Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza  (Przeczytany 5942 razy)


Offline gogo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
[Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza
« Odpowiedź #1 dnia: Września 13, 2013, 22:24:57 »
Czy komendant Powiatowy Policji, zamiast tracić czas na organizację konkursów, mógłby się zająć menelami ze starych Polic, przy których coraz trudniej przejść bez zaczepki?
A może to wykracza poza obowiązki komendanta Policji. W końcu Policka Policja nie jest od pilnowania porządku na starych Policach.
Tak wiem, że czasami się zdarza, że przejedzie patrol samochodem przez Stare Police, tyle że z tych patroli nawet menele się śmieją, że nic im z ich strony nie grozi.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
[Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza
« Odpowiedź #2 dnia: Września 14, 2013, 14:43:55 »
To jest standard. Byłam ostatnio u znajomych i  szkoda, że nie miałam kamery pod ręką bo bym sfilmowała jak policja stoi niedaleko ławki gdzie młodzi popijali piwo. Powiem że nie dało się tego nie zauważyć. Oni widzą co chcą. Parkują gdzie chcą. Może zamiast nazwy policja powinni mieć wojewoda.

Offline policzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
[Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza
« Odpowiedź #3 dnia: Września 14, 2013, 20:11:58 »
A mnie natomiast irytuje to że jak ludzie spokojnie siądą sobie na ławeczce i wypiją po pracy po piwku to zaraz znajduje sie policja i wystawiają im mandat, a jak pijaki piją lub banda małolatów drze sie pod oknami to boją się podejść aby nie oberać. Pomijam fakt kamery na budynku biblioteki miejskiej, jest ustawiona centralnie na kruchtę na startch policach a jej stan jest opłakany. Jakieś dwa lata tamu zostala odremontowana i pięknie oświetlana jednak oświetlenie już nie działa bo wiecznie jest zniszczone a policka policja tylko patrzy w monitorki i mają w nosie. W jakim celu jest przebudowywane miejsce koło fontanny na starym rynku, skoro może skonczyc jak stara kruchta... Więc panie komendancie jak już odbędzie się turniej proponuję wziąć się do roboty za to za co ma pan płacone pieniążki z naszych podatków.

Offline champions

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 11
    • Zobacz profil
[Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza
« Odpowiedź #4 dnia: Września 14, 2013, 21:21:15 »
Cytuj (zaznaczone)
Więc panie komendancie jak już odbędzie się turniej proponuję wziąć się do roboty za to za co ma pan płacone pieniążki z naszych podatków.


tu nie masz racji na Policach widać dużo chodzących policjantów nawet nowy kiler w drogówce  daje popalić wszystkim

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza
« Odpowiedź #5 dnia: Września 15, 2013, 12:38:03 »
Cytat: "champions"
nawet nowy kiler w drogówce  daje popalić wszystkim


Bo karanie kierowców jest najmniej problematyczne... :]

Swoją drogą - czyżby policja miała jakiś nowy nierzucający się w oczy samochodzik który poluje na ludzi?

Offline policzanin

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 39
    • Zobacz profil
[Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza
« Odpowiedź #6 dnia: Września 15, 2013, 18:30:49 »
Cytat: "champions"
tu nie masz racji na Policach widać dużo chodzących policjantów nawet nowy kiler w drogówce  daje popalić wszystkim
W takim razie pytam gdzie tego efekty?  Wystawiać mandaty za przekroczenie prędkości o 5 km najłatwiej, a dewastacja Polic jak postępowała tak postępuje. Choć i nasza wina w tym jest bo jak widzimy że coś takiego ma miejsce mało kto reaguje, rozumiem że ludzie sie boją ale wykręcić trzy cyferki w telefonie to chyba nie jest problem?

Offline k3vin

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
[Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza
« Odpowiedź #7 dnia: Września 15, 2013, 19:03:47 »
Nawet jak są chętni aby reagować to czasami jest ciężko. Dlaczego? Kiedyś próbowałem się dodzwonić dwie minuty zanim mi się udało. DWIE MINUTY zanim dojdzie informacja do odpowiedniego organu! Niech sobie każdy odpowie na pytanie ile złego można zrobić w takim czasie... .

Offline gogo

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 4
    • Zobacz profil
[Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza
« Odpowiedź #8 dnia: Września 15, 2013, 20:29:38 »
Cytat: "champions"


tu nie masz racji na Policach widać dużo chodzących policjantów nawet nowy kiler w drogówce  daje popalić wszystkim


Jakiś czas temu byłem świadkiem jak taki chodzący patrol przeczepił się do bardzo młodej pary na ławce, z jednym piwem. Dzieciaków Bohaterska Policka Policja nastraszyła bardzo, i tylko jedno małe ale. Parenaście metrów obok stała grupa meneli (bohaterzy z Policji musieli ich widzieć), totalnie pijanych, hałaśliwych, nawet nie kryjących się z tanim winem ( w przeciwieństwie do młodych). I co? Nasi policyjni bohaterzy spisując dzieciaków, udawali, że prawdziwych meneli nie widzą.

I w związku z tym mam pytanie do komendanta policji: czy takie sytuacje wynikają z tego, że Policka Policja boi się meneli, czy po prostu są to znajomi (może rodzina) i dlatego nic im ze strony Policji nie grozi?

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
[Police] Komendant Powiatowy Policji zaprasza
« Odpowiedź #9 dnia: Września 16, 2013, 12:12:21 »
Bo od "meneli" kasy nie ściągną. To tylko bezsensowne wypisywanie papierów. A taki młody kasę ma, pracę ma więc łatwo o zdobycie punktów.
Podobna spychologia jest jak dzwonisz o interwencję. Spisują Twoje dane bo do sądu jako świadka Cię będą brali. Potem musisz pokazać palcem, że to ten zakłócał ciszę lub wybijał szyby.