Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Nowy Dyrektor w Białej  (Przeczytany 730065 razy)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #405 dnia: Października 11, 2013, 19:52:37 »
Pani Beato, ta władza i jej poplecznicy potrafią jedynie posługiwać się kłamstwem, oszczerstwem, manipulacją, szyderstwem i oczernianiem uczciwych ludzi. Kilku użytecznych idiotów znajdą jeszcze w Policach (niestety), ale większa część społeczności naszego miasta wie doskonale z kim ma do czynienia. Oni już są passe razem ze swoimi pieskami szczekającymi usłużnie za publiczne pieniądze.
millena

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #406 dnia: Października 11, 2013, 20:22:28 »
Dziwi mnie jak naiwni są mieszkańcy naszego miasta, którzy nie zauważają że ta cała sprawa z "białą" to tylko polityka PIS i Gryf XXI na garbie pani Beaty robią wokół siebie zamęt bo do wyborów już blisko.
Jedna taka moja skromna rada jeżeli pani Beata jest taka super to nie jedna szkoła będzie zachwycona pani przywództwem może warto się rozejrzeć gdzie indziej skoro tu już miejsca nie ma.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #407 dnia: Października 11, 2013, 20:39:03 »
Cytat: "Gormiti"
sprawa z "białą" to tylko polityka PIS i Gryf XXI


Tak, tak znamy wszyscy doskonale tę zgraną płytę. PiS i GRYF prześladują biedne żuczki z PO, których jedynym celem jest dobro lokalnej społeczności. Śmietnik na Kamiennej to też wina opozycji.  :crazy: Sami rozpętaliście burzę z Białą, licząc na to, że ludzie zlekceważą waszą arogancję i nieliczenie się z opinią społeczną, a do wyborów o tym zapomną. No i przeliczyliście się, więc wypuściliście w teren znanego bulteriera, żeby spróbował upolitycznić cały protest. Żałosne po prostu.
millena

Offline pejo154

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 161
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #408 dnia: Października 11, 2013, 22:59:19 »
Cytat: "Gormiti"
ta cała sprawa z "białą" to tylko polityka PIS i Gryf XXI na garbie pani Beaty


Właśnie chodzi o to, że cała sprawa z "białą" to nie tylko polityka PIS I Gryfa.... Bo gdy dodać do tego politykę PO... To wychodzi to, do czego doszło.
Uogólniając to chodzi o to, że polityka w naszym kraju jest na takim poziomie, że tam gdzie się pojawia, powoduje straszny fermęt. I zaciera całą prawdę o problemie....

Offline airam

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 162
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #409 dnia: Października 12, 2013, 00:35:29 »
Ciekawi mnie to, kiedy niektóre lokalne i regionalne media zamieszczą odpowiedź Pani Beaty Golisowicz, szczególnie te  najbardziej „gorliwe”, które w sprawie miały zawsze informacje „z pierwszej ręki”. Może ich puste strony, to sprawa weekendu?????
Ponadto radzę pamiętać tym, którzy sieją wiatr, że będą zbierać burzę (z piorunami). Arogancja i buta działa do czasu. Potem będzie nicość i pustka (polityczna, „towarzayska”).
Pani Beato! Gratuluję odwagi. Prawda sama się obroni!!!

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #410 dnia: Października 12, 2013, 09:26:15 »
Cytat: "millena"
Cytat: "Gormiti"
sprawa z "białą" to tylko polityka PIS i Gryf XXI


Tak, tak znamy wszyscy doskonale tę zgraną płytę. PiS i GRYF prześladują biedne żuczki z PO, których jedynym celem jest dobro lokalnej społeczności. Śmietnik na Kamiennej to też wina opozycji.  :crazy: Sami rozpętaliście burzę z Białą, licząc na to, że ludzie zlekceważą waszą arogancję i nieliczenie się z opinią społeczną, a do wyborów o tym zapomną. No i przeliczyliście się, więc wypuściliście w teren znanego bulteriera, żeby spróbował upolitycznić cały protest. Żałosne po prostu.

Nie obrażaj mnie ja nie brudzę się polityką widzę że ty mierzysz wszystkich własną miarą, napisałem co myślę bo mam już dość tej całej propagandy :crazy:

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #411 dnia: Października 12, 2013, 10:08:54 »
Cytat: "airam"
Ciekawi mnie to, kiedy niektóre lokalne i regionalne media zamieszczą odpowiedź Pani Beaty Golisowicz


Po przeczytaniu listu otwartego Pani Beaty otworzył mi się scyzoryk w kieszeni i nasunęła jedna myśl: ALE SYF! Ta cała sprawa śmierdzi na kilometry i nadaje się do mediów ogólnokrajowych, a nie lokalnych, czy regionalnych. Jeżeli to, co napisała Pani Beata, a nie mam żadnych podstaw, by Jej nie wierzyć, jest prawdą, to mamy do czynienia z bardzo toksycznym środowiskiem politycznym, który trzeba tępić. Do tego dochodzi molestowanie psychiczne byłej pani dyrektor, za które można by wytoczyć proces. Jak można psuć coś, co było tak dobre? Typowo po polsku.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #412 dnia: Października 12, 2013, 11:36:48 »
Cytat: "Gormiti"
napisałem co myślę bo mam już dość tej całej propagandy


Jak masz dość propagandy, to jej po prostu nie siej, naśladując lokalne media propagandowe na usługach władz powiatowych.
millena

Offline Gormiti

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 163
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #413 dnia: Października 12, 2013, 12:24:00 »
Cytat: "millena"
Cytat: "Gormiti"
napisałem co myślę bo mam już dość tej całej propagandy


Jak masz dość propagandy, to jej po prostu nie siej, naśladując lokalne media propagandowe na usługach władz powiatowych.

Żenada aż czuć upolitycznienie :ass:

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #414 dnia: Października 12, 2013, 16:21:36 »
:crazy: czy mi sie wydaje czy odbiegamy od tematu ?

Offline Sniegu

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #415 dnia: Października 13, 2013, 20:44:52 »
Cytat: "Gormiti"
Cytat: "millena"
Cytat: "Gormiti"
sprawa z "białą" to tylko polityka PIS i Gryf XXI


Tak, tak znamy wszyscy doskonale tę zgraną płytę. PiS i GRYF prześladują biedne żuczki z PO, których jedynym celem jest dobro lokalnej społeczności. Śmietnik na Kamiennej to też wina opozycji.  :crazy: Sami rozpętaliście burzę z Białą, licząc na to, że ludzie zlekceważą waszą arogancję i nieliczenie się z opinią społeczną, a do wyborów o tym zapomną. No i przeliczyliście się, więc wypuściliście w teren znanego bulteriera, żeby spróbował upolitycznić cały protest. Żałosne po prostu.

Nie obrażaj mnie ja nie brudzę się polityką widzę że ty mierzysz wszystkich własną miarą, napisałem co myślę bo mam już dość tej całej propagandy :crazy:


To Ty mnie nie obrażaj, twierdząc, że akcja, którą między innymi ja rozpoczynałem, jest polityczna.

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #416 dnia: Października 14, 2013, 20:00:27 »
http://www.gs24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111004/POLICE/730949934
tak było jakis czas temu, czemu teraz obrzucamy sie epitetami, czemu pozwalamy na powolne rozparcelowanie szkoły :( nie mogę tego zrozumiec :(

Offline czarna_301

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 209
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #417 dnia: Października 26, 2013, 19:44:29 »
Temat Białej pomału przygasa, obojętnieje nam co tam się dzieje. Zapominamy, że tam nadal uczą się nasze dzieci, nauczyciele jeden po drugim odchodzą na zwolnienia, że zaczyna się powolna agonia tej szkoły. Na dzień dzisiejszy jest mniej o 7 klas czym szczyci się nowa pani dyrektor. Rozumiem niże demograficzne, rozumiem , że w Szczecinie są szkoły na wyższym poziomie, ale nie zapominajmy, że nie każdy jest geniuszem i chce iść do XIII. Jest to jedyna placówka, ponad gimnazjalna w naszym mieście, która dawała szanse dobrej edukacji nie tylko najlepszym, ale pozwalała odkrywać potencjał w tych słabszych. I to udawało się kadrze pedagogicznej z Białej. Gro dzieciaków studiuje lub już skończyło dobre uczelnie polskie i zagraniczne.
Ale ja pragnę cofnąć się w czasie do roku 2011, wtedy właśnie wszystko się zaczęło.
Starostwo zaczęło oszczędzać na Zespole Szkół obcinając godziny dodatkowe, głównie na naukę języków, matematyki, sport. Dyrekcja i nauczyciele protestowali.
Podkreślam wspólnie, jednogłośnie protestowali !!!!
Spór toczył się od wielu miesięcy. Przypomnę tu w tym właśnie miejscu słowa pani Rybakiewicz, bo są one bardzo ważne w kontekście tego co w szkole dzieje się teraz. Cytat pochodzi z artykułu napisanego w Głosie Szczeciński dnia 04.10.20111
‘’Anna Rybakiewicz, wicestarosta w powiecie polickim odpowiedzialna za oświatę przekonywała radnych, jak dużo kosztuje Zespół Szkół.

– Dochody szkoły w tym roku zaplanowane zostały na poziomie ponad 2,2 mln zł, a w sierpniu wpływy wyniosły tylko 1,8 mln – mówiła, sugerując, że do końca roku już niewiele wpłynie. Podkreślała, że gimnazjalista w Wałczu jest dużo tańszy niż w Białej Szkole, że bardzo dużo kosztują siatkarki z klas Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Zarzucała dyrekcji, że tworzy klasy efemerydy, przyjmuje wszystkich, którzy złożą papiery, by tylko utrzymać zatrudnienie.

– Czy walka o utrzymanie zatrudnienia ma być jedynym motywem działalności szkoły? – pytała retorycznie pani wicestarosta. Przedstawiając kolejne wykresy i tabelki tłumaczyła radnym, dyrekcji i nauczycielom uczestniczącym w sesji, że np. w klasach trzecich gimnazjum już nie ma potrzeby dodatkowych godzin nauki języka angielskiego. Za zbędne uznała godziny francuskiego i hiszpańskiego. Poinformowała też, że po jednej godzinie dodatkowej matematyki otrzymają tylko klasy maturalne (klas jest 8). Czyli o 20 mniej, niż wynikało z planu szkoły.

Z 22 sportowych godzin dodatkowych starostwo nie przyznało ani jednej.

– Uczniowie mogą ćwiczyć w klubach i na obiektach bez godzin dodatkowych – stwierdziła – Jest Orlik, basen itd.

Z wyliczeń pani wicestarosty wynika, że zabierając szkole 80 godzin dodatkowych tygodniowo, starostwo w ciągu roku zaoszczędzi ponad 212 tys. zł. ‘’

I mamy rok 2013, nowe rządy po układzie politycznym, co do tego wątpliwości nie ma nikt z nas. Jak dziś wygląda szkoła?

a. ucinane godziny językowe, łączenie klas
b. zajęcia sportowe na hali są uzależnione od treningów siatkarek
c. ciągłe zawirowania SMS
d. współpraca z Loeknitz podupada, bo nikt nie ma czasu tam zawitać
e. plan lekcji ciągle rozwojowy, że tak to nazwę
f.  mniej o 7 klas
g. nowa pani dyrektor oficjalnie na sesji powiatu mówi, że niemieckiego w gimnazjum                                                                                         polsko-niemieckim jest za dużo, może by to zamienić na inne zajęcia
Czytałam Wasze wpisy, które pojawiły się zaraz po konkursie. Patrząc z perspektywy czasu, dokonałam tego podsumowania. Nie ujęłam tu w ogóle kwestii oszczerstw pani AMN pod adresem pani BG, to ocenicie sami :D

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #418 dnia: Października 27, 2013, 17:35:59 »
Polacy, jeśli jest im wygodnie akceptują zło, to zaboli, bardzo, ale za jakiś czas. Oby nie było za późno.

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Police] Nowy Dyrektor w Białej
« Odpowiedź #419 dnia: Listopada 13, 2013, 22:49:26 »
Cytat: "DEtonator"
Polacy, jeśli jest im wygodnie akceptują zło, to zaboli, bardzo, ale za jakiś czas. Oby nie było za późno.

Detonatorze- mi jest wygodnie, ale nie akceptuję tego zła.

Te mendy ze starostwa chleją sobie wódę (przepraszam- droższe trunki) za pieniądze, które winny pójść do szkoły.

W zamian szykują zwolnienia pracowników, bo rzekomo kasy brakuje!
A to dopiero początek zła, o który wiem i które szykują.
Ja Mariusz Wiśniewski nie zgadzam się z tym!
Jeśli ten układ nie zostanie przerwany i nie powróci normalność- sama góra oparzy się od pochodni, która rozpali się od naszej okolicy.