Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?  (Przeczytany 876569 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #645 dnia: Kwietnia 10, 2016, 19:43:37 »
Cytuj (zaznaczone)
poległ = zginąć podczas walki, bitwy

zginąć = nagle, tragicznie stracić życie (w odniesieniu do ludzi)

 dlaczego ???  dla Jarosława nie jest ważne postawienia pomnika dla wszystkich, ważne aby bratu postawili, dlatego jeden poległ reszta zginęła
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2016, 19:49:54 wysłana przez piotrzpl »

Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #646 dnia: Kwietnia 10, 2016, 20:47:27 »
Dziś odsłonięto dwie tablice. Jak głosi napis prezydent Lech Kaczyński "poległ", a min. Gęsicka która leciała tym samym samolotem "zginęła". PiS zaczął już dzielić swoich.
możesz dokładnie wskazać, która to tablica?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #647 dnia: Kwietnia 10, 2016, 21:42:59 »
proszę bardzo


tablicę z POLEGŁYM prezydentem Kaczyńskim też ci wkleić?
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #648 dnia: Kwietnia 10, 2016, 22:01:09 »
Proszę wkleić i w jakim to mieście odsłonięto?

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #649 dnia: Kwietnia 10, 2016, 22:04:28 »
w warszawie, na gmachu ministerstwa rozwoju. z całym szacunkiem, nie chcę cię obrażać, ale dajesz nie najlepsze świadectwo wyborcą pisu
http://wpolityce.pl/smolensk/288269-odslonieto-tablice-upamietniajaca-grazyne-gesicka-kaczynski-tego-rodzaju-osoby-spotyka-sie-w-zyciu-bardzo-rzadko-zdjecia

i masz tu POLEGŁEGO
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 10, 2016, 22:09:40 wysłana przez dapol »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline sehn

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 57
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #650 dnia: Kwietnia 10, 2016, 22:22:02 »
Z Ciebie pewnie polonistka jest dumna

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #651 dnia: Kwietnia 10, 2016, 22:26:10 »
czego innego mogłem się spodziewać? z lenistwa nie chce mi się wciskać shifta, olewam wielkie litery i olewam konwenanse. po prostu - mówię jak jest. i tak sporo wysiłku kosztowało mnie wpisać Kaczyński z wielkiej. a co o mnie sądzi moja polonistka niewiele mnie obchodzi. wracając do tematu - obracanie kota ogonem to wasza ulubiona taktyka. przecież rzeczowych i merytorycznych argumentów brak. chciałeś mieć zdjęcia tablic - masz. odnieś się do tego.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!


Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #653 dnia: Kwietnia 11, 2016, 11:58:51 »
Dzialacz ZSMP napisal  ,ze teskni  za rzadami lewactwa.



Gwiazda lewakow w sam raz , na urzad ministra edukacji.
Maja kadry czerwone lby ;D
Gwiazda scieku z czerskiej, wieczorowa szkole podstawowa, tez skonczyla  dzieki komunistycznym  koneksjom.
PO,tylko dla idiotów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #654 dnia: Kwietnia 11, 2016, 21:08:22 »
http://www.wykop.pl/link/3111559/kaczynski-bedzie-negocjowac-z-biskupami-matura-z-religii-w-zamian-za-aborcje/

Co tu się odjebuje w tym kraju? XD

Polityk rządzący musi pytać kościół i negocjować z nim w sprawie jakichś tam ustaw. XD

Śmiech przez łzy.

Ale mam nadzieję, że to tylko jakiś dziennikarz ma wyobraźnię.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #655 dnia: Kwietnia 11, 2016, 21:22:40 »
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #656 dnia: Kwietnia 11, 2016, 21:33:33 »
ani jedno nie jest dziwne, co do kościoła wiadomo kto pomógł w wyborach, no i długi trzeba spłacać, a ze projekt tak szybko wyskoczył trzeba teraz cos z tym zrobić, dogadać się z kościołem cos za coś,,, co do umundurowana formacja paramilitarna o których Macierewicz   już mówił dawno i użyciu ich przeciwko KOD, będzie tłumaczone ze to nie rząd ich atakuje i demokracja nie jest zagrożona ,,,
a tu masz jak teraz to będzie ze stosowaniem prawa w Polsce 

http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/kto-postawi%c5%82-tablic%c4%99-ku-czci-lecha-kaczy%c5%84skiego-ratusz-wprost-o-zgod%c4%99-nie-pytano-wiemy-z-medi%c3%b3w/ar-BBrCCiW?ocid=spartandhp

Post Merge: Kwietnia 12, 2016, 10:37:10
a tak gadał na PO i PSL ze nieuczciwy i proszę
http://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/mariusz-b%C5%82aszczak-uchyla-si%C4%99-od-przes%C5%82uchania-w-sprawie-korupcji/ar-AAgexmR
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 12, 2016, 10:37:10 wysłana przez piotrzpl »

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #657 dnia: Kwietnia 12, 2016, 12:15:21 »
Ojej bylego juz  na szczescie, namiestnika  Moskwy okradli 8)
To juz pewnie sokowirowki ,deski do  krojenia i inne fanty, ktore  Bronek zrabowal z palacu prezydenckiego, sa juz  nie  do  odzyskania.

http://niezalezna.pl/78871-wlamano-sie-do-komorowskich
PO,tylko dla idiotów.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #658 dnia: Kwietnia 12, 2016, 13:03:42 »
Mam pytanie do zwolenników i wyborców PiS.

Jak się czujecie z tym, że wasza partia wprowadza podatek od telewizji, obowiązkowy podatek i to dla każdego? Jak się czujecie z tym, że będziecie płacić 180zł rocznie ot tak? Czy nie uważacie, że rolą rządzących jest poprawa bytu obywateli, a nie pogarszanie ich sytuacji majątkowej?

http://www.wykop.pl/ramka/3113479/oplata-audiowizualna-od-2017-roku-wygaszenie-umow-pracownikow-tvp-i-pr/
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

piotrzpl

  • Gość
Odp: Chcieliśmy PiS, no to mamy...?
« Odpowiedź #659 dnia: Kwietnia 12, 2016, 13:18:02 »
Ojej bylego juz  na szczescie, namiestnika  Moskwy okradli 
afgan ale ty jesteś plaski jak szyba, i nie rozumie co się tak cieszy ze człowieka okradli,,, a tak woli wyjaśnienia to prezydent Komorowski został wybrany legalnie przez naród i wygrał w pierwszej turze, i to znaczącą większością, w przeciwieństwie do obecnej marionetki-referenta,,, a co zrabowania z pałacu prezydenckiego to jesteś w błędzie według przepisów o prawa odchodząc ma prawo wziąć urządzenia i przedmioty do umeblowania biura i pomieszczeń w nowym miejscu,,, ma do ciebie tylko jedno pytanie co ci takiego PO zrobiło ze ich aż tak  nienawidzisz, według mnie jesteś rozgoryczony ze ci w życiu nie wyszło, no ale się wcale nie dziwie z tym poziomem inteligencji, to normalka