Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Telefony z Dual Sim  (Przeczytany 105239 razy)

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #195 dnia: Lipca 29, 2015, 19:32:11 »
Aha - czyli nawet nie ma sensu stosować ten Mod. Tak jak piszesz, czasem aktualizacji zrobić nie idzie. Telefon zapycha się śmieciami pomimo (w moim przypadku) świeżo postawionego nowego ROMu (LewaOS-polecam).

ZTE Grand X Quad & Tapatalk

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #196 dnia: Lipca 29, 2015, 19:35:15 »
Telefon zapycha się śmieciami pomimo (w moim przypadku) świeżo postawionego nowego ROMu (LewaOS-polecam).

Polecam aplikację Clean Master - do pewnego momentu używana przed aktualizowaniem aplikacji usuwa na tyle śmieci, że aktualizacja rusza. Jednak działa to na krótką metę, bo apki cały czas rosną i z czasem i tak telefon zaczyna wołać o zwolnienie miejsca :/.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #197 dnia: Lipca 29, 2015, 19:37:50 »
W LewaOS zaimplementowano soft "Centrum bezpieczeństwa" - czyści śmieci, jest antyvirem i monitoruje uprawnienia aplikacji, żeby ci jakiś fejsbuk smsów nie czytał. Ale to wszystko na jakiś czas. Co aktualizacja apki puchną i w końcu zabraknie miejsca.

ZTE Grand X Quad & Tapatalk

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #198 dnia: Lipca 30, 2015, 00:33:41 »
W LewaOS zaimplementowano soft "Centrum bezpieczeństwa" - czyści śmieci, jest antyvirem i monitoruje uprawnienia aplikacji, żeby ci jakiś fejsbuk smsów nie czytał. Ale to wszystko na jakiś czas. Co aktualizacja apki puchną i w końcu zabraknie miejsca.

ZTE Grand X Quad & Tapatalk


Mam to od kilku lat w Xiaomi Miui :>


« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2015, 00:36:12 wysłana przez rbk »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #199 dnia: Lipca 30, 2015, 09:08:01 »
Bo Lewa bazuje na MIUI. Choć i tak musiałem zainstalować jakiś launcher, żeby był porządek...

ZTE Grand X Quad & Tapatalk

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline parian

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1558
    • Zobacz profil
    • http://www.malex.net.pl
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #200 dnia: Lipca 30, 2015, 11:25:21 »
Rbk, jak dostaniesz tego Redmi 2 Pro to daj znać jak działa. Mam w tej chwili fona z tym samym prockiem, ekranem, ale 1 GB RAM i andkiem 5.0 - mogłoby to chodzić lepiej (szybciej).

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #201 dnia: Lipca 30, 2015, 14:08:47 »
parian, ok, zamówiłem kilka sztuk :P

Offline Jasiu86

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpnia 03, 2015, 08:22:08 »
Witam.
@Jasiu86
Jednak będziesz musiał jeszcze trochę dozbierać
http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_203836.html?utm_source=shareasale&utm_medium=shareasale&utm_campaign=shareasale
faktycznie powariowali z tymi cenami, jeszcze do niedawna na alledrogo wersja 16gb za 1700zl, 32gb za ... 2000zl !!! ostatnio 16GB za 1450zl
Zastanawiałem się jednak nad Meizu M1 note ale 16gb bez możliwości rozszerzenia to jednak kiepski wybór. Następnie myślałem nad Lenovo K3 Note (K50), jednak MT6752 zarówno procesor jak i grafika wypadają słabo. Nie patrze na antutu bo tam wyniki są przekłamywane, warto jednak zwrócic uwagę jak dany procesor wypada w Geekbanch 3 w opcji pojedyńczego rdzenia. Teraz zastanawiam się nad Lenovo K80m z Intelem Z3560 na pokładzie(210$ na aliexpress). Procek 4x1,83 (22nm) i grafika PowerVR 6430 (136Gflopsów) do tego 2GB dwukanałowy i bateria 4k mAh. Jest tylko jeden mankament, tel wciąż pracuje pod kontrolą kitkata 4.4 z mnóstwem chińskich apk i innych śmieci. K3 Note dostał już 2 stabilne andki 5.1 (jeden bazuje na Cyanogenie) poczekamy zobaczymy.
 
Co do poprzednich postów odnośnie podziału pamięci to polecam apke link2sd (wymagany ROOT)
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2015, 08:30:10 wysłana przez Jasiu86 »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpnia 03, 2015, 08:53:54 »
Meizu M1 Note spodobał mi się ale coś słabo z jego dostępnością na polskim rynku. Trzeba by brać bezpośrednio od minionków.

ZTE Grand X Quad & Tapatalk

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpnia 03, 2015, 09:02:17 »
A macał może ktoś ASUS ZENFONE 2 ZE551ML? Można go dorwać w wersji z ekranem FHD prockiem z ZE550ML (Intel Atom Z3560), 2 GB RAM i 16 GB ROM.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Jasiu86

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 115
  • Płeć: Mężczyzna
    • Status GG
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpnia 03, 2015, 09:29:59 »
Meizu M1 Note spodobał mi się ale coś słabo z jego dostępnością na polskim rynku. Trzeba by brać bezpośrednio od minionków.
Ponoć do kupienia w Euro za 900zl

Nie macałem Zenfona 2 ale sporo czytałem i oglądałem recenzje. Ponoć bateria 3000mAh nie starcza na długo i maksymalna jasność ekranu nie jest wystarczająca, być może oba problemy zostaną wyeliminowane w kolejnym update'cie. Jeśli chodzi o wydajność to jest ona na wysokim poziomie zarówno 1.8/2GB jak i  2,3/4GB. Ponoć w tym słabszym modelu bateria nieco dłużej trzyma.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 03, 2015, 09:33:28 wysłana przez Jasiu86 »

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpnia 03, 2015, 09:36:51 »
Byłem w euro celem zmacania i niestety... Pani mi "nie dała" ;) Bo nie miała.

ZTE Grand X Quad & Tapatalk

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #207 dnia: Sierpnia 03, 2015, 09:37:28 »
Baterią jakoś szczególnie się nie przejmuję (choć głównie z powodu małej baterii wyeliminowałem z grona potencjalnych zakupów pierwszą generację Zenfone'ów) - i tak obecnie swojego ZTE v987 ładuję praktycznie codziennie, a i w razie "w" mam powerbank. W tym Asusie kusi mnie wsparcie ze strony producenta, całkiem niezła cena, niezła wydajność. Mam w domu 2 telefony prosto z Chin i ostatnio doszedłem do wniosku, że nie chce mi się bawić w szukanie używalnego softu, dlatego wolałbym kupić coś z systemem, który od razu da się używać.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #208 dnia: Sierpnia 03, 2015, 20:30:32 »
ZTE Grand X Quad

Robert, w Twoim ZTE też wariują przyciski pod ekranem? Bo u mnie czasami jest to mega wnerwiające - czasami aplikacje same się zamykają (bo przycisk wstecz wykrywa nieistniejący dotyk), czasami klawiatura Swiftkey przez wykrywanie nieistniejącego dotyku sama pisze mi bzdury. Właśnie to, oprócz debilnie podzielonej pamięci wewnętrznej, coraz bardziej zmusza mnie do kupna nowego telefonu.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline robert1995

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 967
    • Zobacz profil
Odp: Telefony z Dual Sim
« Odpowiedź #209 dnia: Sierpnia 03, 2015, 20:45:43 »
Ja pierdziu... Tyle się napisałem i net mi urwało :( Było u mnie podobnie. Poczytaj o kernelu, który to poprawia. Można też podkleić klawisze taśmą (robiłem). LewaOS ma już ten kernel. Albo wyłącz klawisze i włącz interfejs PIE (ja nie umiałem z tego korzystać). U mnie problem ogarnięty w 95%. Rzadko kiedy zdarzy się coś "samo z siebie".

ZTE Grand X Quad & Tapatalk

Razem z żoną postanowiliśmy nie mieć dzieci. Dzieciom nie bardzo się to spodobało...