Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: windows 10  (Przeczytany 11018 razy)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: windows 10
« Odpowiedź #15 dnia: Października 11, 2015, 16:30:08 »
Czy poradził sobie już ktoś z problemem wyskakujących reklam w przeglądarce Microsoft Edge?
Może jest jakiś program, który działa? z tych, których udało mi się wygooglować to żaden nie był w pełni skuteczny.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: windows 10
« Odpowiedź #16 dnia: Października 12, 2015, 12:56:19 »
Czy poradził sobie już ktoś z problemem wyskakujących reklam w przeglądarce Microsoft Edge?
Może jest jakiś program, który działa? z tych, których udało mi się wygooglować to żaden nie był w pełni skuteczny.



Nie pocieszę Cię, na razie nie ma skutecznego rozwiązania.

Offline Studarc

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 167
    • Zobacz profil
Odp: windows 10
« Odpowiedź #17 dnia: Października 14, 2015, 08:31:05 »
Czy poradził sobie już ktoś z problemem wyskakujących reklam w przeglądarce Microsoft Edge?
Może jest jakiś program, który działa? z tych, których udało mi się wygooglować to żaden nie był w pełni skuteczny.

Nie pocieszę Cię, na razie nie ma skutecznego rozwiązania.



Jest, używać innej przeglądarki :D

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: windows 10
« Odpowiedź #18 dnia: Października 16, 2015, 17:58:21 »
Szczerze Ci powiem, że po moich obserwacjach Edge działa najlepiej (mimo tych reklam) które o dziwo zniknęły. Może pobrałem jakąś aktualizacje, mam ustawione automatyczne.

Offline mariusz1602

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
    • Zobacz profil
Odp: windows 10
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 12, 2015, 21:35:36 »
Witam.
Dołączając do tematu - z racji zawodu wykorzystuję Windows 10 na co dzień. Na służbowym Windows 10 Pro, na prywatnym Windows 10 Home (włączony tryb Insider).
Plusy:
- stabilność - mam na starszym DELL E6410, i5, 6GB RAM, SSD oraz jakiś starszy HP PRO BOOK - wszystko działa i brak zawieszeń
- bardziej spójny interfejs w porównaniu do Windows 8.1 update 1
- centrum powiadomień - wszelkie komunikaty w jednym miejscu
- funkcja "oszczędzanie baterii" - działa, przydaję się

Minusy:
- brak zaawansowanych opcji przy ustawianiu VPN-a (można poradzić sobie z wiersza poleceń)
- kwestia prywatności - wiele można powyłączać aby system mniej przesyłał informacji o naszym działaniu do serwerów MS

Uwaga posiadacze laptopów SONY VAIO- sprawdźcie na stronie producenta czy macie nowszy BIOS - po aktualizacji do WINDOWS 10 na starej wersji BIOS system często nie wstaje - warto zaktualizować BIOS wcześniej.
Pozdrawiam.

Offline mmarker

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
Odp: windows 10
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 28, 2015, 20:56:59 »
Cenna wskazówka. Nie tylko z Sony są problemy ale aktualizacje pojawiają się sprawnie.