Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Jaki najlepszy internet mobilny w Trzebieży?  (Przeczytany 3034 razy)

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Jaki najlepszy internet mobilny w Trzebieży?
« dnia: Lipca 04, 2013, 01:14:28 »
Będę zmuszony używać w Trzebieży na ul. Rybackiej internetu mobilnego przez modem USB i proszę Was o opinie, który Operator ma najlepszy zasięg wewnątrz budynków. Mam internet z orange, być może będę z niego zadowolony w Trzebieży, ale może jakieś sugestie.

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Jaki najlepszy internet mobilny w Trzebieży?
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2013, 05:31:43 »
Przez długi czas Orange był jedynym dostępnym rozwiązaniem, choć zasięgu 3G nie miałem ani na Rybackiej, ani na Osadników. Z kolei T-Mobile zadowalająco odbierał tylko w rejonie plaży. Od jesieni 2012 zaszła zmiana. T-Mobile zaczął "śmigać" również w Małej Trzebieży (połowa ulicy Osadników). Pod koniec roku wyprowadziłem się, więc nie wiem jak jest teraz, ale z tego, co pamiętam - jeszcze w listopadzie byłem T-Mobile zachwycony. Chyba musisz sprawdzić konkretne miejsce, salony wypożyczają modemy "na próbę".

Offline Driv3r

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 60
    • Zobacz profil
Jaki najlepszy internet mobilny w Trzebieży?
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 04, 2013, 09:37:46 »
Witaj. Ja przy Portowej używam T mobile. Czasami są problemy ale to wynika z przeciążenia sieci gdyż T mobile korzysta z przekaznika Orange zlokalizowanego w okolicach stacji pkp. Gdy zaoferowano mi modem mogłem faktycznie przez 2tyg korzystać probnie z możliwością zwrotu. Ale tak naprawdę kup sobie modem
Z wejściem na antenę zewnętrzną. Dokupisz sobie antenę zewnętrzną i napewno będzie chulal internet.

Offline Marek4614

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 367
    • Zobacz profil
Jaki najlepszy internet mobilny w Trzebieży?
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 04, 2013, 16:19:20 »
Dzięki za opinie, ja mam orange i chciałbym z niego korzystać, jednak jak jest Operator który lepiej odbiera to czemu nie, żaden problem kupić prepaida do neta, bo każda sieć ma już neta na kartę, modem mam bez simlocka więc sprawdzę. T-mobile współdzieli zasięg z Orange w ramach NetWorks, więc jak piszecie że T-mobile dobrze odbiera to Orange też powinien. Dzięki ;)