Inne tematy > Kulinaria

Gdzie kupujecie owoce i warzywa dla niemowlaka.

<< < (2/4) > >>

Storczyk:
Kiedyś na Turzynie starym była żywność ekologiczna nie pryskana .Może są sklepy w Szczecinie bo w Policach nie słyszałam .Latem to mam panią która ma nie pryskane mniejsze ale smaczniejsze z własnej działki .W Warszawie teraz i targowisko i parę sklepów z ekologiczną żywnością  u nas też pewnie jest w Szczecinie nie szukałam .Fakt że to inaczej smakuje nie ma co porównywać . :chef: Życie szczęścia w poszukiwaniach.

Daurel:
Nieraz można kupić od działkowiczów - kiedyś kupowaliśmy od pani starszej która sprzedawała na ryneczku .....  - bardzo zdrowe jedzenia były  - nie narzekaliśmy na robaczywe Jabłka - w końcu nie pryskane chemią! TOJA dobrze, że dbasz o dzieci....

toja:
Dziękuje Wam serdecznie:)

Agga:
Mnie ten temat też interesuje, bo niedługo będę mamą:)

ona:
Toja a ,,Wiejskie życie,, na Przyjaźni?? Czasami można spotkać tam warzywa, ale nie daję sobie ręki uciąć czy faktycznie niepryskane.
A pan dobra rada kilka postów wyżej jak nie ma nic do powiedzenia w tym temacie to dzióbek z kubeł. Gerber ttaaa, zwłaszcza po tej aferze z MOM w składzie. Dziękuję bardzo...
A rada typu ,,zapytaj mamy czym cię karmiła,, też średnio trafna, w tamtych czasach zupełnie inna żywność była, nie taka naszprycowana chemią jak teraz.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej