Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Otwarcie sklepu "Jysk"  (Przeczytany 8899 razy)

Offline Luna1111

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« dnia: Grudnia 02, 2013, 11:57:39 »
Witam, czy ktoś może już wie, kiedy otwierają jyska?

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 02, 2013, 12:31:35 »
13 grudzień

Offline info

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 17, 2013, 17:59:43 »
Czy ktoś już wie czy otwarta jest nowa Biedronka za wiaduktem ?

Offline grubcia1982

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 339
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 17, 2013, 18:07:56 »
Z tego co mi wiadomo to Biedronka otwierała się dzień przed "juskiem"- czyli czynna już jest.
"Gafę popełnić jest wybaczalnym nietaktem. Ignorancja, to gafa nabyta i pielęgnowana"

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 17, 2013, 19:05:32 »
Biedra otwarta tak jak piszecie - od 5 dni. Parking pełny jakby cos za darmo dawali, a tam to samo co w trzech pozostałych :lol2:

Offline Kapral_Kuba

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 78
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 17, 2013, 19:37:26 »
Cytat: "pol"
Biedra otwarta tak jak piszecie - od 5 dni. Parking pełny jakby cos za darmo dawali, a tam to samo co w trzech pozostałych :lol2:


Niby jest tak jak mówisz. Pojechałem z ciekawości sam zobaczyć. Powiem szczerze, że są promocje, których nie ma w pozostałych Polickich biedronkach. W Jysk'u też można sporo rzeczy kupić za naprawdę dobrą cenę.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 18, 2013, 08:34:49 »
Ciekawa sytuacja w Jysku, duża kolejka, wszyscy czekają na płatność w kasie, aż głos z kolejki nie wytrzymuje i krzyczy, żeby jakąś inną kasę uruchomili, bo czeka się rok.. a pani kierownik Jyska, mówi podirytowana do klienta, by poszedł do Biedronki i tam zapłacił, za towar, który kupuje w Jysku :P

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 18, 2013, 08:42:02 »
Tzn. ?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 18, 2013, 08:44:15 »
Wytłumaczyłem - wyżej ;-)

Offline rzetelny

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 18, 2013, 15:05:37 »
Faktycznie, otwarcie obu sklepów to gratka dla zakupowiczów, szczególnie teraz. Zastanawia mnie jedynie fakt, że przy okazji budowy tej inwestycji włodarze nie pomyśleli o drodze dojazdowej. O ile ul. morelowa nie jest zbyt ruchliwa, to Piłsudskiego już tak. Korki to teraz standard, biorąc pod uwagę, że obok jest lidl, który też korkuje arterię to nic tylko pogratulować obecnej kadencji skuteczności w pozyskiwaniu funduszy na infrastrukturę drogową. Piesi w tym miejscu nie mają lepiej, dziś przechodząc przez pasy jeden kierowca mi ustąpił, drugi przyśpieszył zamiast zwolnić w efekcie czego zatrzymał się 10cm od moich nóg.
Gratuluję więc wydziałowi komunikacji, burmistrzowi oraz jego zastępcom dbania o bezpieczeństwo mieszkańców. Jeszcze trochę a nie będzie miał kto na was głosować.
PS Pan Ufniarz już od pół roku odpisuje mi na wiadomość (pm) w sprawie przebudowy piłsudskiego.

Offline cyganek

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 18, 2013, 15:29:12 »
Cytat: "rbk"
Ciekawa sytuacja w Jysku, duża kolejka, wszyscy czekają na płatność w kasie, aż głos z kolejki nie wytrzymuje i krzyczy, żeby jakąś inną kasę uruchomili, bo czeka się rok.. a pani kierownik Jyska, mówi podirytowana do klienta, by poszedł do Biedronki i tam zapłacił, za towar, który kupuje w Jysku :P


Płacić można było za towar z góry w namiocie obok Biedronki , namiot ten należy do Jyska. Tutaj klienci zdawali egzamin z uczciwości ponieważ z góry mozna było znieść towar i udać się do kasy w owym namiocie przez nikogo ze sklepu nie będąc eskortowanym.Były głosy iż co niektórzy ze schodów udali się prosto do samochodów,chciaż ja tego nie widziałem.

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 18, 2013, 17:39:35 »
Cytat: "rzetelny"
Zastanawia mnie jedynie fakt, że przy okazji budowy tej inwestycji włodarze nie pomyśleli o drodze dojazdowej.

Jak wieść niesie remont Piłsudskiego został wstrzymany i zostanie zmieniona organizacja ruchu pod wiaduktem zostanie dołożony wjazd na parking biedronki .
Cytat: "rzetelny"
Gratuluję więc wydziałowi komunikacji, burmistrzowi oraz jego zastępcom dbania o bezpieczeństwo mieszkańców.

Zdaje się że droga należy do powiatu a Diakun dał tylko miejsce pod parking.

Offline jula1980

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 48
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 18, 2013, 20:15:55 »
Jak zrobią kolejny wjazd do Biedronki pod wiaduktem, to zwiększy się tylko zakorkowanie Piłsudskiego. Mieszkam z bloku nieopodal Rossmana i wyjechać spod domu czasem graniczy z cudem... Przejścia dla pieszych brakuje tam od dawna, jedno jest za nową Biedronką, drugie za Netto. Ludzie codziennie przechodzą na dziko ( sama też tak robię )i jest jeden, wielki bałagan. Nie wiem, jak będzie dalej. Otwarcie Biedronki i Jyska pogorszyło i tak już nieciekawą sytuację wzmożonego ruchu. Teraz przed świętami jest tragicznie.

Offline piotrekpl

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 30
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 18, 2013, 20:51:51 »
Cytat: "rzetelny"
F Zastanawia mnie jedynie fakt, że przy okazji budowy tej inwestycji włodarze nie pomyśleli o drodze dojazdowej. O ile ul. morelowa nie jest zbyt ruchliwa, to Piłsudskiego już tak. Korki to teraz standard, biorąc pod uwagę, że obok jest lidl, który też korkuje arterię to nic tylko pogratulować obecnej kadencji skuteczności w pozyskiwaniu funduszy na infrastrukturę drogową. Piesi w tym miejscu nie mają lepiej, dziś przechodząc przez pasy jeden kierowca mi ustąpił, drugi przyśpieszył zamiast zwolnić w efekcie czego zatrzymał się 10cm od moich nóg.
Gratuluję więc wydziałowi komunikacji, burmistrzowi oraz jego zastępcom dbania o bezpieczeństwo mieszkańców. Jeszcze trochę a nie będzie miał kto na was głosować.
PS Pan Ufniarz już od pół roku odpisuje mi na wiadomość (pm) w sprawie przebudowy piłsudskiego.


Przecież to jest prywatna inicjatywa, niech właściciel na własny koszt przebuduje droge.
Dlaczego mam płacić za dojazd do prywatnego sklepu?

Cytuj (zaznaczone)
Diakun dał tylko miejsce pod parking.


Może niech wszystkim mieszkancom da taki kawał działki!

Offline Ja

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 37
    • Zobacz profil
Otwarcie sklepu "Jysk"
« Odpowiedź #14 dnia: Stycznia 03, 2014, 11:40:56 »
Cytat: "jula1980"
Nie wiem, jak będzie dalej. Otwarcie Biedronki i Jyska pogorszyło i tak już nieciekawą sytuację wzmożonego ruchu. Teraz przed świętami jest tragicznie.


To jest urbanistyczna wtopa, bo tego rodzaju wielkopowierzchniowe sklepy powinny zostać zlokalizowane na obrzeżach miasta lub w jednym punkcie. Tymczasem na newralgicznej dla ruchu miejskiego trasie zlokalizowanych zostało parę uciążliwych wjazdów (Netto, Lotos, Lidl, Jysk, Orlen). Druga rzecz - nie są to ładne obiekty. W tym miejscu miasto jest brzydkie. Przy jednej z ważniejszych arterii zlokalizowano hangary i stacje benzynowe. Na początku Piłsudskiego straszy myjnia i skupisko plansz reklamowych. Biznes owszem, kręci się, ale o jakości życia świadczy także jego estetyka.