Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet  (Przeczytany 77876 razy)

Offline azbest81

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« dnia: Września 21, 2013, 22:22:51 »
Witam.Mam pytanko gdzie mozna kupic koszulki i szaliki Chemika?I w jakiej cenie?

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #1 dnia: Września 21, 2013, 23:34:53 »
Piłka nożna czy byłej sekcji siatkówki ?

Online m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #2 dnia: Września 23, 2013, 15:15:22 »
Jak myślicie czy nowy Manager siatkarskiego Chemika jest dyslektykiem?
Przeglądając nową stronę znalazłem dwa błędy:
http://www.chemik-police.com/klub/klub/
"Podczas dzitsiejszej konferencji prasowej, która odbyła się w szczecińskim hotelu Radisson Blu ogłoszono skład, w jakim zespół Chemika Police będzie występował w sezonie 2013/14."
http://www.chemik-police.com/kontakt/
“Fani, kibice oraz inwestorzy, a przede wszytskim nasze siatkarki, to serce drużyny Chemik Police SA”
Radosław Anioł, Manager zespołu Chemik Police SA

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #3 dnia: Września 23, 2013, 17:05:10 »
uważam, że się czepiasz... bez przesady. Tobie przy szybkim pisaniu nie zdarzają się literówki ?

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #4 dnia: Września 23, 2013, 17:55:43 »
Byłem w sobotę na prezentacji drużyny. Widowisko ciekawe.
Mam jednak kilka uwag dotyczących organizacji:
1. Podczas imprezy padła z ust spikera informacja, ze klub prawdopodobnie zrezygnuje z przedsprzedaży biletów i karnetów. Planowane jest wprowadzenie sprzedaży przed samym meczem, bilety nie będą miejscówkami. Czyli im wcześniej przyjdę i kupię bilet, tym lepsze miejsce zajmę. Rozumiem ideę tego pomysłu, jednak nie odpowiada mi taki model sprzedaży biletów. Trzeba bowiem mieć na uwadze to, że nie każdy ma czas i możliwości, by przychodzić 1,5 godziny wcześniej. Mam nadzieję, że klub jeszcze rozważy model sprzedaży biletów na mecze.
2. Zachowanie ochrony. Myślę, że ochrona pracowała w nieco "nadwrażliwy" sposób. Byłem świadkiem sceny, gdy nie chciano wpuścić starszego pana(na oko po 60-tce), który miał plastikowa butelkę z jakimś napojem. Nie wiem co on tam miał w tej butelce. Soczek, czy alkohol? Jeżeli alkohol, działanie było słuszne. Jeżeli soczek, mniej słuszne. Ale przepychanie i krzyki nie były właściwe, bo zaraz za drzwiami wejściowymi był sklepik, w którym można było kupić wodę w identycznych plastikowych butelkach. Drugi przypadek zbytecznego napięcia ochrony spotkał mnie na górze przy trybunach. Oparłem się o balustradę, żeby chwilę postać i pooglądać halę. Trybuny były jeszcze puste, a do imprezy sporo ponad 30 minut. Podszedł do mnie pan ochroniarz i zalecił bym zajął miejsce siedzące, bo przy balustradzie "nie wolno stać". Kilkanaście minut później, gdy do hali weszło już więcej kibiców, balustrada była zajeta na niemal całej długości.
3. Wyrozumiałość dla palaczy. Jestem palaczem i zawsze, gdy chodziłem na mecze, miałem zwyczaj wyskoczyć na papieroska w przerwie między setami. Tym razem okazało się, że jak wyjdę z hali, musze kupić nowy bilet. To chyba jednak zbędne restrykcje.

Online m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #5 dnia: Września 23, 2013, 18:34:15 »
1. Podczas imprezy padła z ust spikera informacja, ze klub prawdopodobnie zrezygnuje z przedsprzedaży biletów i karnetów. Planowane jest wprowadzenie sprzedaży przed samym meczem, bilety nie będą miejscówkami. Czyli im wcześniej przyjdę i kupię bilet, tym lepsze miejsce zajmę.

Albo Pan spiker nie wiedział co mówi, albo klub ma zamiar w jakiś sposób omijać ustawę o organizacji impres masowych, która nakazuje sprzedaż biletów imiennych (imię i nazwisko posiadacza oraz pesel) na wskazane miejsca (dla imprezy w hali ponad 400 osób). Ciekawe co na to policja?

Online m74

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 65
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #6 dnia: Września 23, 2013, 18:35:33 »
Cytat: "iwonawa"
uważam, że się czepiasz... bez przesady. Tobie przy szybkim pisaniu nie zdarzają się literówki ?

Sugerujesz zatem, że Pan Manager robił tę stronę w wielkim pośpiechu?

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #7 dnia: Września 23, 2013, 18:51:08 »
Cytat: "m74"
Albo Pan spiker nie wiedział co mówi, albo klub ma zamiar w jakiś sposób omijać ustawę o organizacji impres masowych, która nakazuje sprzedaż biletów imiennych (imię i nazwisko posiadacza oraz pesel) na wskazane miejsca (dla imprezy w hali ponad 400 osób). Ciekawe co na to policja?


Pan spiker uzasadniał to w ten sposób, ze klub chce zaprosić kibiców już na rozgrzewkę, żeby zawodniczkom było przyjemniej.

Jak wspominałem, rozumiem ten pomysł jako próbę rozruszania publiczności i zaproszenia do wspólnego i dłuższego świętowania meczu.
Niemniej, mnie to nie odpowiada. Najchętniej skorzystałbym z możliwości kupienia karnetu na cały sezon.
Myślę, że klub ma świadomość przepisów i raczej nie zmierza do ich omijania, tylko szuka sposobów na uatrakcyjnienie meczów.


PS - właśnie oglądam pokazowy mecz Złotka kontra Polska Reprezentacja
miło jest patrzeć, jak w obu druzynach graja byłe i obecne zawodniczki Chemika
I to grają bardzo skutecznie.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #8 dnia: Września 23, 2013, 22:11:18 »
Cytat: "iwonawa"
uważam, że się czepiasz... bez przesady. Tobie przy szybkim pisaniu nie zdarzają się literówki ?


Szybko i z błędem to można pisać na "GG", ale nie na stronie WWW :P
Tak więc szybko trzeba poprawić błędy i zapomnieć o tym :D

Offline stokrotka84

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 464
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #9 dnia: Września 24, 2013, 11:50:36 »
zakaz wychodzenia z hali i wejścia po okazaniu wcześniej już zakupionego biletu- absurd !!!
Trzepanie plecaczka dziecięcego - bzdura. Dziecko na akord przed halą dopijało sok....
Ochrona - poniżej wszelkich norm...

Offline azbest81

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 27
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #10 dnia: Września 24, 2013, 20:08:25 »
stokrotka84, mialem tak samo...mielismy wode dla dziecka i pan ochroniaz kazal mi ja wyrzucic albo wypic...mowie mu ze to dla dziecka...moze pan kupic w sklepiku....wyrzucilem...podchodzimydo sklepiku a tam taka sama woda :) tylko drozsza!!!

zrobil sie niezly temat a ja nadal nie wiem gdzie moge kupic koszulke i szalik...

Offline iwonawa

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 182
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #11 dnia: Września 24, 2013, 20:21:53 »
Podobno mają być za jakiś czas w 'sklepiku'.
Minusy - tak jak stokrotka napisała, brak możliwości wyjścia poza halę,
- gorąco na hali jak nie wiem co,
- brak możliwości wniesienia wody, będąc z dzieckiem.....
Ale to dopiero początek, zobaczą o co chodzi i może się zmieni sytuacja.
Ogólnie impreza sportowa Super !!

Offline franczeska

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 238
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #12 dnia: Września 24, 2013, 20:25:52 »
Tak to już niestety bywa jak z byłej spikerki telewizji kablowej robi się prezesa klubu siatkarskiego a najważniejsze dla nie jest by ją nazywac panią Mecenas Prezes i takich osób na pewno nie wzruszy soczek dziecka pity na akort oraz nadgorliwi troglodyci z ochrony.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #13 dnia: Października 05, 2013, 16:36:52 »
pierwszy mecz wygrany 3-0
 :jupi:

Online Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] KPS Chemik Police - siatkówka kobiet
« Odpowiedź #14 dnia: Października 05, 2013, 16:39:39 »
Gratulacje dla dziewcząt-inauguracja pięknie rozpoczęta ;-) Duży plus należy się też polickiej publiczności ;-)
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-