

Post Merge: Marca 21, 2016, 20:43:45
PO / PSL  a zwłaszcza PSL wstawiało  swoich,  ale  robiło to za pomocą konkursów no i przede wszystkim trza było mieć jakieś pojęcie o tym co będzie się robiło, no i robiło się to powoli i w rękawiczkach

Człowieku, chyba nie wiesz o czym w ogóle piszesz, piszesz by tylko klepać w tę klawiaturę :-) Ja pierd.................. lę rozbrajasz mnie po całości ;-)
« Ostatnia zmiana: Marca 21, 2016, 20:43:45 wysłana przez Janusz W. »

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #507 dnia: Marca 21, 2016, 20:44:18 »
Ja im nie brużdżę :) Ja ich po prostu nie lubię i uważam ich za największe zło jakie mogło spotkać nasz kraj. Już nawet kuce Korwina razem z kucami Razem byłyby mniejszą tragedią dla kraju. Pamiętam co wyprawiali ostatnim razem i widzę co wyprawiają teraz. Oby tylko kraj to wytrzymał i dał się potem rade podnieść w mniej jak 10 lat...

Offline Janusz W.

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 83
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #508 dnia: Marca 21, 2016, 20:56:35 »
Ja im nie brużdżę :) Ja ich po prostu nie lubię i uważam ich za największe zło jakie mogło spotkać nasz kraj. Już nawet kuce Korwina razem z kucami Razem byłyby mniejszą tragedią dla kraju. Pamiętam co wyprawiali ostatnim razem i widzę co wyprawiają teraz. Oby tylko kraj to wytrzymał i dał się potem rade podnieść w mniej jak 10 lat...

Oj tak, ty ich tylko nie lubisz :-) Z jakiej jesteś opcji nie napisałeś ;-) Komuś tam jednak sympatyzujesz :-)
Ja ciebie przekonywać do PiSu wcale nie mam zamiaru, ale stawianie ich jako największe zło, przy tym co robiły (i tu się powtórzę, zresztą będę to powtarzał do bólu, na każdy atak na PiS) :-)

BANDZIORY Z PO-PSL, to dopiero było

NAJWIĘKSZE ZŁO !!!


oby nigdy więcej tego tałatajstwa!!!
~Zapoznaj się z regulaminem
Ważniak
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2016, 09:59:20 wysłana przez Ważniak »

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #509 dnia: Marca 21, 2016, 20:58:52 »
Winkszymi literami to napisz bo słabo widać...