Police i okolice > Trudne tematy

Menele na deptaku

(1/9) > >>

lio:
Już od dawna przyglądam się "amatorom kwaśnych jabłek", którzy od bladego świtu do nocy potrafią przesiadywać na ławeczkach na deptaku na Wyszyńskiego, przy sklepie Odido. Niedaleko mam okna, a że nadeszły ciepłe dni, zaczęło się otwieranie okien. Nie muszę nikomu tłumaczyć jak to słychać w domu, kiedy menele się kłócą, brechtają itp. Czy Wy też zwróciliście na to uwagę? Kiedyś tacy mieli jakieś odosobnione miejsce, a teraz jest tak, że w biały dzień tam siedzą, zaczepiają ludzi czasami, wokół śmieci, nas.ane, naszc.ane. Deptak ładny, ale co z tego? Wizytówka naszego miasta to syf, menele i ryk nałojonych gardeł, którzy się już nie czają.
Zachęcam do dyskusji, poparcia tego co mówię, zjechania mnie (jak to zwykle jest:) i rzucania propozycjami.
Pozdrawiam.

dapol:
twoje ostatnie zdanie powaliło mnie na kolana ;D . a tak serio, to chyba nie masz co liczyć na jakąkolwiek pomoc (policja, czy pożal się boże straż miejska) bo tych ostatnich częściej spotkasz przy netto kontrolujących rolników sprzedających swoje plony niż tam gdzie są naprawdę potrzebni. współczuję kłopotliwego położenia mieszkania.

Giorgi:

--- Cytat: lio w Kwietnia 24, 2014, 16:50:37 ---Już od dawna przyglądam się "amatorom kwaśnych jabłek", którzy od bladego świtu do nocy potrafią przesiadywać na ławeczkach na deptaku na Wyszyńskiego, przy sklepie Odido. Niedaleko mam okna, a że nadeszły ciepłe dni, zaczęło się otwieranie okien. Nie muszę nikomu tłumaczyć jak to słychać w domu, kiedy menele się kłócą, brechtają itp. Czy Wy też zwróciliście na to uwagę? Kiedyś tacy mieli jakieś odosobnione miejsce, a teraz jest tak, że w biały dzień tam siedzą, zaczepiają ludzi czasami, wokół śmieci, nas.ane, naszc.ane. Deptak ładny, ale co z tego? Wizytówka naszego miasta to syf, menele i ryk nałojonych gardeł, którzy się już nie czają.
Zachęcam do dyskusji, poparcia tego co mówię, zjechania mnie (jak to zwykle jest:) i rzucania propozycjami.
Pozdrawiam.

--- Koniec cytatu ---
a da się nie zwrócić na to uwagi? Mnie samo przechodzenie tam obok nich zawsze irytowało... i tak jest nadal

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

kokos126:
w zeszłym roku zadzwoniłem na naszą szanowna super STRAŻ Miejską/Wiejską , w momencie kiedy zajechali towarzycho sie rozeszło a po odjeździe z powrotem się zeszli .Generalnie nawet jak ich przydybaja to nic im nie zrobią bo : nie maja pieniędzy i nie mam co im mandatu wystawiać, może parę razy podjeżdzali poźniej ale to nic nie daje . Generalnie , dwóch z tej super śmierdzącej ekipy mieszka u mnie w klatce co uwierzcie mi nie jest przyjemne , nawet gdy siedza u jednego z nich na melinie bo co jakiś czas zaczynają kursować do sklepy (z kąd tacy biora kase ??) i z powrotem. fetor jaki jest w windzie i na schodach nie raz nie daje oddychać normalnie.
 Wracając do tematu , szanowna policja jak i straż miejska/wiejska maja w d.upe to co sie dzieje na deptaku i w okół niego. Tutaj przyznaję rację lio że deptak to swego rodzaju miejsce reprezentatywne i powinno być zadbane ale w takim stanie to obciach jak cholera.Generalnie gdyby nie trójkąt alkoholowy (trzy sklepy monopolowe (koło pizzeri,deptak,i nowo otwarty po byłym promyku) było by całkiem znośnie.
  Zastanawia mnie jeszcze jedna rzecz a mianowicie wydanie koncesji na sprzedaż alkoholu , na jakiej zasadzie bo w około przecież są place zabaw i pełno dzieci w przeróżnym wieku i słyszące i oglądające wątpliwy widok panów ŻULÓW.

lio:
Jeszcze kiedyś pamiętam siedziało się kulturalnie na tych ławeczkach z rodziną - tak jak trzeba. Było to normalne. Ale teraz, nawet gdyby meneli by nie było tu pod Odido, to nie ma jak tam siąść bo jest syf na tych ławkach. Obrzydzenie bierze! A może by tak...wieczorem...z pałeczką w kapturku podchodzić?
A wracając do problemu, to jeszcze fantastyczny smród panuje obok pojemników na plastikowe butelki przy śmietniku... MASAKRA!!!
Myślę, że jak by tak puścić tam patrole piesze, to może menelstwo by się zniechęciło... Albo rozlać tam jakiś smar na ławki, może smołe to by nie siedli... Brak słów!

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej