Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730623 razy)

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1215 dnia: Marca 23, 2015, 18:55:30 »
I kolejna.... tym ,którzy nie wiedzą albo udają że nie wiedzą przypominam że Empiria to firma z którą jest związana MN. Co za zbieg okoliczności....
http://www.empiria.edu.pl/images/oferty_pdf/szkolenia_otwarte_2014/jednostka_budzetowa.pdf

AMN razem z ta firma była zatrudniana przez Przedsiębiorcza na długo przed przyjsciem AMN do Polic. Nie siej fermentu.

Wykidajło ....jak na razie to nic ,nikomu nie udowodniłeś...szukasz idiotów i podkładasz in pod nos wirtualną padlinę nie mającą w zasadzie nic wspólnego z rzeczywistością. I muszę Cię zasmucić ...tych idiotów jest coraz mniej . Co i komu chcesz udowodnić? Że tak naprawdę B.Ch. jest nieuczciwą ,kłamliwą,złodziejką i szachrajką i że ludzie bronią jej bo mają w tym jakiś interes? Muszę Cię rozczarować.... ludzie bronią jej za to kim i jaka jest....Ty nie masz tylu bliskich i dalekich znajomych co Ona przyjaciół :)

uwizieli się panowie na Pania Golisowicz i za wszelka cena probuja dyskredytować jej działania i oczerniać jej osobe oraz inne scisle z nia wspolpracujace.

Podejrzewam, że nawet gdyby Przedsiębiorcza występowała przed Wami w pasiaku i w kajdankach to będziecie szli w zaparte...

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1216 dnia: Marca 23, 2015, 19:05:36 »
uwizieli się panowie na Pania Golisowicz i za wszelka cena probuja dyskredytować jej działania i oczerniać jej osobe oraz inne scisle z nia wspolpracujace. Nikt za darmo nie pracuje, ja nie znam takich bynajmniej. a ze ktos więcej niż panowie no coz kto się uczy ten ma lzej... możecie skorzystać z unijnych szkolen aby podnieść kwalifikacje bo zarejstrowani jesteście zapewne w urzędzie pracy...pozdrawiam:)
O ,. obrońcy budżetowych biznesów w natarciu.To może wyjaśnicie  moje wątpliwości 1.Porozumienie w sprawie umowy 801/AO/2014 zawartej w dn.24 grudnia 2014 strony postanowiły rozwiązać ,uwaga - z dniem 31 stycznia 2014r. czyli prawie rok wcześniej.
2.17.02.2015r. starosta Bednarek i przedsiębiorcza Beata wystawili zlecenie dla Pani Marii Górskiej na określone w zleceniu prace z określoną kwotą.Dziwi ciekawe zestawienie - Pani Maria Górska jest prezesem Fundacji Ośrodek Doskonalenia Kadr a przedsiębiorcza Beata jest członkiem Rady Nadzorczej owej fundacji i nie robi tego za darmo.
3.Wśród beneficjentów budżetowej kasy pojawiło sie nazwisko Krystyny Wiśniewskiej.Mam nadzieję,że nie jest członkiem rodziny Mariusza Wiśniewskiego,który tak mocno angażował się w obronę wątpliwych moralnie budżetowych interesów na koncie Białej.
I na koniec pytanie rozweselajace; kiedy przedsiębiorcza Beata opuści służbowe mieszkanie.Może potrzebna pomoc przy przeprowadzce do córki?


Post Merge: Marca 23, 2015, 19:07:18
uwizieli się panowie na Pania Golisowicz i za wszelka cena probuja dyskredytować jej działania i oczerniać jej osobe oraz inne scisle z nia wspolpracujace. Nikt za darmo nie pracuje, ja nie znam takich bynajmniej. a ze ktos więcej niż panowie no coz kto się uczy ten ma lzej... możecie skorzystać z unijnych szkolen aby podnieść kwalifikacje bo zarejstrowani jesteście zapewne w urzędzie pracy...pozdrawiam:)
O ,. obrońcy budżetowych biznesów w natarciu.To może wyjaśnicie  moje wątpliwości 1.Porozumienie w sprawie umowy 801/AO/2014 zawartej w dn.24 grudnia 2014 strony postanowiły rozwiązać ,uwaga - z dniem 31 stycznia 2014r. czyli prawie rok wcześniej.
2.17.02.2015r. starosta Bednarek i przedsiębiorcza Beata wystawili zlecenie dla Pani Marii Górskiej na określone w zleceniu prace z określoną kwotą.Dziwi ciekawe zestawienie - Pani Maria Górska jest prezesem Fundacji Ośrodek Doskonalenia Kadr a przedsiębiorcza Beata jest członkiem Rady Nadzorczej owej fundacji i nie robi tego za darmo.
3.Wśród beneficjentów budżetowej kasy pojawiło sie nazwisko Krystyny Wiśniewskiej.Mam nadzieję,że nie jest członkiem rodziny Mariusza Wiśniewskiego,który tak mocno angażował się w obronę wątpliwych moralnie budżetowych interesów na koncie Białej.
I na koniec pytanie rozweselajace; kiedy przedsiębiorcza Beata opuści służbowe mieszkanie.Może potrzebna pomoc przy przeprowadzce do córki?

« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2015, 19:07:18 wysłana przez KOOWALSKI »
jestem gorszego sortu

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1217 dnia: Marca 23, 2015, 19:12:54 »
AMN razem z ta firma była zatrudniana przez Przedsiębiorcza na długo przed przyjsciem AMN do Polic. Nie siej fermentu.
A co ma piernik do wiatraka????
Ja piszę ,że firma AMN zatrudnia byłą wicestarostę Rybakiewicz ..... cóż za współpraca !!! "Przyjaźnie trzeba pielęgnować " ???  ?
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2015, 19:14:52 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline sz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 269
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1218 dnia: Marca 23, 2015, 19:22:13 »
to na koniec moich wpisów pytanie rozweselające: panowie już otrzymali kopie pozwu wraz z wezwaniem na przesłuchanie? nie sadza chyba ze można bezkarnie i bezpodstawnie oczerniać innych i naruszać kogos dobra osobiste...
sz

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1219 dnia: Marca 23, 2015, 19:25:26 »
to na koniec moich wpisów pytanie rozweselające: panowie już otrzymali kopie pozwu wraz z wezwaniem na przesłuchanie? nie sadza chyba ze można bezkarnie i bezpodstawnie oczerniać innych i naruszać kogos dobra osobiste...
:))))))))))))))))))))))))))))))))

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1220 dnia: Marca 23, 2015, 19:57:42 »
A co ma piernik do wiatraka????
Ja piszę ,że firma AMN zatrudnia byłą wicestarostę Rybakiewicz ..... cóż za współpraca !!! "Przyjaźnie trzeba pielęgnować " ???  ?

Mój post dotyczyl firmy Empiria, widocznie niedostatecznie jasno się wyrazilem, wybacz.

to na koniec moich wpisów pytanie rozweselające: panowie już otrzymali kopie pozwu wraz z wezwaniem na przesłuchanie? nie sadza chyba ze można bezkarnie i bezpodstawnie oczerniać innych i naruszać kogos dobra osobiste...

To chyba najglupsze z możliwych rozwiazan...

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1221 dnia: Marca 23, 2015, 20:25:05 »
To chyba najglupsze z możliwych rozwiazan...

A jakie było najmądrzejsze z rozwiązań????  Pozwolić na oszczerstwa,obrazę ,pomawianie i rozpowszechnianie kłamstw?

Post Merge: Marca 23, 2015, 20:31:11
Mój post dotyczyl firmy Empiria, widocznie niedostatecznie jasno się wyrazilem, wybacz.
Oboje się chyba nie rozumiemy.....ja też mówię o Empiria :) Empiria z którą jest związana (albo już i nie) AMN zatrudnia panią R.
« Ostatnia zmiana: Marca 23, 2015, 20:31:11 wysłana przez antekmańcewyrwałnogę »

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1222 dnia: Marca 23, 2015, 20:42:49 »
A jakie było najmądrzejsze z rozwiązań? ???  Pozwolić na oszczerstwa,obrazę ,pomawianie i rozpowszechnianie kłamstw?

Tu nie ma rozwiazania. Wszystko już dawno zaszlo za daleko. Pozwy tego typu to miecz obosieczny, zaczęlyby niekonczacą się wojnę, w której nie będzie wygranej strony - będa sami przegrani. Może poza kilkoma skrajnymi przypadkami, nie widzę tutaj kogokolwiek oczerniajacego "bezpodstawnie" na tyle, by podawać go do sądu, zarówno po jednej jak i drugiej stronie konfliktu. Nie wiem o jakim naruszeniu dóbr osobistych jest też mowa. Poza tym sprawę utrudnia fakt, iż polskie prawo i doktryna sa jeszcze w przyslowiowych malinach jesli chodzi o regulację materii internetu i zagadnienia wolnosci wypowiedzi w nim. No ale niezbadane sa wyroki boskie i sądów rejonowych, jak to mawiaja... ;)

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1223 dnia: Marca 23, 2015, 21:16:41 »
Tu nie ma rozwiazania. Wszystko już dawno zaszlo za daleko. Pozwy tego typu to miecz obosieczny, zaczęlyby niekonczacą się wojnę, w której nie będzie wygranej strony - będa sami przegrani. Może poza kilkoma skrajnymi przypadkami, nie widzę tutaj kogokolwiek oczerniajacego "bezpodstawnie" na tyle, by podawać go do sądu, zarówno po jednej jak i drugiej stronie konfliktu. Nie wiem o jakim naruszeniu dóbr osobistych jest też mowa. Poza tym sprawę utrudnia fakt, iż polskie prawo i doktryna sa jeszcze w przyslowiowych malinach jesli chodzi o regulację materii internetu i zagadnienia wolnosci wypowiedzi w nim. No ale niezbadane sa wyroki boskie i sądów rejonowych, jak to mawiaja...
i w tym tkwi sedno ...Ty nie widzisz tutaj ludzi ,którzy oczerniają "bezpodstawnie" a dlaczego?? ponieważ  byłeś po ich stronie :) Są też tacy ,którzy nie zgadzają się z tym co wiele osób tu pisze,znają sprawy od innej strony .Ja rozumiem ,że istnieje coś takiego jak wolność słowa ale są jakieś granice....można krytykować ,nie zgadzać się ale nie kłamać i pomawiać. Jesteśmy dorośli odpowiadamy za to co robimy, a jeśli robimy coś złego ponosimy za to odpowiedzialność. Wykidajło skory był do podawania do sądu w momencie gdy w grę wchodziło jego dziecko ,w jego mniemaniu ,jego obowiązkiem było reagować i ukarać winnego prawda?
Jestem za tym żeby karać,żeby reagować ! Najgorzej to nie robić nic....
Jestem przekonana ,że jeśli ktoś kieruje sprawę do sądu to musi mieć ku temu solidne podstawy. 

Offline Yuriorkis

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 28
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1224 dnia: Marca 23, 2015, 21:50:42 »
Więc co jest klamstwem, a co pomówieniem? Bo póki co to na każde przedstawione pisma, liczby i nazwiska mówicie, że to kłamstwo. No i grajmy uczciwie - wasza ofensywa przeciw AMN to nie kłamstwa i pomówienia?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1225 dnia: Marca 23, 2015, 21:57:50 »
Wykidajło nie "był skory", tylko podał. Nie zależy mi na karaniu kogokolwiek. MrW wciąż może uniknąć procesu - wystarczy, że odszczeka i pokryje koszty, które poniosłem.

A na koniec moich wpisów mały pokaz relatywizmu moralnego :)

czy ja tam piszę ,że dobrze robi,że to popieram? ja piszę ,że trzymam za niego kciuki bo straszyłeś Go sądem :D
ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam na celu niszczyć ludzi...posiadam w palecie uczuć coś takiego jak empatia  i mam świadomość że sąd to nic przyjemnego :)

to na koniec moich wpisów pytanie rozweselające: panowie już otrzymali kopie pozwu wraz z wezwaniem na przesłuchanie?
;D ))))))))))))))))))))))))))))))
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1226 dnia: Marca 23, 2015, 22:43:43 »
A na koniec moich wpisów mały pokaz relatywizmu moralnego 

Cytat: antekmańcewyrwałnogę w Styczeń 31, 2015, 14:04:57
czy ja tam piszę ,że dobrze robi,że to popieram? ja piszę ,że trzymam za niego kciuki bo straszyłeś Go sądem 
ja w przeciwieństwie do Ciebie nie mam na celu niszczyć ludzi...posiadam w palecie uczuć coś takiego jak empatia  i mam świadomość że sąd to nic przyjemnego 

Cytat: antekmańcewyrwałnogę w Dzisiaj o 19:25:26
Cytat: sz w Dzisiaj o 19:22:13
to na koniec moich wpisów pytanie rozweselające: panowie już otrzymali kopie pozwu wraz z wezwaniem na przesłuchanie?
 ))))))))))))))))))))))))))))))
No i w dalszym ciągu nie rozumiem co chcesz osiągnąć cytując moje słowa? :) nie pisałam że cieszę się że dokopał Tobie czy Twojemu dziecku :D  I opisałam także swój stosunek do tego :)Nawet nie starasz się zrozumieć tego co czytasz tak jesteś zaślepiony .
A wpis "sz" naprawdę mnie rozbawił :) Nie tylko Koowalski zadaje śmieszne pytania :)

Offline KOOWALSKI

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 721
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1227 dnia: Marca 23, 2015, 23:47:10 »
Nie tylko Koowalski zadaje śmieszne pytania :)

Proponuję moje pytania czytać powoli i ze zrozumieniem.Dzisiaj do pełnej wiedzy brakuje mi tylko dwóch elementów;kiedy przedsiębiorcza Beata dokonała darowizny swojego mieszkania na rzecz córki oraz czy pozostała pracownikiem szkoły po przegranym konkursie.
jestem gorszego sortu

Offline antekmańcewyrwałnogę

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 184
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1228 dnia: Marca 24, 2015, 06:34:58 »
Proponuję moje pytania czytać powoli i ze zrozumieniem.Dzisiaj do pełnej wiedzy brakuje mi tylko dwóch elementów;kiedy przedsiębiorcza Beata dokonała darowizny swojego mieszkania na rzecz córki oraz czy pozostała pracownikiem szkoły po przegranym konkursie.
Koowalski.....Twoje pytania nie są niezrozumiałe tylko śmieszne :)
Odpowiedzieć na nie może była władza powiatu ,która  zatrudniała Panią B.Ch. oni też dysponowali oświadczeniem majątkowym w którym jest zawarte kupno mieszkania :)

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #1229 dnia: Marca 24, 2015, 10:50:01 »
a czemu nie napiszecie ze nie ma naczelnika wydzialu edukacji ani wydziału promocji? ktos chyba musi wypelniac te obowiązki i nie rozumiem co ma do tego szkola. arkusze na poziomie szkoły a powiatu to dwie rozne bajki. pojecia nie macie o czym piszecie. czemu mnie to nie dziwi...he he. moze warto by napisac ze jedna z pan została zatrudniona po to aby ratować trwalosc projektu hali gdyż nieudolny poprzedni zarząd doprowadzil do sytuacji ze trzeba było oddawac 16milionow z budowy hali. może oświecicie ludzi także w tej kwestii?
Nacselnicy mają to do siebie że mają zastępców. Projekty uchwał na zarząd pisali zwykli urzędnicy, arkusze organizacyjne tworzyli dyrektorzy. Jak dla mnie to wygląda na trwonienie publicznych pieniędzy na sztuczne stanowiska.


Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.